מושלם מקסים משעשע מרתק מהמם

טל יגר

New member
מושלם מקסים משעשע מרתק מהמם

אני בת 13 וכשהלכתי לסטימצקי במטרה לקנות ספר(מן הסתם) ראיתי פתאום את הספר הזה עם השם המופרך הזה שבהתחלה עוד היה לי קשה לבטא אותו. אז,עוד לא ידעתי שזה הספר שישנה לי את כל נקודות המבט שלי לגבי משפחה,חברות,אהבה,לימודיםהגיל המייגע,וכולי וכולי. כשקראתי את הספר הייתי כל כך נרגשת לקראתו ( לפעמים הייתי מדמה את עצמי לשלומצי הידועה לשמצה)אפילו החברות שלי בכיתה לא הבינו איך בהפסקה במקום להשתולל או לצחוק אני מעדיפה לקרוא ספר("למה את לא קוראת אותו בבית" - הן."כי אם אני לא אקרא אותו בכל רגע נתון אני אתחרפן" - אני).צורת הכתיבה שלך גורמת לי לרצות לקרוא עוד . במיוחד התיאורים הבלתי נשכחים של הנשיקות וה... למיניהן. (לפני חצי דקה סיימתי לקרוא את הספר)תגובה לסוגריים: למה היה כל כך דחוף לי להכנס לפורום שניה אחרי שאני גומרת לקרוא את הספר? הייתי בשוק בהלם הייתי המומה מהסוף הלא מוסבר הזה . בקשה! לדקלה! אני ממש אשמח אם תוציאי ספר המשך שיוכל להסביר אתכל הדברים הלא מובנים. ואני מבטיחה שביום שהוא ייצא (אם בכלל)אני אהיה הראשונה לקנות אותו. אז הדבר האחרון שאני רוצה להגיד לך זה תודה ושיש לך כשרון מדהים ואת צריכה ל-ה-מ-ש-י-ך לממש אותו ופשוט כל הכבוד עמית

שלומצי

New member
ריגשת אותי נורא.

מעניין שהמון אנשים העירו על השם של הספר... אבל מה לעשות, ששלומצי כותבת יומן?...
אני כל כך מתרגשת לקרוא את מה שכתבת, במיוחד שהוא שינה את איך שהסתכלת על הדברים הרגילים שמרכיבים את החיים שלנו. הורים, חברים, אהבה... הגיל כמובן. גם לדעת שהעדפת לקרוא את שלומצי על פני השתוללות בהפסקה... מה אני אגיד, זה מזכיר לי את עצמי. גם אני העדפתי לקרוא בהפסקות כשהייתי בגילך (והאמת היא שגם בשיעורים...). אז קודם כל תודה. אני יודעת שהסוף נראה להרבה אנשים מותח מדי, וקצת לא פיירי, אבל אני נשבעת שלא התכוונתי
ולגבי ספר המשך, העניין בטיפול. נא לא לכסוס ציפורניים, זה ייקח זמן, אבל אני מאמינה שזה יקרה... דקלה

למעלה