מושחת הצמרת מפנטז על הבחירה הישירה שלו

סתוונית333

Well-known member
כי הוא יודע מה המשמעות של היציאה מבלפור, ולכן הוא ישקר שוב ושוב ויתעלל בנפתלי בנט.

הצעת החוק לא תעבור אפילו את הוועדה המסדרת .

Harrington

Well-known member
מנהל
מסתבר שאתה זה שלחוץ , אחרת לא היית מזדרז להגיב .
הממ... בעיה קטנה. אין לי שום סיבה מיוחדת להיות לחוץ ממשהו :).
אבל לא הבנתי את הקטע של הטענה שלך. אני יושב מול המחשב כרגע, קצת משועמם ולכן גולש כאן בתפוז, לוחץ על 'מה חדש', רואה משהו שמעניין/נחמד לי להגיב עליו, ולשיטתך אני צריך כעת קודם ללכת להוציא את כלב לפני שאני מגיב, כדי שזה לא ייראה חס וחלילה שאני מגיב בזריזות גבוהה מדי? אני חייב להודות, את משתכללת :). טענה מקורית מאוד שכמותה עוד לא זכיתי לשמוע עד היום :).

תכל'ס זה גם חידש לי שבכלל הגבתי בזריזות (זה הרי לא שאני מסתכל על השעות שמופיעות בעמוד ה'מה חדש'), אבל אוקיי, למדנו עוד משהו :).

כך או אחרת כאמור, אין לי שום דבר מיוחד להיות לחוץ ממנו כרגע בהקשר המדובר.

Harrington

Well-known member
מנהל
רצון העם שהוא יצא מבלפור !
נו, נהדר, אז מה הבעיה? אם אכן את צודקת, הרי שבבחירות ישירות העם כולו יכריז בקול אחד שרצונו הוא "שהוא יצא מבלפור" ובא לציון גואל. יהיה פה ראש ממשלה אחר, נתניהו ייצא מבלפור וכולם נהנים ורגועים ובעיקר, יודעים שהדברים נעשו בהתאם לרצון העם.

היתכן שאת קצת חוששת שהעם יצהיר שרצונו שונה ממה שאת מייחסת לו...?

סתוונית333

Well-known member
נו, אז אין לך מה לפחד מבחירה ישירה, לא?
בשורה תחתונה, תקראי לזה 'קהל שבוי', תקראי לזה משה, או איך שאת רוצה, אנחנו הרוב ולכן אנו מייצגים את רצון העם |נחמה|

הבחירה הישירה מיותרת והיא גם לא תתקיים למגינת ליבם של שפוטיו שאתה ביניהם.
וטוב שכך!

אלפיני

Well-known member
אצל שכמותה מגדירים את רצון המפלגה הקומוניסטית כ"רצון העם",
ומי שמתנגד ל"רצון העם" - מושלך לגולאג.
התבלבלת. זו התנהגות ליכודית ביביסטית לעילא ולעילא. אפשר להגיד הרבה דברים על מפלגת הסחלה הזו. קומוניסטים הם לא.

נערך לאחרונה ב:
למעלה