מושחת הצמרת מפנטז על הבחירה הישירה שלו

סתוונית333

Well-known member
אפילו להגדיל את הגופנים, את לא יודעת, מה יהיה?
הגופנים שלך הם בדיוק באותו הגודל של תגובתך הקודמת.
אגב, ספר זה לא קללה ויש לי |המלצה| אלייך, שכדאי שתתחילי לקרוא ספרים ואולי לא תהיי כ"כ דלעת.

לבקשתך :

אתה בער, עילג
ואובססיבי חולני !

דיברגנט חדש

Well-known member
בער עלוב ואובססיבי !
עדיין לא הצלחת להגדיל יותר? |נחמה|
אני ממליץ לך להתחיל לקרוא דנה קמה, אח"כ לעבור לקופיקו, אח"כ לעבור לחסמבה ורק אז אולי תוכלי להתחיל לקרוא את הארי פוטר, למרות שאין סיכוי שתביני משהו ממה שכתוב שם, שפה יותר מידיי גבוהה עבורך.
בקיצור, תתחילי קודם מדנה קמה.

E330

Member
לדעתי בחירה ישירה רעה למדינה. 7% מהבוחרים הרי שונאים את העם היהודי והם עלולים להכריע את הבחירה לטובת המועמד הפחות יעיל, בכוונה. עדיף שאותם 7% יבחרו במפלגתם המזוהה באופן ברור עם הטרור.

evglev1

Well-known member
מנהל
לדעתי בחירה ישירה רעה למדינה. 7% מהבוחרים הרי שונאים את העם היהודי והם עלולים להכריע את הבחירה לטובת המועמד הפחות יעיל, בכוונה. עדיף שאותם 7% יבחרו במפלגתם המזוהה באופן ברור עם הטרור.
אם לא שמת לב אנחנו תקועים בגלל שאי אפשר לשתף עם ה-7% האלה לקואליציה שתפעל לטובת המדינה, אבל אפשר לבנות איתם גוש חוסם שלא מאפשר למועמד מסוים להרכיב קואליציה. אז הם טובים למנוע מביבי להרכיב ממשלה וגרועים להקמת ממשלה חלופית ולכן בגללם אנחנו תקועים באינסוף מערכות בחירות. אז בין שיכירעו לטובת מועמד שפחות טוב לישראל לבין שימנעו הכרעה למשך עשרות שנים, אני לא יודע מה יותר גרוע.

E330

Member
אם לא שמת לב אנחנו תקועים בגלל שאי אפשר לשתף עם ה-7% האלה לקואליציה שתפעל לטובת המדינה, אבל אפשר לבנות איתם גוש חוסם שלא מאפשר למועמד מסוים להרכיב קואליציה. אז הם טובים למנוע מביבי להרכיב ממשלה וגרועים להקמת ממשלה חלופית ולכן בגללם אנחנו תקועים באינסוף מערכות בחירות. אז בין שיכירעו לטובת מועמד שפחות טוב לישראל לבין שימנעו הכרעה למשך עשרות שנים, אני לא יודע מה יותר גרוע.

מועמד פחות טוב לישראל זה לא דבר של מה בכך, בפרט בשנים האחרונות שבלאו הכי ישנן מפלגות שיש להן הרבה מטרות שאף אחת מהן אינה דאגה כנה לביטחון הפנימי והחיצוני של כלל האזרחים.

אני חושב שברוב מערכות הבחירות היתה בגרות והתרוממות של הפוליטיקאים, והם ידעו להתעלם מאותם 7% ולחשב את ההמלצה לנשיא ואת ההיכנעות למקים הממשלה בלעדיהם. במערכות האחרונות זה לא קורה ומנצלים אותם כדי להפריע להקמת הממשלה, ולכן אנחנו במבוי סתום שכעת הולך לכיוון הקמת ממשלה מבולבלת מאד.

סתוונית333

Well-known member
עדיין לא הצלחת להגדיל יותר? |נחמה|
אני ממליץ לך להתחיל לקרוא דנה קמה, אח"כ לעבור לקופיקו, אח"כ לעבור לחסמבה ורק אז אולי תוכלי להתחיל לקרוא את הארי פוטר, למרות שאין סיכוי שתביני משהו ממה שכתוב שם, שפה יותר מידיי גבוהה עבורך.
בקיצור, תתחילי קודם מדנה קמה.

בור , עילג
ואובססיבי חולני !

למעלה