מורן מזור ל-YNET: "השיר יישמע מדהים"

matanp88

New member
כינורות!

Tom875

New member
עושה רושם טוב!

אני סומך על מורן. היא מקצועית, יש לה שיר מעולה והיא עובדת עם צוות הפקה מתוקתק.
היא תביא לנו את אחת ההופעות הטובות בעשור האחרון אני כמעט בטוח בכך.
אנחנו יכולים להיות גאים השנה מייצגת אותנו זמרת מעולה עם בלדה נהדרת וזה שיר
ישראלי מאוד במהותו כך שזה גם מייצג את מה שקורה במוזיקה הישראלית העכשווית.
ללא קשר למיקומה הסופי במאלמו אנחנו יכולים להיות גאים ומאחל למורן שהאירוויזיון
יהווה עבורה את קרש הקפיצה להפוך לאחת הזמרות המובילות בישראל. פייר? בהחלט מגיע לה.

קרש קפיצה להפוך לאחת הזמרות המובילות בישראל ?

אם זה מה שהיא רוצה, אז היא לא היתה צריכה להתקרב לאירוויזיון.
גלגל"צ יסגרו קודם את התחנה (ואולי גם את צה"ל) לפני שיפרגנו לשיר מהקדם אירוויזיון.

Shirly23

New member
היא יכלה להיות שקולה ומחושבת ולומר

שההופעה תהיה יפה ושהם יעשו את המקסימום וכל שאר הקלישאות הידועות.

אם היא השתמשה במילה "מדהים" אני אופטימית מאוד. והיא גם ציינה שהם עובדים המון על ההופעה והכל הולך להיות מתוקתק.

לבטח הפעם לא יהיה לנו COPY PASTE מההופעה בקדם כמו אצל הנציגים האחרונים שלנו בתחרות.

amit0423

New member
אצל דנה זה היה העתקה ?

שינו את השיר הרסו לו את הצורה השמלה לא הייתה עושה שמלה המלוות התלבשו אחר אז על מה את מדברת שאת מדברת על העתקה היחיד שעשה את זה זה הראל סקעת

Tom875

New member
מה שהרס לדנה הוא העיבוד

העיבוד העלוב שעשו לשיר הבינוני ממילא הזה,
וגם העובדה שהיו הופעות חזקות יותר בחצי הגמר
מסבירות את הכישלון.

מה שהרס לדנה

זו דנה עצמה.
המזלזלת. הבוטחת בעצמה. זו שבטוחה שאירופה תיפול לרגליה שוב כמו אז. הגברת עשתה צחוק מהשיר,שכמו שאמרת גם ככה לא היה יצירה דגולה... האירופאים הראו לה שלא מחלקים פה ציונים לשמלות של זאן פול גוטייה.

מה שהרס לדנה

זה שהיא הלכה לאירוויזיון עם השיר הגרוע ביותר ברפרטואר שלה אי פעם. הזלזול אולי לא היה כה משפיע לרעה אם היה מדובר בשיר שנשמע כמו אחד הלהיטים המצליחים של הגברת.

Shirly23

New member
גם איזבו לא הפגינו יצירתיות מיוחדת

כנ"ל מירה ונינה ועוד הרשימה ארוכה.

לגבי דנה ההופעה הייתה חסרת מעוף לחלוטין, הבימוי היה חלש וכל המעטפת היה בינוני ומפוהק בדיוק כמו בקדם.

על בימת האירוויזיון אפשר להשתגע ולתת דרור לדמיון, אך משום מה הנציגים הישראליים מפספסים פעם אחר פעם את מוטיב ה-VISION בתחרות.

ואל תגידו לי שזה עולה הרבה כסף. משחקי תאורה מיוחדים, מסכי לד מעניינים, מכונת עשן וכו' ממש לא עולים הון תועפות. אם מדינות עולם שלישי יכולות (ע"ע בלרוס, רומניה וכו') גם אנחנו יכולים.

את סתם מפברקת לעצמך כל מיני תזות

שאח"כ תתאכזבי.
מורן הדגישה שזו תחרות שירה. בזה היא מאמינה. אני מוכן לחתום לך שלא יהיו זיקוקים עשן או שאריות של סקאדים על הבמה.
גם השנה מוטיב הVISION לא יתפוצצ בששיר הישראלי. חבל לפתח ציפיות.
עור ברווז עלק...

Shirly23

New member
אז על מה הם עובדים כ"כ קשה ?

לשיר את השיר מורן יודעת.

העבודה הקשה מוכרחה להיות באספקט של הבימוי, ההפקה והשואו.

הצוות שסובב אותה לא פראייר בכלל. שועלים רציניים ביותר שיודעים איך להפגיז בהופעה. בטח ובטח שהמנטור שלה הוא אדון אייל גולן שיודע דבר או שניים על גלאם ושואו.

Euroman1

New member
על איזה גלאם מדובר ?

מה שאייל גולן יודע לעשות זה לשיר שירים כמו בובה , לעשות תנועות רובוטיות שאומרים לו לעשות מראש וזה הכל . הוא לא יוצר מוזיקה לא שואו ולא בטיח הוא רק יודע לבצע הוראות ולשיר שירים שנותנים לו לשיר .
אני צנצנת אם ההופעה שלנו לא תהיה ככה שימו לב :
אורות כחולים , מורן באמצע , פסנתרן בצד מלווים בצד שני , בידיוק כמו בקדם .
לקראת הצעקה יתווספו לאורות הכחולים גם אורות לבנים , היא תצעק ואז האורות יתעמעמו וככה יגמר השיר . פרובנציאלי , חסר מעוף , משעמם והכי הכי ישראלי שיש .

האמת שגם אני עדיין מנסה להבין

על איזה גלאם הכתוב דיבר... אייל גולן וגלאם? נו שוין...
בכל מקרה מסכים לגמרי לגבי הנחת הצנצנת שלך.
לא יהיה משהו אחר...

VickyRosti

New member
שיהיה פרובינציאלי וחסר מעוף, אבל שיהיה מעניין

גם הופעה פשוטה וחסרת מעוף עם רקע כחול, פסנתרן ו-2 מלווים יכולה למשוך יותר את העין, אם מקפידים על זוויות צילום מעניינות, מתמקדים יותר בפנים של הזמר ובמימיקה שלו, ומשכילים להשתמש במשחקי תאורה ברגעים הדרמטיים. אפשר לחשוב איזו יצירתיות הייתה בהופעה של שירי מימון או אפילו של בועז! ההבדל הוא שבהופעות של שירי ובועז היו זוויות צילום מעניינות, וההופעה לא נראתה משעממת, בעוד שאצל הראל סקעת ההופעה הייתה מאוד סטאטית, זוויות הצילום משעממות, והתאורה מונוטונית. אם אצל מורן נקבל זוויות צילום מעניינות ותאורה מחמיאה כמו אצל שירי ובועז, סבבה!

ההופעה של בועז הייתה דווקא מעניינת בעיניי

אולי לא איזה סופר דרמה אבל עדיין דינאמית ומעניית.
בכל מקרה מסכים מאד לגבי זויות צילום טובות אם כי אני לא בטוח שזה תמיד יכול לכפר על שעמום בהעמדה.

למעלה