מורים צדק בענק!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
מורים צדק בענק!!!!!!

מורים צדק בענק!!!!!!
אני עוקב אחרי מה שמוריס כותב כבר חודשים והוא תמיד קולע בול הבורסה ממשיכה ליפול בדיוק כמו שהתותח הזה אמר מוריס אני מצדיע לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

lionardo11

New member
מתוך 700 פעם הוא צדק אולי פעם אחת

מורים צדק בענק!!!!!!
אני עוקב אחרי מה שמוריס כותב כבר חודשים והוא תמיד קולע בול הבורסה ממשיכה ליפול בדיוק כמו שהתותח הזה אמר מוריס אני מצדיע לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
מתוך 700 פעם הוא צדק אולי פעם אחת
כמו שנאמר: גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום.

שאלה למנהלי הפורום

אתה טיפש
סוף סוף הגיע לפורום מומחה ואתה מזלזל בו אני כבר חודשיים קורא את ההודעות שלו והוא לא טעה בכלום
שאלה למנהלי הפורום
למה אתם עדיין מחזיקים אותו פה? הבן אדם רק מזיק ומחפש מריבות. נמאס מהמשחקים שלו, הוא בלתי נסבל.

lionardo11

New member
אני מציע שיתנו לו פעם ביום בשעה

שאלה למנהלי הפורום
למה אתם עדיין מחזיקים אותו פה? הבן אדם רק מזיק ומחפש מריבות. נמאס מהמשחקים שלו, הוא בלתי נסבל.
אני מציע שיתנו לו פעם ביום בשעה
קבועה לקלל ולרשום מה שבא לו ואז יחסמו אותו למשך כל היום. אם זה מה שעושה לו טוב והכדורים שהוא לוקח כבר לא משפיעים אז למה לא לעזור לו קצת ???

סטנלי פישר חן חן לך על המחמאה אצלי

מורים צדק בענק!!!!!!
הסקירות נטו מקצועיות.השוק הולך לבקר ברמות שעוד לא ראינו מתחת ל800נקודות. וכמו שרשמתי לאחד החברים כאןתוך חודש חודשיים נראה את הבורסה במדדים650-700נקודות.

סתם כולם מקנאים בך כי אתה מרוויח

הסקירות נטו מקצועיות.השוק הולך לבקר ברמות שעוד לא ראינו מתחת ל800נקודות. וכמו שרשמתי לאחד החברים כאןתוך חודש חודשיים נראה את הבורסה במדדים650-700נקודות.
וכולם מפסידנים תן המלצה על מניה טובה חוץ ממעריב מניית הברזל!!!!

מנייה באמת טובה להרבה שנים זה מופת

מנייה באמת טובה להרבה שנים זה מופת
מנייה מצויינת ומעולה. הפוטים שלי כבר נוגעים בשמיים אני כבר ברווח של25K.

moransulimani

New member
מוריס אני לא מכיר אותך אישית אתה

בן אדם שקורא את ההשוק די טוב (לפי דעתי)רק חבל שאתה עושה צחוק מעבודה אתה יכול להועיל לפורום יש לך פוטנציאל אבל במקום זה אתה פוגע.נראה לי שאתה סובל מפיצול אישיות עם נטייה להלל ולשבח אותך (בלי להעליב)

חבר יקר מי שעושה מעצמו צחוק כאן זה

בן אדם שקורא את ההשוק די טוב (לפי דעתי)רק חבל שאתה עושה צחוק מעבודה אתה יכול להועיל לפורום יש לך פוטנציאל אבל במקום זה אתה פוגע.נראה לי שאתה סובל מפיצול אישיות עם נטייה להלל ולשבח אותך (בלי להעליב)
גידעון ועוד כמה גולשים בפורום שכואב להם לראות את הסקירות של מוריס בן טובים. ושבכול הסקירות מוריס פוגע בול ועושה הרבה מאוד כסף באופציות המעו"ף..וזאת דוגמא יפה שנתתי כאן לגולשים שאלרוב נדלן עמדה בשער5200 בקשתי מכולם לברוח מהמנייה שהשוק הולך לצנוח חזק מ900נקודות. וראה מה הפלא אלרוב נדלן אוטוטו מתחת ל4000אג והמדד מאבד100נקודות ובדרך ל700נקודות. אז מי כאן עושה צחוק??

גידעון1

New member
שוב פעם אתה משקר

גידעון ועוד כמה גולשים בפורום שכואב להם לראות את הסקירות של מוריס בן טובים. ושבכול הסקירות מוריס פוגע בול ועושה הרבה מאוד כסף באופציות המעו"ף..וזאת דוגמא יפה שנתתי כאן לגולשים שאלרוב נדלן עמדה בשער5200 בקשתי מכולם לברוח מהמנייה שהשוק הולך לצנוח חזק מ900נקודות. וראה מה הפלא אלרוב נדלן אוטוטו מתחת ל4000אג והמדד מאבד100נקודות ובדרך ל700נקודות. אז מי כאן עושה צחוק??
שוב פעם אתה משקר
אתה כל הזמן כתבת לצאת מהמניה גם כשהיא היתה בפחות מ 30 ש"ח וגם כשהיא היתה ב 52 ש"ח אז זאת לא חכמה לצעוק כל הזמן לצאת מהניה ולבחור את השער הכי גבוה שהיא היתה ולהמשיך לצעוק. בא תתן בעצמך סקירה על החברה ותגיד לי למה החברה כל כך גרועה?

גם שהחברה תהיה ב30שקל אני יצעק לכם

שוב פעם אתה משקר
אתה כל הזמן כתבת לצאת מהמניה גם כשהיא היתה בפחות מ 30 ש"ח וגם כשהיא היתה ב 52 ש"ח אז זאת לא חכמה לצעוק כל הזמן לצאת מהניה ולבחור את השער הכי גבוה שהיא היתה ולהמשיך לצעוק. בא תתן בעצמך סקירה על החברה ותגיד לי למה החברה כל כך גרועה?
גם שהחברה תהיה ב30שקל אני יצעק לכם
למכור את אלרוב נדלן. החברה כעת יקרה מאוד וגם מנהל הפורום אלוני רשם שאין שום הצדקה בעולם שחברה כמו אלרוב נדלן השווי שלה מעל200מליון. מה מייצרים שם יהלומים?שווי שוק בשמיים.אני קונה את אלרוב ב1400-800אג. ממתין לה מעבר לגדר במדד650-700נקודות היא תהיה= כ800אג.

moransulimani

New member
אני זוכר ויודע כמה אתה טוב "לקרוא"

מניות אבל אתה משחק משחקים שסתם פוגעים בך

תוך כשבועיים אני פותח קומונה אז יש

מניות אבל אתה משחק משחקים שסתם פוגעים בך
לכם לסבול אותי עוד שבועיים כאן.בקומונה החדשה תקבלו סקירות יומיות+המלצות יומיות על מניות+טריידים במעו"ף.ואני לא יפרסם בפומבי את הקומונה. רק האנשים הטובים יוזמנו לקומונה .

יצאתי לאירוע משפחתי ברית. חוזר בערב

לכם לסבול אותי עוד שבועיים כאן.בקומונה החדשה תקבלו סקירות יומיות+המלצות יומיות על מניות+טריידים במעו"ף.ואני לא יפרסם בפומבי את הקומונה. רק האנשים הטובים יוזמנו לקומונה .
יצאתי לאירוע משפחתי ברית. חוזר בערב
לתת לכם סקירה מלאה על מצב הבורסה בארץ.

LeonB

New member
נעים מאוד, איש טוב

נעים מאוד, איש טוב
[email protected]

מצב
הנושא נעול.
למעלה