מורה למעל 500 באזור מרכז....

זאבלה50

New member
מורה למעל 500 באזור מרכז....

מישהו מכיר מורה טוב באזור המרכז לרכיבה...? אני רוצה לשדרג ת'רשיון לבלתי מוגבל....

שאול DR650

New member
הנה לך מורה טוב מאוד

אולי חלק מכם שמים לב שאני מרבה לקפוץ ולקשר אל המורה הזה בכל פעם שמישהו שואל על מורה אבל היו בטוחים שאין לי שום קשר כספי אליו ואני עושה את זה אך ורק למען בטיחות התלמידים... ויעידו כמה מבאי הפורום שלמדו אצלו שאני צודק

bikerider

New member
מצטרף להמלצה - מורה מעולה

עשיתי אצלו מעל 500 והוא שיפר לי את הרכיבה מעבר למעבר הטסט המהיר www.learn2ride.co.il בהצלחה!

zx13

New member
בי"ס אופיר מומלץ בחום .זה יהיה מהיר

(הרישיון)035182284

nunimon

New member
זאבלה.. אני מבין שדניאל לוחץ הא?

זה אורי עם ה CBR600RR הכחול היפיפה שחנה לידך.. שמע יש מורה מעולה בחולון. שלומי אופנועים. הרבה חברים שלי עברו אצלו תיק תיק, והיות והמורה הוא רק בשביל לעבור טסט - אצלו זה יהיה הכי מהר.. ולא אני לא מרוויח אחוזים...
שיהיה בהצלחה, ובשנה הבאה, תדווש לך עם משהו כבר "קרבי" יותר...

זאבלה50

New member
בד"כ אנחנו לא רוכבים ככה..

פשוט השתדלנו לשמור על הקצב עם הגדולים... ויצאנו מעבר לגבולתנו... אחר כך נרגענו....
תודה על הדאגה...

nunimon

New member
אסור אסור אסור !

פשוט לשמוכ על קצב עם הגדולים??? בשום פנים ואופן אל תרכב ככה יותר ... בטח לא בהרכבה. זה יותר ממסוכן. אני כשהתחלתי לנהוג (לפני חודש סה"כ) הסתרחתי רחוק אחרי כולם, למרות שהיה לי את האופנוע הכי מהיר ויפה בחבורה. לא ניסיתי לרכב כמו הגדולים. כי במקרה שלי לי לא היה נסיון. במקרה שלך לך אין את הכלי המתאים. בגלל זה פחדתי שתצטרף איתנו... בכל מקרה, סע בבטיחות ! ! (ודניאל - שמור על אבא ! גם אני לא מרשה לאבא שלי להתקרב לאופנוע שלי או לעשות רשיון מעל 500...
)

זאבלה50

New member
(דניאל)

איך אני יכול?!?! הוא זה שלא מרשה לי בכלל להתקרב אפילו ל50 סמק... והוא רוצה לעשות עכשיו מעל 500... לא קצת מוזר?!???

tygger

New member
../images/Emo31.gif

אין דבר כזה בדרך כלל. אני חושב שאולי כדי שתזכור כי מספיקה פעם אחת בלבד... היה לך מזל הפעם. שק הניסיון שלך עוד ריק ואתה כבר מנצל את רוב שק המזל שלך.

זאבלה50

New member
דייי!!!

בסדר..... ברור... היה שטות חד פעמית לא יעשה את זה שוב.. לקחתי את ההערות לתשומת ליבי...

זאבלה50

New member
גם הגזמתם...

לא רכבנו כל כך מהר ופזיז..... רכבנו בדיוק כמו בקצב של כולם.....

למעלה