מורה בסמינר הישן

מורה בסמינר הישן

הגברת רוזנר: סיבת המלחמה בדרום היא בגלל הנערה שחזרה בשאלה אתן צריכות להתחזק. סוף ציטוט. מסע ההפחדות הזה פשוט מביש לבוא ולהאשים נערה בזה? וכי יש לך דיבור ישיר עם אלוקים אם זה כך??? (עפ``י מערכת חרדים והעולם החרדי)

Womanizer99

New member
לא נכון!

המלחמה זה בגלל ששמאלנית זכתה באח הגדול במיליון שקל. כל אחד נהיה שליח של אלוקים ויודע במדויק למה קורה כל דבר. יפה.

Kick Him Out

New member
אני מאמינה שהיא אמרה, או לפחות

התכוונה- מי יודע אם המלחמה בדרום לא פרצה בגלל הבת שחזרה בשאלה...

זה גם לא לשון נכונה

מי יודע? אלוקים! להתחזק צריך בכל מצב בלי קשר לתלמידה שחזרה בשאלה.

אץ קוצץ

New member
ככה מוציאים דברים מהקשרם

עם ישראל סובל כעת, כמו שכולנו יודעים במצב כזה כולם צריכים לפשפש במעשיהם ולראות מה אפשר לתקן. מסתבר שאותה מורה רצתה לחזק את תלמידותיה ומפה ועד להסברים ופרשנויות מטופשות לדבריה הדרך קצרה..

חלושקית

New member
זו רק דוגמא אחת

שבגללה עמ``י סובל. קל יותר לתת דוגמא על דבר יחידני וספציפי ולקשר אותו לכלל על מנת להמחיש בקלות את הדברים. אני בטוחה שהיא לא התכוונה שזהו העוון היחיד הגורר אחריו את כל המלחמה.

איך הגיע שיעור שהיא מסרה

לב`חדרי חרדים` בטח זה עבר כמה אוזניים עד שזה הגיע למישהו מישם.

רועי ת

New member
אני שונאת שמוציאים דברים מהקשרם!!!

בשמי ובשם כל הסובלות---
מורות יקרות!! הפסקנה במיתותא מכן לומר מוסר שלא קשור לנושא!! הרגענה... נכון, היום הילד שיגע אותך בבוקר.. הבעל המסור לא היה משהו.. את מסוחררת קשות... אבל אנחנו לא צריכים לסבול בגללך!! הביני, יקירתנו,הכל מאיתו יתברך.. גם המצב בשטח(תפנימי, זה לא קשור לבחורונת המסכנונת שהפלת עליה את חמתך...) וגם, כן כן המצב אצלך בשטח-בבית.... אוהבות....!!!!!!!!!!!!!

Twentyfourseven

New member
אני מאמינה שהיא אמרה אתזה

כי זה ככ מתאים למורה בישן להגיד כזה דבר..ואווו זה ככ בולשיט!!!!!!!!!!!!!!היציאות הלא קשורות של המורות..בע

למעלה