מוקי מתארח ב"מרגיש בבית"

Magi¢ Girl

New member
חח איזה אובססיבי

היו קטעים שהיה נראה כאילו הוא רוצה לקום וללכת

היה מקסים.

לספר חוויות? המ.
מה עושות הקרפדות בלילות?
טוב אז דבר ראשון, באמת שהיה תענוג לראות את התכנית הזאתי. קיבלתי תשובות להרבה מהשאלות שלי, ואפילו ענו לי על השאלות בקשר לראסטפריי! מוקי גם דיבר על השירים, הסביר קצת על מה עומד מאחוריהם. דיבר על המוזיקה, מה היא ואיך היא יכולה לעזור. דיבר על פולטיקה במוזיקה. היה מאוד מעניין. אגב, כשהוא אמר שאמונה זאת מילה חזקה מדיי, והוא לא יכול להשתמש בה, זה פשוט היה.. לא יודעת איך לתאר. בקיצור מאוד הזדהתי בקטע הזה. וזכינו לשמוע את פילוני שר
שזה תמיד טוב. הקיבוץ שהם צילמו בו- מקום מאוד יפה. לא ידעתי שיש מקומות כאלו בכלל, עם גשר ואגם [?] מתחת וקרפדות ששרות בלילות, ואנשים בקטע של ראגיי וראסטפריי והכל. ממש סבבה

M C A

New member
מה חולמות הקרפדות בלילות?

הן חולמות כי הפילות הגדולות שיחקו איתך בג'ולים וגולות ובכל, בכל, זכו הקרפדות. היה ממש מעניין ומחכים. מישהו יודע איזה עוד אמנים יהיו ב"מרגיש בבית"?

MC SammY

New member
וואו

אחד הראיונות היותר טובים שראיתי עם מוקי. לא יכולה להגיד שלא למדתי ממנו כמה דברים
אה, וזו רק אני או שמוקי לא כלכך אהב שחמי רודנר הצטרף אליו בשירים? ושמתם לב שבשיר מלחמה בסוף, האודי המסטול הזה צץ מאחורה על התופים?
עזבו, זה בטח בגלל הלילה. בקיצור, נהנתי מאד מהראיון. היה מעניין. מוקי לא מפסיק להופיע בתכניות בלילה

° w a v e °

New member
זאת רק אני, או שהמבטים של חמי

לכיוון מוקי היו קצת...אמ... מוזרים..? :p

MC SammY

New member
../images/Emo45.gif

לא כלכך הייתה שם הרמוניה...הוא היה די מופתע אני חושבת.

idk

New member
זה רגיל אצל חמי רודנר...

הוא ווירדו בטירוף...

מזה ווירדו?

אגב מזה הייתי מופתעת מהבנאדם. כי אני ממש אוהבת את השירים של "איפה הילד" ואף פעם לא יצא לי לראות מיזה החמי הזה. לא דמיינתי אותו ככה. לא משום בחינה. היה מוזר
אבל הוא הוציא ראיון ממש טוב, ריספקטע לו על זה.

Magi¢ Girl

New member
../images/Emo41.gifהיה ראיון מדהים...../images/Emo45.gif../images/Emo41.gif

חמי רודנר הזה נראה כזה אינפנטיל...
היו לו שאלות קצת מאעפנות לפעמים... מוקי ריגש אותי מאוד עם התשובות שלו... וגיל היה מאוד מעניין
נכון הם היו בקיבוץ צאלים?!! אז הלכתי לשם עם המשפחה לסופ"ש!!! והיינו בדיוק איפה שהם היווו!!! בג'קוזי הזה בדיוק.. וגם בגשר הזה בסוף! אני והאחים שלי התנדנדנו שם
היה מצחיק כשהם שרו בוב מארלי
פלומפי + פילוני גאוניםםםם
... אחלה תכנית רק אוף, הפסדתי את האיחוד של פינק פלויד :((

רגעעע

הולדה שיט! וזה באמת ככה בקיבוץ הזה? עם כל הראגיי? בואנה אצלנו אנשים בכלל לא יודעים מזה

Magi¢ Girl

New member
לא יודעת, הייתי כולה סופ"ש..

לא הכרתי אנשים או משהוו.. ואצלנו בקיבוץ נראה לי אוהבים

למעלה