מוקדש לסקאוט! סוד החיוך!

מוקדש לסקאוט! סוד החיוך!

.ס ו ד - ה ח י ו ך . אחרי הכל, אחרי הכאב הגדול, המשך החיים, ואנחנו חיים. אחרי הכאבים, אחרי הסיוטים, אחרי כל דבר שפגע בנו, ושעברנו, גם עם זה התיסכול הכי קטן, אנחנו ממשיכים... פזמון: הסוד שלנו הוא החייוך, שכואב נעמיד פנים, שהכל בסדר, ואתן לעצמנו את ה-:) ולא את הפרצוף ה-:(... החיוך הכי קטן ישנה את העולם, עם כולנו נתן חיוך, ונראה שמחים, החיים שלנו יהיו באמת ככה, ברגע שנכנס לכאב... נסבול ונעזוב, אני אנחנו ניפול וחזק!, נלמד לתת חיוך שהכל הסתדר, גם שהכי קשה, וגם שרואים את המוות בעיינים... נחייך... פזמון: הסוד שלנו הוא החייוך, שכואב נעמיד פנים, שהכל בסדר, ואתן לעצמנו את ה-:) ולא את הפרצוף ה-:(... מוקדש!! לסקאוט אחרי המסר ששלחת לי רשמתי את זה וזה בשבילך ממיש!
שלך באהבה ענקית! לילו

סקאוט

New member
חחחחחח מותק!

בקצבהזה אני עוד אתקבל לפקולטה להוראה! אני כבר מביא איתי תלמידה זה אומר אני יכול ללמד אותכם אנשים לפחות דבר אחד בחיים. הכי הכי חשוב זה שאותה אחת למדה והפנימה. עכשיו אני יכול לישון בשקט. חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפששששששששששששש חחחחחחחחחחחחפפפפפפשששששששששששששה

למעלה