מוקדש לך..

קספר

New member
מוקדש לך..

מצטער.. אני יודע שאין לי על מה אבל.. עדיין חושב..כבר לא יודע על מה..אבל עדיין..חושב על השיחה אתמול.על איך דברים אולי היו יכולים להיות.רק שעדיף שכך.לא? כן ואולי בעצם... נו טוב.. מקווה שתאהבי את השיר הוא של Queen..אני יודע שתאהבי אותו.. =================================== אהבת חיי-פגעת בי, שברת את ליבי ועכשיו את עוזבת אותי אהבת חיי האין את רואה? תחזירי את זה בבקשה, אל תקחי את זה ממני,כי את לא יודעת מה זה אומר בשבילי. אהבת חיי אל תעזבי אותי, לקחת את ליבי,ועכשיו נטשת אותי, אהבת חיי האין את רואה? תחזירי את זה בבקשה, אל תקחי את זה ממני,כי את לא יודעת מה זה אומר בשבילי. את לעולם לא תזכרי מתי זה יעבור לו והכל יחלוף לו מהעולם כשאני כבר אזדקן אני אהיה שם לצידך כדי להזכיר לך איך שאני עדיין אוהב אותך-אוהב אותך תחזרי-תחזרי מהר בבקשה תחזירי את זה הביתה אלי בגלל שאת לא יודעת מה זה אומר בשבילי אהבת חיי אהבת חיי... Queen-Love Of My Life ====================================

מקווה שהיא תקרא.....

שיר מקסים, ועצוב. אבל תמיד אפשר לחלום לא? אני עדיין חולם.

קספר

New member
אחי...

כבר לא איכפת לי אם היא תראה את זה או לא. וזה שיר מקסים ואני אוהב אותו ואת הלהקה שלא נאמר את הסולן. ואני לא רוצה לחלום. יש לי רק סיוטים וזה כבר נמאס לי..

-Annie-

New member
סיוטים...

כשהייתי קטנה [אוי, אני כבר מרגישה איך הסומק עולה לו אט אט ללחיי..
] היו לי סיוטים. אתם יודעים, סיוטים של ילדה קטנה. אבל הם הכי מפחידים כי את קטנה ועדיין לא יודעת איך להתמודד איתם. אז לא הייתי מוכנה ללכת לישון אלא אם כן אמא היה יושבת איתי ומספרת לי סיפור. נו, סיפור כזה של כל הילדים.. ולפעמים לא היה לאמא כוח. לא אליי [....] ולא לסיפורים אז יום אחד, אחרי שהיא כבר התייאשה מהתחנונים שלי, היא באה אליי לחדר, כיסתה אותי טוב טוב [כמו שאני אוהבת, כדי שלא תיפול לי השמיכה לרצפה בלילה] ואמרה לי שכדי שלא יהיו לי סיוטים אני צריכה לחשוב על דברים טובים, דברים שמחים וככה אני ארדם עם המחשבה עליהם וכל הסיוטים ילכו להם. אני אהיה לארג´ית איתך ואפילו אומר לך על מה חשבתי בדרך לעולם החלומות [נו, תגידו שאני לא מלאך
]- חשבתי על גלידות מעופפות [הייתי ילדה, תכבד את זה!]. לא יודעת למה. תמיד היה פתאום מופיע לי מן מסך כזה בצבעי הקשת [כמו בדובוני אכפת לי] ועליו עפות גלידות כאלה בלכ מיני צבעים. ככה הייתי נרדמת כל לילה. מודה, אולי גלידות הן לא ממש הדבר שימנע ממך סיוטים עכשיו אבל אני בטוחה שתוכל למצוא משו טוב לחשוב עליו לפני שעוצמים את עיניים, לחלומות טובים יותר.. לילה טוב

רותי ב.

New member
אנני סיפור מקסים ../images/Emo28.gif החבאת פה,

וחבל שכבר ההודעה עליה הגבת לא תעלה לדף קדמי יותר.
על הסיפור.

למעלה