מוקדש להרוגיי הפיגועים|.. נר|

מוקדש להרוגיי הפיגועים|.. נר| ../images/Emo7.gif

שמש שקעה לילה מגיע... למעלה יש הרבה הכנות... מלאכים קטנים רצים להם בין ענן לענן.... ממלאים טפסים ניירות דוחות... הבוס הגדול החליט הוא רוצה עוד כמה נשמות טהורות ילדים זכים עיניהם תמימות אךךך כל כך כואב שבא לבכות... עוד מעט הזמן כולם מתלחשים... שם למעלה הם על הרוע מסתכלים... עומד הוא וצוחק כן יש לו מטרה שני יצורים מלמטה שיעשו את העבודה... הוא בחר אותם בקפידה יודע הם האויבים שלנו של היהודים.... המצב רע המצב גרוע האופל מסתכל וצוחק כן בטח למה לא שינצל את המצב שיקח לו את כמה נערים מקסימים גאים שפורחים הם..כמו החצב... המלאכים רצים יודעים הם מה הולך לקרות.. אולי הם מנסים לתת רמז לא לפתח ציפיות... יצורים במדים כחולים שמלמעלה מונו להשגיח.. אולי הם יצילו את המצב המלאכים כל כך מקוים אבל לא שולחים שום חחבל שום אזהרה שום אות משמייים איך לעזעזל נמצא את השניים? שיט הם מסתכלים עוד דקה עוברת... הזמן רץ נוו אולי הם יצליחו לעצור.. אבל העולם בשלו הכל מתקתק כמו שעון.. אוטובוסים יוצאים בזמן.. פאבים נפתחים אין מי שיצעק אין מי שיגיד כן הםכ בר כאן שליחי הרוע והשיטנה... לבושים הם כיאות פניהם חתומים כן החולרות בנו הם פוגעים.. זהו זה המלאכים יודעים אךך כל כך כואב כל כך מציק... הפיצוץ כבר אירע המוות כאן שולט שולח בטיל את כולם למעלה אל השופט... מכינים להם מקום של כבוד פאר והדר שם למעלה בגן העדן הקטן... נשמות זכות נשמות טהורות שהלכו והרסו כל כך הרבה משפחות... אוהבים אתכם אנחנו.. לעולם לא נשכח.. אל תדאגו לקחנו לעצמנו את התפקיד.. לשמור לזכור לא לשכוח... אנחנו כאן נמשיך בשבילכם.. את הרוע אני רוצים לחסל.. מתגעגעים ואוהבים... כולנו כואבים שימור עלינו מלמעלה... מגן העדן הקטן... נשמות טהורות זכות ולבנות... בנות ובנים... אנו לא שוכחים אותכם לעולם הכאב עמוק חותך כמו סכין עכשיו... אנחנו אותכם לעולמי עד נאהב.... ================== ===================== ================= מוקדש לכל הרוגי פיגועי התופת שנעשו בידי המרצחים 2001\12\2-1 יהי זיכרם ברוך.........

Mikiy

New member
כן.אלוקים היה עסוק בשנה האחרונה

בלרצוח ילדים.

מיקקייייי

אסור לשפוט את ה´...זה הכל כתוב מלמעלה ואתה לא יכול לשנות את הגורל שלך...בנתיים תחשבי שה´ לוקח אליו את האנשים הכי טובים כי הוא רוצה אותם איתו..זה לפחות מה שאני חושבת וזה עוזר לי בשנים האחרונות.... יהי זיכרם ברוך.... לביאה אה אה

לביאה את כל כך צודקת.....

זה כל כך נכון מה שאמרת... אין לך מושג גם לפי דעתי זה גורל זה כתוב ואין מה לעשות... ישר כח ויהי זיכרם ברוך ברי

מיקי אסור לך לשפוט אותו.........

מיקי לפי דעתי אסור לך לשפוט את אלוקים.. יש דברים שגדולים מבינתנו ולעולם לא נבין אותם.... עם כל הצער הכאב והאובדן צריך להמשיך הלאה להיות חזקים לאלו שנשארו.... לא לשכוח לעולם..... לנצור אותם ולזכור תמיד בליבנו... הלוואי ודברים כאלו לא יקרו שנית.... ברי

קספר

New member
אין מה לשפוט

כי אין את מי. אני עד עכשיו לא מבין למשל למה תינוקת צריכה למות כמו שלהבת פז ז"ל.לאף אחד אין הסבר.ולאף אחד אין תשובה אמיתית לגבי האם יש או אין אלוהים.

למעלה