מוקדש לביתי בת השנתיים היום

זהו ממש אבל ממש נכון

באמת היום אני מבינה כל כך הרבה דברים שלא הבנתי אז, תחושות שלא הרגשתי מעולם פתאום צצו בעיקר הדאגה האין סופית, הרצון האובבססיבי שלי שיהיה לה רק טוב, שתצליח {אני לראושנה חוסכת כסף, וזה רק בשבילה}, פשוט לא ניתן לתאר ואת בודאי יודעת בדיוק למה אני מתכוונת. אפילו כשהיא חולה אני מאחלת שהמחלה תעבור אליי ושרק תבריא ושאר תרגיש טוב והעיקר הבריאות. תודה יקירה על המילים החמות ועל ההתיחסות אוהבת אותך

happy

New member
מישל כתבת מקסים וכל כך מרגש

המון מזל טוב לנועה
המון אושר ובריאות

happy

New member
למה מישל../images/Emo35.gif נורית כתבת מקסים../images/Emo70.gif

אמאדובה

New member
נורית, כמה מרגש

אני דומעת פה חופשי... מזל טוב לנועה המתוקה. שתדע רק אושר ובריאות!

רונאסטל

New member
מזל טוב

ויומולדת נפלא שנה קסומה ומלאת אהבה כתבת פשוט מדהים ומרגש, הלוואי שאני הייתי כותבת את זה בעצמי. מזל טוב גדול שנתיים זה גיל מדהים!!!!

אכן גיל נפלא

כמה תובנות, כמה הישגים, כמה עקשנות, כמה אופי, אבל מענין לגלות כל פעם מחדש משהו יחד. תודה על המחמאות, למרות שאני חושבת שהשראה שהיתה לי פעם כשכתבתי {בצעירותי} אבד עליה על הכלח וכל מה שאנימצליחה להוציא זה רק חרוזים של ילדים של כיתה א', לפחות זה מהלב.

ariane

New member
נורית יקרה

רציתי קודם כל לאחל לנועה המתוקה יום הולדת נפלא (סליחה על האיחור) והמון אושר בחיים. אבל מה אפשר להוסיף על מה שכתבת? כלום, כתבת כל כך יפה ומרגש! רציתי להגיד לך שאני מזדהה עם כל מילה ומילה ממה שכתב. שולחת לך ולמשפחתך המון אהבה

שלומית76

New member
מדהים!

כתבת כל כך מרגש ונוגע. מאוד קל להתחבר למילים שלך. המון מזל טוב ואושר ונחת!!

עשית לי דמעות מיצפטל

כמה מרגש (אולי את מוכנה להתנדב לתפקיד חגיגמד?
) מאחלת לכם בריאות ואשר ומלא אהבה וגם, שנועה תזכה במהרה בימינו להיות אחות גדולה לתינוק או תינוקת בריאים.

תפוחימו

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo6.gif איך עושים אייקון של מיצפטל?

נורית, כתבת מדהים! והתמונה שלה מהממת, היא כל כך דומה לך! המון המון שנים טובות לך ולמישל ולדובשנייה הזו שלך, שתזכי לעוד ועוד מהטוב הזה, שתראי אותה גדלה ומאושרת ושתמיד יהיה לה רק טוב וטוב.

תודה רבה על הברכות

וחוץ מזה היא דומה מאוד לאביה כשהיה קטן, העתק משוכפל, אבל אם את אומרת אני אקבל את זה כמחמאה {הלוואי והייתי זו יפה}

אמא ונועה יקרות

מזל טוב לשתיכן. לנועה המקסימה והמתוקה, שאמא כתבה לך כל כך יפה ובירכה אותה שהעיניים לא רואות ומוצפות בדמעות, ולאמא של נועה, שגם חוגגת שנתיים של אמהות קורנת וטובה. כל הברכות, האיחולים, הנשיקות והחיבוקים

למעלה