מוקדש לביתי בת השנתיים היום

מוקדש לביתי בת השנתיים היום

אז אם אין גמד נחמד אז..... אמנם , קצת קלישאה, אבל מהלב
לחיים שלי
איך בן רגע הפך החושך לאור
איך בן רגע נתתי לרגשותיי דרור איך בשבריר שניה התיישרו הקמטים ואיך יכולים החיים להיות שוב כה מתוקים בתחילה עוד לא האמנתי שאת כאן כדי להישאר בתחילה עוד לא האמנתי שהעתיד יכול להיות קצת אחר לא הבנתי כלום בלהיות אמא ואיך בכלל להמשיך קדימה את כל הרוך והאהבה העצומה שהיתה בי הוצאת בבת אחת והכל התבהר לו אט אט. החיוך הראשון, הצחוק המתגלגל הנהדר הריח הממכר שלך שעל בגדיי נשאר המבט בעינייך השובבות שעל פנייך, את שלי, ואת פה בשביל להישאר. מילים ראשונות יוצאות כפנינים מפיך, והנה את קוראת לי אמא רצה אל זרועותיי , מחבקת ומלטפת וגם כשרע וקשה את אליי מחייכת הלב מתפקע לו מאהבה ומרשה לעצמו גם קצת גאווה והנה חלפו שנתיים.............. שנתיים של אושר,של משפחה
שנתיים של יחד, מלאות באהבה שנתיים בהם גיבשת לעצמך אופי את יודעת בדיוק מה את רוצה עקשנית כמו אמא טוב נו גם קצת כמו אבא תבונה, עדינות, שובבות וגם חוצפה ואת תמיד יודעת מה את רוצה. בת שלי, ילדת אור אני מאחלת לך ליום הולדתך השני חיים יפים, מלאים במזל ובאהבה ימים רק של בריאות ותקווה שתגלי עולם של טוב , מלא באושר ושלווה שתלמדי להבחין בין הרע לטוב שתצלחי את דרכי החתחתים בהצלחה ושאף פעם לא יאונה לך כל רע. וגם שלפעמים קצת קשה וכואב, יש פה מישהו שתמיד אוהב ויאהב בכל תנאי. אני כאן תמיד בשבילך לחבק לאהוב להגן ולשמור ולעטוף באהבה אהבה ללא תנאים וגבולות אוהבת אותך המון אמא

רונה 4

New member
כל-כך הרבה דמעות מיץ פטל יורדות כאן

כתבת מקסים! מזל טוב! הולכת לברך גם בשרשור השני.

נאשא

New member
בואי אני אספר לך משהו על קמטים

יש קמטים שאני מאד רוצה שיהיו לי (וכבר יש לא מעט), והם בדיוק אלה שראיתי גם אצלך הקיץ: אלה שלצידי העיניים, איפה שרק צחוק יכול לחולל בנו שמות. נורית, כמו תמיד הצלחת לרגש אותי כל כך. כמה המילים האלה נכונות, זה לא יאומן. את יודעת כמה קשה לי לראות ילדים בני שנתיים, אבל את האושר שלך אני מיחסת גם לאושר שלי, כחלק מהניצחון הגדול של הפורום הזה. הדבש שלך, יוגי, יאיר, גיא, הם כולם כולם ההוכחה שלפני שנתיים נולדו גם ילדים אל החיים היפים שיועדו להם, וזה ממלא אותי אושר גדול לדעת שהאמהות שלהם הן העמודים החזקים עליהן אני נתמכת. ושוב, מזל טוב לכפרולה שלך.

חידשת לי משהו

כמה נחמד לשמוע משהו חיובי על קמטים ותמיד את גם בארץ כל כך קרה, מצליחה לחמם לי את הלב. תודה נשמה על המילים הכה חמות וכה מנחמות. אוהבת אותך, צשלחי לי את הטל שלך ונפטפט קצת {אני לא משלמת על השיחות, תנצלי אותי} נשיקות לך ולתמרי המקסימה

שלי34

New member
מ-ק-ס-י-ם

נורית יקרה מילים מרגשות של אמא נפלאה כמוך ריגשת אותי כל כך!!! מזל טוב לנועה המדהימה והיפיפיה שברכותייך תתגשמנה מאחלת למשפחתך אושר אור ושמחה והמון
בבית

קנגה רו

New member
נורית אהובה

כרגיל - נחנקתי, הפעם מאושר. לדבש המדהימה שלך - אני רוצה לתת כל, אבל בדיוק כל מה שאני רוצה בשביל הדובשניה הקטנה שלי. לא פחות ולא יותר (שידעו גם פרופורציות הבנות שלנו
) ולך אמא מופלאה - מה שאני מאחלת לעצמי. נורית - אני זוכרת את היום שהתבשרנו על לידתה. אני זוכרת את המילים הראשונות שכתבת (ואף אחת לא תשכח איך מישל שכח ללבוש חזיה...). אני זוכרת את שמה המלא (ועל שם מי ) אני זוכרת סיפור מופלא על חלום - ועכשיו החלום שלך חוגג שנתיים. תני לה חיבוק ענקי ממני, ובקשי ממשיל לחבק אותך חזק חזק בשמי - ויאלללללה בואי לבקר כבר!!!!!!!

אני כל כך אוהבת את ההודעות שלך

את החום שפורץ ממך, את המילים שנותנות לי להרגיש משהו כה משפחתי, כה יחד משהו שחסר לי מאוד כאן. איך את מצליחה עם כל הודעה שלך לחמם לי את הלב והזיכרון שלך לכל ה- detials מרגיש כל כך אכפתי, את פשוט גדולה מהחיים.. אהובת אותך ואת הבובה המלאכית שלך

נייטי

New member
יפה שלי, אמא יקרה שכמותך

האהבה מהמילים שלך זועקת והן מלטפות, מנחמות, גורמות לדמעות לעלות ומעלות את החיוך הכי רך שיש. פשוט כי אלו מילים שרק אמא יכולה להבין, באמת להבין. אני שמחה שאני יכולה להרגיש את עוצמתן ויש לי זכות לקרוא אותך במלאות שנתיים לדבש הקסומה שלך. מזל טוב לילדת הפלא הכי יפה בגן. כן, כן, ראיתי את התמונות ואין לי מילים כי היא פשוט עוצרת נשימה. אוהבת אותך מליונים.

כפרולי, כמה כיף לשמוע ,לקרוא יותר

אותך, לראות מבין השורות את הרוך, את האמהיות בהתגלמותה, כן את אמא ואת מבינה את הרגשות את האהבה הבלתי ניתנת לתיאור, זה עושה כל כך טוב על הנשמה להיות "בגברידא" הזו שלנו, אחת מהחבר'ה. גם אני יכולה {לפעמים} להיות שייכת לאותה קטיגורה בורדרית של פשוט להיות אמא של נועה ואת פשוט אמא של תומר. מכל אותן מילים, מקווה שהבנת למה אני מתכוונת, בטוחני שמוח מפולפל כשלך יצליח. אוהבת אותך ואת תומריקו המדהים ועדיין מחכה לכם כאן {אולי באביב}

זושיה

New member
כמה יפה כתבת

כמה אהבה נוגהת מהמילים שלך אליה. איזה יופי לקרוא ולדעת שהנס, שבזמנו נראה לנו כ"כ רחוק, הוא לגמרי אמיתי, לגמרי כאן.

נשמה טהורה, תודה על שליוות אותי

אז ותודה שאת פה מברכת גם היום והראשונה לברך . את אדם מדהים וחבל שלא יצא לנו להכיר יותר. נשיקות חמות לכולכם

תמי ס

New member
נורית יקרה יקרה שלי

אני כבר כמעט לא נמצאת פה, החיים עמוסים ואני לא מספיקה כלום. נכנסתי כדי לברך אותך ומצאתי את השרשור הנפלא הזה (אגב, צלצלתי אלייך היום אחה"צ, לא הייתם בבית והשארתי הודעה אצל ההיא שאני לא מבינה מילה ממה שהיא אומרת...). לא יאומן שחלפו שנתיים, אני עוד רואה אותנו מטיילות בצרפת בטן לצד בטן בזמן ההריון. וזוכרת כאילו זה היה אך אתמול שאמרתי לך שחלומות מתגשמים, ושרק תאמיני ותהיה לך ילדה, כי אני כבר אז הרגשתי את נועה שלך, ידעתי שהיא באה על מנת להישאר, ידעתי שאיתה יהיה זה אחרת ואת תזכי לחבוק אותה חיה ופועמת, הנס האישי שלך. והיא מקסימה ומדהימה ומעבר לכל הציפיות, יפיפיה צרפתיה קטנה, וכל כך דומה לאותה תמונה בשחור לבן שראיתי אצלך (זוכרת שאמרתי לך שהיא תהיה בלונדינית עם תלתלים?). חיבוקים ונשיקות לך יקירתי, אוהבתותך.

שמעתי את ההודעה המקסימה עם הקול

הסקסי שיש רק לך {בואי תחליפי את המזכירה הבת .... שלי}. בדיוק ביום ההולדת חשבתי עלייך ועלי איך התהלכנו ברחובות של EX ואיך טחנו ואיך התרגשנו ובכינו בא"ס והנה כאן קפצנו , עלינו כיתה ואנחנו מדברות על גיל שנתיים, תאמיני?? נשמה ארוצה שתראי אותי עוד פעם בדמיון הפעם בצבע {
ילד נוסף. אוהבת אותך, את יהלי הממי שלנו {של הפורום} ואת כל יושבי ביתך. חולה עליך

סינטה1

New member
נורית יקרה שלי../images/Emo24.gif

כל כך ריגשת אותי במילותיך. מזל טוב לנסיכה היפה שלך, ומזל טוב לך - אמא. חיבוק גדול גדול לשתיכן. אוהבת אותך

נעמולה

New member
כי אין בעולם אהבה כמו זו של אמא

הצלחת לרגש אותי, כמו בכל פעם מחדש. כל כך הרבה יש בך וכל כך הרבה ממך יש בה שזה מדהים. זוכרת את ההודעה של מישל ואת ההודעות המבולבלות מרוב אושר הראשונות שלך כאילו זה היה אתמול כן. נועה כאן בשביל להישאר היא כאן כדי להוכיח לכולם שאפשר וזה כדאי מאחלת לך שנים נפלאות של הורות מבורכת, מאושרת. ואני כבר רושמת את עומר שלי לתור של המחזרים אחרי נועה. נשיקות.

למעלה