מוקדש לאמאות עובדות וחרוצות

מוטצקה

New member
מוקדש לאמאות עובדות וחרוצות

שלחו לי את זה היום במייל - תראו כמה שזה נכון |:)| אישה אחת ששמה חני הלכה לחדש את רשיון הנהיגה שלה ושאלו אותה מה מקצועה‎, היא היססה מבלי לדעת מה להגיד‎. "אני שואל אם יש לך עבודה", הדגיש הפקיד‎. "בוודאי שיש לי עבודה", אמרה אני - "אני אימא‎". "אנחנו לא מחשיבים "אימא" כעבודה. ארשום ... "עקרת בית", אמר הפקיד בצורה קרה‎. שכחתי את סיפור הזה עד שמצאתי את עצמי במצב דומה. הפקידה שקיבלה אותי הייתה אשת קריירה, בטוחה, יעילה, בעלת תואר‎. " מה עיסוקך?" שאלה‎. לא יודעת מה גרם לי להגיד את זה , אבל המילים פשוט קפצו לי מהפה החוצה‎: "אני דוקטור בהתפתחות ילדים וביחסי אנוש‎" הפקידה הפסיקה לרגע, הביטה למעלה ואח"כ אלי עם מבט כמי שאומרת שלא שמעה טוב‎. אני חזרתי שוב בשקט, תוך כדי הדגשה על המילים היותר חשובות‎. פתאום שמתי לב, כולי מתפעלת, איך היא כותבת, עם דיו שחור, על הטופס הרשמי‎. "אני יכולה לשאול .. ", היא אמרה מלאה התעניינות. ".. מה את עושה בדיוק‎? " בשקט, בנחת, עניתי‎: "אני מפתחת תכנית לטווח ארוך (כל אימא עושה זאת), במעבדה ובשטח ניסיוני (בד"כ הייתי אומרת בתוך ומחוץ לבית). אני אחראית על צוות (המשפחה שלי) וכבר קיבלתי 4 פרוייקטים (כולן בנות). אני עובדת במשטר של מסירות בלעדית ( איזה אישה לא מסכימה ??), רמת הדרישות היא של 14 שעות יומיות (כדי לא להגיד 24‎...) ..... רמת הכבוד המתגבר הורגש בקול של הפקידה שסיימה למלא את הטופס‎, קמה, ובאופן אישי פתחה לי את הדלת‎. כאשר הגעתי הביתה, עם התואר שלי המלא כבוד, התקבלתי ע"י הצוות שלי - אחת בת 13, השניה בת 7, והשלישית בת 3‎. מהקומה העליונה יכולתי לשמוע את הניסוי החדש שלי (תינוקת בת 6 חודשים), המנסה טון חדש של קול‎. הרגשתי מנצחת‎ ! אימהות... איזה קריירה נהדרת‎. כך היו צריכים לכנות את הסבתות‎: "דוקטור בכירה בהתפתחות ילדים ויחסי אנוש‎" הסבתות רבא:"דוקטור - אקזקיוטיב - בכירה‎" והדודות: "דוקטור-יועצת‎". כך נראה לי‎.. מוגש בהערכה ובהערצה לכל הנשים, אימהות, רעיות, חברות, הן כולן דוקטור באומנות לעשות את החיים יותר טובים‎ !!!

למעלה