מוקדש לאלה ולכל חברי הפורום-שאלון

SpyKid

New member
המשך../images/Emo27.gif

חשוב לך להיות נאהבת
כמובן, זה אחד הצרכים הבסיסיים של האדם... יש חבר
לא
אוהבת לאהוב
כן!
עד כמה אהבה חשובה לך
מאד התאהבת פעם ממבט ראשון
בערך... זה החזיק מעמד
לא, וטוב שכך
מה הכשיל את הקשר
אמממ... חוסר קיומו? מה היית רוצה להיות
אסטרונאוטית ולמה
כי זה מגניב! את אדם חקרני
בערך... אם כן למה, אם לא למה
... את אדם אמנותי? למה כן ולמה לא
כן את אדם חברתי ? למה כן, למה לא
לעיתים את אדם יוזמתי? למה כן, למה לא
לא ממש את אדם ביצועי? למה כן, למה לא
לא ממש מה התחביבים שלך
מדע, ספורט, קריאת ספרים, סרטים, מוסיקה... יש עוד כמה תחביבים זמניים שלא תמיד יש לי כוח אליהם
רשמי 5 תכונות שמאפיינות אותך ביותר
וואי, רשמתי את זה כ"כ הרבה פעמים
ביישנית, ישרה, מצחיקה [או מקווה שאני כזאת], משוגעת... [האחרון הכי מאפיין אותי, ואין לי עוד תכונה שעולה בראשי כרגע] על אילו שאלונים היית רוצה לענות
שאלונים שלא לקוחים משאלון של הצבא ו\או שאלון תכונות פסיכולוגי
[בלי להעליב, הכל בהומור] מה רובם אוהבים יותר-אוכל חלבי או בשרי
אהמ אהמ, חלבי מי נחשב בעיניי רובם להכי חזק מבין שלושתם-סופרמן,מוחמד עלי,או ברוס לי
סופרמן רוב הנשים אוהבות את בעליהן כמו את ילדיהן,יותר מילדיהן,או פחות מילדיהן
אני לא אשה עם בעל וילדים, וגם כשאהיה, אני בספק שאוכל להיכנס לראשן של רוב הנשים... איזה מאכל אהוב יותר ע"י אנשים-עוגת גבינה או עוגת תפוחים
אוקיי, כבר התנסינו במבחן פרטים אישיים של הצבא, בשאלון פסיכולוגי... עכשיו עברנו לסקר-משאל עם?
מה נחשב לטוב יותר בעיניי אנשים-המציאות או הפנטזיה
פנטזיה, ובעצם אולי המציאות היא לא כ"כ מציאותית כמו שאנו חושבים, ככה שבכל מקרה הסבירות לכך שאנשים אוהבים פנטזיה גבוהה הרבה יותר
על מה גברים מסתכלים יותר אצל נשים-על האופי או על היופי
תשאלו את הגברים... פילוסופי: מי את
בן אדם מה את
אוסף אטומים שמורכבים בינהם בצורה כה מוזרה שקשה להעלות על הדעת שזה נעשה ע"י מישהו, שלא לדבר על הטבע. מי החברים שלך ואגיד לך מי את-מסכימה
אפשר לומר
את חושבת שנכפה עלייך להיות מי שאת או שאת עיצבת לעצמך את דמתך ואישיותיך
ברור שאני עיצבתי. אי אפשר לכפות על בנאדם להיות משהו. איך היית מגדירה את האישיות שלך
בלתי ניתנת להגדרה האם אנחנו שחקנים בידו של במאי
לא או האם אנחנו הבמאים של עצמנו
לא מה דעתך על הבמאי- היית מגדירה אותו כאלוהים
אין במאי... איך היית מגדירה את אלוהים
אני לא מגדירה אותו. מאמינה בו
לא למה? מה גורם לך להאמין בו
כלומר מה גורם לי שלא להאמין בו? העובדה שאנשים לא יכולים להיות חכמים מספיק כדי לעלות על העובדה שהוא קיים. לכן אם מישהו חשב על זה, זה בהכרח לא נכון
מה לגבי אטאיסטים
תרים את הראש למעלה. לא, לא כ"כ גבוה!!! כן, שם בדיוק. למה את חושבת שקיימים מלא זרמים של אמונה ודת
בגלל שבמילא לאף אחד אין ולא יכול להיות מושג בקשר לאמת, אבל כולם רוצים להיות מקוריים ולהמציא לעצמם תיאוריה
היטלר- מה את חושבת עליו
אני לא חושבת עליו. מעריצה אותו או לא
שאלה מעניינת ביותר...... סטלין, צ'רציל, קנדי, בגין, רבין? יש מישהו מהרשימה הזו שאת מעריצה
לא. למה כן או למה לא
אני לא רואה סיבה להעריץ פוליטיקאים. אני מעריצה פילוסופים ומדענים. חושבת שהדת והאמונה נוצרו יש מעין
לא, הם נוצרו "יש מאף"...
[התכוונתם "יש מאין"? אם כן, אני חושבת שכן. כלומר הם פרי דמיונם של בני האדם, שכידוע דבר לא יכול להסביר כרגע מאיפה באות המחשבות שלהם]. השאלון הזה מהווה בעינייך שאלון אתגרי פילוסופי ואינטלקטואלי
אהבתי אותו [את החלק הזה של השאלון ז"א]
כבד מדיי
כן, מישהו מוכן לקחת אותו ממני כבר? אני עוד שניה מפילה אותו על הרצפה! [כבד? זה לא מה שגורם להפעיל את המוח יותר מדי..] מ1-10 כמה הוא היה מקבל
10

מוקדש לאלה ולכל חברי הפורום-שאלון

בגלל שאלקה רצתה סקר עם 300000000000000000 חיברתי כמה שאלונים ביחד חח=) מה ננים? מה השעה? מה התוכניות להיום? למה את לא ישנה עכשיו? הולכת לים היום? יש משהו מעניין בטלוויזיה? איזה ארטיק את הכי אוהבת? איזה ספר קראת לאחרונה? מעניין? ג'חנון או חמין? פול או בורקס? מה מתנגן ברקע ? רוצה שכבר ייגמר היום? למה? אופי או יופי? תאטרון או קולנוע? . להיות או לא להיות? חזיה או בטבעיות? איזה סרט ראית לאחרונה? טוני סופרנוס או ריימונד? וזלין או שפתון? שלומית בונה סוכה או בראש השנה בראש השנה? מרקו או נילס? פינוקיו או הדרדסים? כואב לך הראש עכשיו? לקחת אקמול? למה כואב לך הראש? קראת את רודף העפיפונים? מה חשבת עליו? את חייבת להודות שזה חרא של ספר, נכון? האם את דייקנית? האם את משתפת פעולה עם אחרים? האם את יכולה למלא הוראות? האם ניתן לסמוך עלייך? את מוכנה לקבל עצות? את מסיימת מטלות במועד שנקבע? את מוכנה לקבל ביקורת? את מקבלת על עצמך אחריות? את מתמידה במטלות? אתה נוטה לעשות יותר ממה שמוטל עלייך? את מרוכזת בפעילות שבה את עוסקת? את יוזמת ומבצעת רעיונות חדשים? אילו רעיונות? את נוטה להתפרץ? את אחת מהחברה? יש לך כישרון אומנותי? את אוהבת לעזור לאחרים? אוהבת לתרום רעיונות חדשים? יש לך חופש פעולה בשטח שלך? ההורים מלחיצים? נדחפים? לפעמים נמאס לך מהם? חשובה לך יצירתיות? במה זה מתבטא? מה עם אתגר אינטלקטואלי? אוהבת? למה? ערכים חשובים לך? . אילו ערכים? ולמה? למה? למה? את אוהבת שיישאר לך הרבה זמן פנוי? אוהבת להכיר אנשים חדשים? פעילות גופנית- עושה או לא עושה? אם כן, איזו? את מרגישה בטחון בכל מקום בו את נמצאת? אוהבת ללמוד דברים חדשים, מה למשל? אוהבת אתגר? מה הדבר הכי מאתגר שעשית אי פעם? את עצמאית? אם כן איך זה מתבטא? ואם לא , למה?! חשוב לך להיות נאהבת? יש חבר? אוהבת לאהוב? עד כמה אהבה חשובה לך? התאהבת פעם ממבט ראשון? זה החזיק מעמד? מה הכשיל את הקשר? מה היית רוצה להיות? ולמה? את אדם חקרני? אם כן למה, אם לא למה? את אדם אמנותי? למה כן ולמה לא? את אדם חברתי ? למה כן, למה לא? את אדם יוזמתי? למה כן, למה לא? את אדם ביצועי? למה כן, למה לא? מה התחביבים שלך? רשמי 5 תכונות שמאפיינות אותך ביותר? על אילו שאלונים היית רוצה לענות? מה רובם אוהבים יותר-אוכל חלבי או בשרי? מי נחשב בעיניי רובם להכי חזק מבין שלושתם-סופרמן,מוחמד עלי,או ברוס לי? רוב הנשים אוהבות את בעליהן כמו את ילדיהן,יותר מילדיהן,או פחות מילדיהן? איזה מאכל אהוב יותר ע"י אנשים-עוגת גבינה או עוגת תפוחים? מה נחשב לטוב יותר בעיניי אנשים-המציאות או הפנטזיה? על מה גברים מסתכלים יותר אצל נשים-על האופי או על היופי פילוסופי: מי את? מה את? מי החברים שלך ואגיד לך מי את-מסכימה? את חושבת שנכפה עלייך להיות מי שאת או שאת עיצבת לעצמך את דמתך ואישיותיך? איך היית מגדירה את האישיות שלך? האם אנחנו שחקנים בידו של במאי? או האם אנחנו הבמאים של עצמנו? מה דעתך על הבמאי- היית מגדירה אותו כאלוהים? איך היית מגדירה את אלוהים? מאמינה בו? למה? מה גורם לך להאמין בו? מה לגבי אטאיסטים? למה את חושבת שקיימים מלא זרמים של אמונה ודת? היטלר- מה את חושבת עליו? מעריצה אותו או לא? סטלין, צ'רציל, קנדי, בגין, רבין? יש מישהו מהרשימה הזו שאת מעריצה? למה כן או למה לא? חושבת שהדת והאמונה נוצרו יש מעין? השאלון הזה מהווה בעינייך שאלון אתגרי פילוסופי ואינטלקטואלי? . כבד מדיי? מ1-10 כמה הוא היה מקבל? סדגש| לקוח מהפורום סקרים ושאלונים!=) בהצלחה!!

SpyKid

New member
אגב, קודם נשאלה השאלה

מה השעה, אז לפי שעת כתיבת השאלון לא ייתכן שהשעה שכתבתי הייתה מדוייקת

SpyKid

New member
../images/Emo27.gif גשם רולז!

מה ננים
כלומר "מה העניינים?"
מצויין, תודות לגשם ולעוד מספר פקטורים
מה השעה
20:55 מה התוכניות להיום
לקרוא אחד משני הספרים החדשים שקניתי
למה את לא ישנה עכשיו
כי זו לא שעה שבה אני ישנה בדרך כלל
הולכת לים היום
מה פתאום
יש משהו מעניין בטלוויזיה
הא? מה זה טלויזיה? איזה ארטיק את הכי אוהבת
אבטיח... [אם הכוונה לקרטיב, אז פטל, למרות שזה לא נפוץ בישראל] איזה ספר קראת לאחרונה
קראתי הרבה, אבל האחרון זה "יומני הנסיכה 6" מעניין
מאוד
ג'חנון או חמין
ג'חנון. פול או בורקס
סנוקר
מה מתנגן ברקע
כלום, אבל תודה על התזכורת
רוצה שכבר ייגמר היום
ממש לא, יום חביב ביותר (:) למה
ראה תשובה להודעה קודמת... [חוץ מזה, קרו יותר מדי דברים נחמדים ביום הזה] אופי או יופי
אופי תאטרון או קולנוע
קולנוע להיות או לא להיות
להיות כמובן. הרי אני אוהבת לחשוב, כלומר אני קיימת, ואם אני קיימת ז"א שאני ישני, לא? חזיה או בטבעיות
הא? איזה סרט ראית לאחרונה
בתול בן 40
[סרט מוזר] טוני סופרנוס או ריימונד
היי, אין לי טלויזיה!!! וזלין או שפתון
שפתון שלומית בונה סוכה או בראש השנה בראש השנה
אף לא אחד מהם
מרקו או נילס
נילס פינוקיו או הדרדסים
פינוקיו כואב לך הראש עכשיו
חלילה לקחת אקמול
לא למה כואב לך הראש
מחבר השאלון כנראה סבל מכאבי ראש חמורים... קראת את רודף העפיפונים
לא, אבל שמעתי על זה... זה לא כ"כ סגנון הספרים המועדף עליי... מה חשבת עליו
אהמ.. את חייבת להודות שזה חרא של ספר, נכון
אני לא חייבת להודות כלום
האם את דייקנית
תגדירו דייקנית... [יחסית לאנשים מסוימים, אהמ אהמ, אני כן
] האם את משתפת פעולה עם אחרים
בדרך כלל כן... האם את יכולה למלא הוראות
תלוי של מי... [זה מתחיל להזכיר לי שאלון אישי בצבא......] האם ניתן לסמוך עלייך
כמובן. את מוכנה לקבל עצות
לקבל כן... מה שאני אעשה איתן אחרי זה כבר נתון לשיקול דעתי
את מסיימת מטלות במועד שנקבע
זה באמת מזכיר שאלון מהצבא... את מוכנה לקבל ביקורת
למען האמת אני די שונאת את זה, אבל אם היא באה מאנשים נחמדים אין לי כ"כ בעיה עם זה, להיפך - הם מנסים לעזור. את מקבלת על עצמך אחריות
לעיתים... את מתמידה במטלות
בדרך כלל לא... אתה נוטה לעשות יותר ממה שמוטל עלייך
אוקיי, עכשיו אני כבר בטוחה בדבר אחד - מחבר השאלון העתיק את השאלות משאלון של הצבא
את מרוכזת בפעילות שבה את עוסקת
שבה אני עוסקת עכשיו? או בכלל? אם היא מעניינת אז כן... את יוזמת ומבצעת רעיונות חדשים
כן! אילו רעיונות
אני אספר לכם אחרי שאני ארשום על זה פטנט
את נוטה להתפרץ
לא את אחת מהחברה
לא יש לך כישרון אומנותי
אין נחתום מעיד על עיסתו. את אוהבת לעזור לאחרים
מאד אוהבת לתרום רעיונות חדשים
כן יש לך חופש פעולה בשטח שלך
כלומר?.. אם זה השטח שלי, ברור שאני יכולה לעשות בו מה שאני רוצה. ואם אני לא, זה כבר לא השטח שלי, לא כן? ההורים מלחיצים
לא נדחפים
כן לפעמים נמאס לך מהם
ברור... חשובה לך יצירתיות
תלוי באיזה תחום... במה זה מתבטא
... מה עם אתגר אינטלקטואלי
אוהבת
למה
אוהבת מאד. ערכים חשובים לך
מאד! אילו ערכים
סיפור ארוך
ולמה
למה
למה
ככה! ככה! ככה! את אוהבת שיישאר לך הרבה זמן פנוי
אמממ... תגדירו זמן פנוי. אם זה זמן פנוי שבו לא עושים כלום - למה אני צריכה אותו? ואם זה זמן פנוי שבו אני עוסקת במה שאני אוהבת, אז זה כבר לא זמן פנוי, כי אני הרי עסוקה במשהו... אז אני מניחה שהתשובה היא "לא"
אוהבת להכיר אנשים חדשים
כן
פעילות גופנית- עושה או לא עושה
כמובן שכן
אם כן, איזו
זה די מגוון, תלוי בזמן. את מרגישה בטחון בכל מקום בו את נמצאת
ממש לא, רק אם אני בסביבת אנשים נחמדים
אוהבת ללמוד דברים חדשים, מה למשל
פיזיקה אוהבת אתגר
כן מה הדבר הכי מאתגר שעשית אי פעם
הוכחת משפט פרמה. סתם... את עצמאית
תלוי... אם כן איך זה מתבטא
ואם לא , למה
ככה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"האם את דייקנית? תגדירו דייקנית... [יחסית לאנשים מסוימים, אהמ אהמ, אני כן
]"
אני מניחה שהתכוונת לולן
ויש לך כישרון אמנותי=)

AeroSlash

New member
רואים? זו לא רק אני! ../images/Emo12.gif

זה באמת מזכיר איזה שאלון צבאי!

AeroSlash

New member
אין הנחתום מעיד על עיסתו?

הפסיכו' השאיר עלייך רושם חזק מדיי..

i v g y

New member
איזה כיף! עניתי רק למה הכל את?

מה ננים? החיים בשירותים מה השעה? עשר בלילה מה התוכניות להיום? אין כאלה! שונא לתכנן למה את לא ישנה עכשיו? אני נרדם על המקלדת אבל ממשיך לכתוב הולכת לים היום? כן שניה - טוב אולי להתאבד שם יש משהו מעניין בטלוויזיה? למי אכפת עיניי עייפות מדי איזה ארטיק את הכי אוהבת? בטעם קולה איזה ספר קראת לאחרונה? אני מנסה לסיים כבר שנה את אזעזאל מעניין? נחמד ג'חנון או חמין? נאכל חמין במקום בנזין(הרבנית קוק אין עלייך את גדולה!) פול או בורקס? מה זה פול? אז נישאר עם בורקס מה מתנגן ברקע ? איזה מכוניות, המחשבות שלי, חתולים גוססים רוצה שכבר ייגמר היום? הוא נגמר ממזמן למה? אין חיים אופי או יופי? שניהם תאטרון או קולנוע? תאטרון - הייתי שם יותר פעמים . להיות או לא להיות? למות חזיה או בטבעיות? אין לי שדיים איזה סרט ראית לאחרונה? חופשיות על הבר טוני סופרנוס או ריימונד? ריימונד וזלין או שפתון? איכס שלומית בונה סוכה או בראש השנה בראש השנה? ראש השנה למרות שעדיף זמפירה מרקו או נילס? לא יכול בלי שניהם פינוקיו או הדרדסים? דרדסים - פינוקיו אחת הגרסאות הדוחות כואב לך הראש עכשיו? מתפלא אבל לא לקחת אקמול? רק דקסמול (פעם אמא דחפה לי אדקס אז אמרתי לה שהיא התבלבלה) למה כואב לך הראש? הוא לא כואב!!!!!! קראת את רודף העפיפונים? למה לרדוף אחריהם? מה חשבת עליו? על מי? את חייבת להודות שזה חרא של ספר, נכון? מי זאת את? האם את דייקנית? היא לא אבל אני כן האם את משתפת פעולה עם אחרים? האם את יכולה למלא הוראות? היא לא יודע אבל אני כן האם ניתן לסמוך עלייך? בוודאי את מוכנה לקבל עצות? כאילו דה אם זה חכם אתה מסיימ מטלות במועד שנקבע? לא תמיד - לפעמים אין כוחות אתה מוכנ לקבל ביקורת? אני אשמח אם מישהו בכלל ישים עליי אתה מקבל על עצמך אחריות? נכון אתה מתמיד במטלות? אולי די? אתה נוטה לעשות יותר ממה שמוטל עלייך? בהרבה מקרים כן את מרוכזת בפעילות שבה את עוסקת? את יוזמת ומבצעת רעיונות חדשים? אילו רעיונות? איך לרתוח חתולים שמפריעים לישון אתה נוטה להתפרץ? אם את שואלת כנרא עוד לא ראית אותי בפעולה אתה אחד מהחברה? תלוי היכן, בכלא הייתי די מבודד מפסיכיאטריה עזרתי לכולם יש לך כישרון אומנותי? נו ברור! אתה אוהב לעזור לאחרים? נכון אבל לנחמדות שלי יש גבול אוהבת לתרום רעיונות חדשים? לא! כי בחיים לא מקשיבים לי! יש לך חופש פעולה בשטח שלך? ודאי ההורים מלחיצים? אמא בחיים לא! רק כשהיא צועקת על דודה לנה הדפוקה נדחפים? מה הם טמפקס? לפעמים נמאס לך מהם? לפעמים כשהיא באה על הבוקר ואוספת זבל / ממש כמו הומלסית יש לי אמא הומלסית בבית חשובה לך יצירתיות? מאוד מאוד במה זה מתבטא? צריך לפרט? כי חבל מה עם אתגר אינטלקטואלי? אוהבת? למה? אה? ערכים חשובים לך? נירא לי . אילו ערכים? לא התעמקתי ולמה? למה? למה? את אוהבת שיישאר לך הרבה זמן פנוי? נירא לי אוהבת להכיר אנשים חדשים? לפעמים פעילות גופנית- עושה או לא עושה? ממש לא! איכס אם כן, איזו? קם מהמיטה יושב על כיסא קם לאסלה את מרגישה בטחון בכל מקום בו את נמצאת? נירא לכם? אוהבת ללמוד דברים חדשים, מה למשל? איזה שיר חדש יצא לכוורת אוהבת אתגר? לא ממש מה הדבר הכי מאתגר שעשית אי פעם? עליתי לחרמון והייתי שם 4 חושים כמעט בלי לצאת אתה עצמאי? לא תמד אם כן איך זה מתבטא? ואם לא , למה?! חשוב לך להיות נאהבת? מן הסתם יש חבר? אוהבת לאהוב? שונא! זה כואב וזה דרעק עד כמה אהבה חשובה לך? של מי? התאהבת פעם ממבט ראשון? ודאי, בחצקון שראיתי על הבוקר זה החזיק מעמד? ברור יומיים הוא לא ירד מה הכשיל את הקשר? פיצצתי אותו מה היית רוצה להיות? ולמה? הרבה דברים: ספר, מצעב, בימאי, צלם, תפאורן וכו' את אדם חקרני? מה זה לא אם כן למה, אם לא למה? כי למי אכפת מה התחביבים שלך? יש יותר מדי רשמי 5 תכונות שמאפיינות אותך ביותר? ביישן, בלי קול, יותר מדי גבוהה, קשה להגיד לא, מת על מתוק על אילו שאלונים היית רוצה לענות? אלה שבלאישה : האם הגבר שלך מושך אותך? בעעעעעעעעעע פילוסופי: או מת על זה חפירות! מי את? עוד לא שיניתי את המין מה את? THE SAME מי החברים שלך ואגיד לך מי את-מסכימה? את חושבת שנכפה עלייך להיות מי שאת או שאת עיצבת לעצמך את דמתך ואישיותיך? אני עיצבתי וביימתי איך היית מגדירה את האישיות שלך? קשה, דפוקה, מפגרת האם אנחנו שחקנים בידו של במאי? איזה במאי? זה אני או האם אנחנו הבמאים של עצמנו? אני מביים עצמי מה דעתך על הבמאי- היית מגדירה אותו כאלוהים? לא מאמין בקיומו איך היית מגדירה את אלוהים? משהו שלא קיים מאמינה בו? ממש לא למה? מה גורם לך להאמין בו? למה שאני אאמין בשמו שלא קיים? מה לגבי אטאיסטים? מה איתם? למה את חושבת שקיימים מלא זרמים של אמונה ודת? כי אנשים מפגרים רק רוצים בעיות היטלר- מה את חושבת עליו? כוסון על מעריצה אותו או לא? בטח יש לי פוסטר בבית סטלין, צ'רציל, קנדי, בגין, רבין? יש מישהו מהרשימה הזו שאת מעריצה? ודאי יש לי חתימות של כולם למה כן או למה לא? חושבת שהדת והאמונה נוצרו יש מעין? CHTO? השאלון הזה מהווה בעינייך שאלון אתגרי פילוסופי ואינטלקטואלי? . כבד מדיי? מ1-10 כמה הוא היה מקבל? חביב טוב נהניתי מאוד סוניתקה תורה רבה זקי למצוות

i v g y

New member
תיקון שגיאות

טוב נהניתי מאוד סוניצקה תודה רבה זכי למצוות :)

E K O

New member
Mine

מה ננים? יכול להיות טוב יותר, יכול להיות רע יותר מה השעה? 23:34 מה התוכניות להיום? לעשות את השאלון ואז כבר נראה.... למה את לא ישנה עכשיו? כי אני לא בת, לכן אני לא -ישנה- עכשיו הולכת לים היום? אוף, אני שונא שאלונים שמיוחסים לנקבות.... יש משהו מעניין בטלוויזיה? אם היה, אני הייתי כאן? איזה ארטיק את הכי אוהבת? משהו שיותר קרוב לגלידה על מקל מאשר קרח.... איזה ספר קראת לאחרונה? "שעות מתות" - אורי אדלמן מעניין? עד מאוד ג'חנון או חמין? חמין!! פול או בורקס? בורקס!! מה מתנגן ברקע ? Toto - Hold the line רוצה שכבר ייגמר היום? אם אני רוצה ואם לא, יש לי עוד פחות מחצי שעה למה? =] אופי או יופי? אופיר
סטאגאדיש תאטרון או קולנוע? קולנוע . להיות או לא להיות? להיות כמובן [בוא נהיה] חזיה או בטבעיות? כמה שיותר
איזה סרט ראית לאחרונה? שיבת המלך טוני סופרנוס או ריימונד? ריימונד! וזלין או שפתון? איכס? שלומית בונה סוכה או בראש השנה בראש השנה? שלומית מרקו או נילס? שניהם מפגרים, אבל אם אצטרך לבחור - נילס פינוקיו או הדרדסים? עוד בחירה מעצבנת, הדרדסים.... כואב לך הראש עכשיו? בגלל מרקו.... לקחת אקמול? לא.... מה הקטע עם השאלות המעצבנות? למה כואב לך הראש? שאלות.... מעצבנות.... חייב.... לברוח.... קראת את רודף העפיפונים? לא מה חשבת עליו? ואם לא קראתי? לא לא לא לא את חייבת להודות שזה חרא של ספר, נכון? את יודעת מה, כן! האם את דייקנית? מאוד האם את משתפת פעולה עם אחרים? כן האם את יכולה למלא הוראות? כמובן האם ניתן לסמוך עלייך? תלוי
את מוכנה לקבל עצות? לפעמים את מסיימת מטלות במועד שנקבע? חחחחחחח את מוכנה לקבל ביקורת? חחחחחחחחחחחחח את מקבלת על עצמך אחריות? כן =] את מתמידה במטלות? .... תלוי אתה נוטה לעשות יותר ממה שמוטל עלייך? לעיתים את מרוכזת בפעילות שבה את עוסקת? מה אמרת? ראיתי פרפר.... את יוזמת ומבצעת רעיונות חדשים? אם יש לי כוח אילו רעיונות? אני כותב שירים אם זה נחשב את נוטה להתפרץ? כן את אחת מהחברה? תשאלי אותם
יש לך כישרון אומנותי? יש האומרים כך את אוהבת לעזור לאחרים? לעיתים אוהבת לתרום רעיונות חדשים? אם יש לי יש לך חופש פעולה בשטח שלך? לעיתים ההורים מלחיצים? אפשר לומר נדחפים? כנ"ל לפעמים נמאס לך מהם? כן ולא חשובה לך יצירתיות? מאוד במה זה מתבטא? ברכות יום הולדת
מה עם אתגר אינטלקטואלי? אוהבת? למה? אוהב לפעמים, תלוי ערכים חשובים לך? לא, אני טמבל [כלומר - כן] אילו ערכים? נאמנות ולמה? למה? למה? כי ככה כי ככה כי ככה את אוהבת שיישאר לך הרבה זמן פנוי? לא יותר מדי אוהבת להכיר אנשים חדשים? את זה אני יודע רק אחרי שאני מכיר אותם פעילות גופנית- עושה או לא עושה?
אם כן, איזו?
את מרגישה בטחון בכל מקום בו את נמצאת? ממש לא אוהבת ללמוד דברים חדשים, מה למשל? פיזיקה.... אוהבת אתגר? פיזיקה.... מה הדבר הכי מאתגר שעשית אי פעם? פיזיקה.... את עצמאית? פיזיקה.... סתם, כן, עצמאי מאוד.... אם כן איך זה מתבטא? ואם לא , למה?! בכך שאני עצמאי, איך אני אדגים את זה? חשוב לך להיות נאהבת? לא יותר מדי, אבל עוזר יש חבר? לא, וגם לא חברה
אוהבת לאהוב? מאוד עד כמה אהבה חשובה לך? הרבה מאוד התאהבת פעם ממבט ראשון? עדיף לא לסמוך על הראייה שלי זה החזיק מעמד? כמו שאמרתי.... מה הכשיל את הקשר? העובדה שהוא לא התקיים
מה היית רוצה להיות? ולמה? נהג מירוצים - בשביל הסיכון את אדם חקרני? בקושי אם כן למה, אם לא למה? פעם הייתי, נמאס לי את אדם אמנותי? למה כן ולמה לא? כן, ככה נולדתי את אדם חברתי ? למה כן, למה לא? בערך, ככה נולדתי את אדם יוזמתי? למה כן, למה לא? לא, ככה נולדתי את אדם ביצועי? למה כן, למה לא? בערך, ככה נולדתי מה התחביבים שלך? Iron Maiden רשמי 5 תכונות שמאפיינות אותך ביותר? אוף.... חשדן, דאגן, מתחשב[?], לא יודע, קשה לי לחשוב על עוד 2.... על אילו שאלונים היית רוצה לענות? כאלו עם שאלות מעניינות
אני לא הולך לענות על השאלות הבאות, יותר מדי זיון שכל.... מה רובם אוהבים יותר-אוכל חלבי או בשרי? מי נחשב בעיניי רובם להכי חזק מבין שלושתם-סופרמן,מוחמד עלי,או ברוס לי? רוב הנשים אוהבות את בעליהן כמו את ילדיהן,יותר מילדיהן,או פחות מילדיהן? איזה מאכל אהוב יותר ע"י אנשים-עוגת גבינה או עוגת תפוחים? מה נחשב לטוב יותר בעיניי אנשים-המציאות או הפנטזיה? על מה גברים מסתכלים יותר אצל נשים-על האופי או על היופי פילוסופי: מי את? בן מה את? אדם מי החברים שלך ואגיד לך מי את-מסכימה? ממש לא את חושבת שנכפה עלייך להיות מי שאת או שאת עיצבת לעצמך את דמתך ואישיותיך? זה משתלב איך היית מגדירה את האישיות שלך? לא מבטאת את עצמה האם אנחנו שחקנים בידו של במאי? יש מלא תפקידים, לא רק שחקנים או האם אנחנו הבמאים של עצמנו? אהא, גם זה יכול להיות מה דעתך על הבמאי- היית מגדירה אותו כאלוהים? ממש לא, הוא התסריטאי איך היית מגדירה את אלוהים? ת-ס-ר-י-ט-א-י מאמינה בו? כן למה? מה גורם לך להאמין בו? הסבר ארוך? מה לגבי אטאיסטים? שיהיה להם בכיף למה את חושבת שקיימים מלא זרמים של אמונה ודת? כי כל אחד רואה את העולם בצורה שונה היטלר- מה את חושבת עליו? מעדיף שלא מעריצה אותו או לא? היה לו אומץ אבל זו לא סיבה להעריץ אותו, הוא ניצל את הכוח שלו וכו' וכו', למה אני כותב את זה? סיימתי עם היסטוריה!~ סטלין, צ'רציל, קנדי, בגין, רבין? יש מישהו מהרשימה הזו שאת מעריצה? צ'רץ' למה כן או למה לא? כי הוא קול =] חושבת שהדת והאמונה נוצרו יש מעין? יש מעין - לא.... יש מאין - כמובן השאלון הזה מהווה בעינייך שאלון אתגרי פילוסופי ואינטלקטואלי? פחחח לא . כבד מדיי? לא יותר ממני מ1-10 כמה הוא היה מקבל? אחד פחות עשר

E K O

New member
אבל אני מתבייש ../images/Emo9.gif

טוב, נראה, אולי בעתיד הקרוב =]

למעלה