מוקדש באהבה לכל מי שמתכנן ילדים

לי28

New member
עופריקוווווו

מקסים, גדול, אדיר.... אהממ יש פורום בניהולי שנקרא ``להיות אמא`` אשמח אם תשים את הקטע הזה גם שם... תודה מראש - לי28

חגית...36

New member
לעופריקו

חחחחחחחחחחחח זה מקסים וברוך בואך לפורום נשואים, שיהיה לך שבת שלום,, וחג כשר ושמח לך ולבני ביתך. שלך חגית...36

עופריקו

New member
תודה רבה

תודה על קבלת הפנים חג שמח ונעים עם הרבה אושר ושמחה לך ולבני משפחתך עופר

תוספת

קח מיקסר ידני למסעדה איטלקית, הזמן קערת ספגטי, הכנס לתוכה את המיקסר והתחל לסובב. אחרי שכל הספגטי יהיה מחוץ לצלחת תבין מה זה לקחת ילד למסעדה. נפח בלון גדול בהליום, שים אותו באוטו במושב האחורי, התחל ליסוע. אם הצלחת להשאיר את הבלון במושב האחורי יותר מ30 שניות אתה מוכן להסעת ילד באוטו. ארוחה בבית לילד? קח כל מה שיש במקרר, שים על צלחת, אחרי זה תסיר מזה גרם אחד בדיוק ואת השאר השלך מסביב בחדר... שינה במיטה עם ילד? קנה מזרון קינג סייז, קח שלושה תרמילים גדולים וים אותם באלכסון, הוסף ערימה של מגבות רטובות, הוסף גנרטור ונסה לישון במה שנשאר מהמיטה... סקס? הפעל את הטלויזיה בפול ווליום, הוסף את הרדיו, פתח את כל הדלתות של הבית, ויאללה אתם יכולים להתחיל..

עינת.. :-)

New member
עופריקו... :)

אז זהו, שיש לי כבר שתי בנות, והן כבר יחסית גדולות, אבללללל - נראה לי שדווקא בגלל זה נהניתי מהקטע יותר מאשר מי שמתכנן להביא ילדים. תודה, תודה, ושוב תודה, הקטע פשוט נפלאאאאאאא !!!!!

ארז*.

New member
הרסת לי התיכנון

תודה לך חבר......באמת תכננו עוד ילד עופר....עד..... שהיא קראה..ונזכרה..מה היה לנו פעם....

למעלה