מוצרים חדשים לאוהבי חתולים

• פותח הנושא WRK
  • פורסם בתאריך

WRK

New member
מוצרים חדשים לאוהבי חתולים

שלום, אני יזם שיש לי פרוייקט חדש (וגם 2 חתולות מקסימות). הפרוייקט הוא חנות לאוהבי חתולים. הערה: המוצרים הם לא לחתולים אלה לאנשים !!! כוסות קפה, צלחות, T-SHIRTS, תיקים, ספרים, פוסטרים, מתנות שונות מגבות, וכו"...... הכל כמובן עם ציורים של חתולים או דמותם. אני מתכנן שהעסק יהיה מספיק רווחי ע"מ לתרום חלק לעמותות. אני צריך את עזרתכם, זה מין סקר, מי שמעוניין ו/או יש לו הערות/רעיונות בבקשה ליצור איתי קשר לאי-מייל: [email protected] בבקשה תשלחו את ההודעה זו לכל אוהבי חתולים בארץ !!! בתודה מראש על עזרתכם. WINI

דנההההה

New member
רעיון נפלא!

אתה מתכוון לעצב ולייצר את המוצרים? או לאגד מוצרים קיימים תחת קורת גג אחת?

C H 4

New member
מצויין- יש לי רעיונות

יש חנות אחת קוראים בארה"ב www.hottopic.com שבין היתר מוכרים המון המון דברי חתולים. הרבה של איזה קומיקס שקוראים לו אמילי אבל גם יש להם תיקי חתולים (הארדקור כאלו) וראיתי שם נעלי חיקוי ד"ר מרטינס עם חתולים בקצה שהייתי קונה אם היה במידה שלי
בקיצור דברים די מקוריים. זה יהיה נחמד אם יהיה אפשר להשיג את הדברים הללו או בסגנון גם בארץ חולצה עם הדפסה של חתול או כוס כזו זה חמוד אבל אפשר גם היום למצוא כאלו

WRK

New member
תודה על העזרה ...

תוכלי לתת לי רשימה של מוצרים שכבראפשר למצוא בארץ ואיפה ???? הרעיון זה מגוון גדול של מוצרים, ולגבי כוסות, אני מתכוון לכוסות עם תמונות של כל גזע, ואפילו עם תמונה של חתול של הלקוח. תודה, ואני פתוח לביקורת בונה.רעיונות נוספים !!! הייתם קונים מוצרים כאלה אתם חושבים ???

f e l i n e

New member
אני אקנה גם אקנה

ומציעה לייבא מארה"ב יפן בריטניה והולנד.אלה מעצמות פיצ'פקעס חתולים(-:. הלוואי שתצליח!

WRK

New member
שלום

קפיץ את ההודעה קפיץ את ההודעה קפיץ את ההודעה

למעלה