מוצקים - בן כמעט 7 חודשים

קאריןה10

New member
מוצקים - בן כמעט 7 חודשים

שלום, התפריט היומי של בני הוא: 07:00 (תלוי מתי קם בבוקר) - הנקה בסביבות 10:00 - דייסה על בסיס תמ"ל +פרי (בדרך כלל מוסיפה תפוח לדייסה) או 2 פירות יחד. בסביבות 13:00 - ארוחת צהריים - עד עכשיו נתתי תמ"ל (בסביבות 250מ"ל) ובימים האחרונים התחלתי לתת אוכל מוצק - עוף+ירקות, או מרק בסביבות 16:00 (אחרי שנת הצהריים) - אבוקדו+ירק או מרק לפני השינה - הנקה או תמ"ל יש לי כמה שאלות: 1. אני מרגישה שאני לא מספיק יצירתית עם האוכל. השאיפה היא לתת לו 3 ארוחות ביום ו-2 הנקות/תמ"ל. האם הארוחות כפי שהן נראות בסדר? האם אני צריכה/יכולה להוסיף משהו? האם זה מספיק לגילו? 2. כפי שציינתי, שותה בקבוק תמ"ל של בערך 250 מ"ל, אבל בשאיבה של הציצי יוצא לי מקסימום 80 מ"ל. יכול להיות שכשאני מניקה אותו זה לא מספיק לו? האם כדאי לי לוותר על ההנקה לגמרי ולעבור לתמ"ל בלבד? 3. האם כמות התמ"ל מתאימה לגילו (משקל 8 ק"ג)? 4. כבר שאלתי, אבל אשמח לקבל שוב תשובה...נתתי לו סימילאק אדוונס ולאחר ששתה הופיעה לו פריחה אדומה סביב הפה שעברה כעבור כשעה. מאז ניסיתי סימילאק סנסיטיב (ללא לקטוז) והפריחה לא הופיעה. האם זה אומר שהוא אלרגי ללקטוז? אני קצת פוחדת לנסות שוב. אשמח לקבל תשובות... תודה רבה !!!

בן 7 חודשים

לא הייתי מוותרת על ההנקה. הוא יווסת את מה שצריך במהלך היום. לא הגיוני שאלרגי ללקטוז. כדאי להתיעץ עם רופא הילדים ולבדוק שוב מה קורה שנותנים סימילק אדוונס. את החשיפה הבאה כדאי לעשות בפקוח של רופא

למעלה