מופעי הזיקוקין בבימת הבידור .

baraka5

New member
מופעי הזיקוקין בבימת הבידור .

יש לי תחושה שמארגני אירועי יום העצמאות בלפיד מסתובבים כבר כמה שנים עם רצון להוכיח לשאר היישובים בסביבה שלנו תושבי לפיד יש יותר גדול בכל מה שנוגע לכמויות הזיקוקין . חומרי הנפץ הללו שמורמים לשמים ועושים בעיקר רעש ואורות , ומן הסתם מזרימים עוד אדרנלין בראשי הצופים כאילו זה עתה נחתו על כוכב לכת מרוחק וגילו בו חיים חדשים . אין לי כל צורך להשבית שמחה של חוגגים אבל , להכניס טיפה פרופורציות לא היה מזיק לנו - ועל קצה המזלג ... מה ההיגיון לחגוג יום הולדת למדינה ( שימו לב - לא לארץ ! ) שדורכת וגונבת את החלשים ! רומסת את אזרחיה ! שורצת פוליטיקאים חלקם הגדול עבריינים ומושחתים , ובראשם עומד עבריין ומנהל את המדינה כבתוך שלו ! מפקירה את חיייליה בשדה הקרב ! מפקירה את השבויים שלה בידי האוייב ! מבזבזת באופן ראוותני מילארדי דולרים על אירועי יום העצמאות ! מפקירה את אזרחיה ותושביה לירי טילים מצד אויבינו ! מותירה את מערכת החינוך ובני הנוער ( העתודה החברתית ) בידי קומץ בעלי אינטרסים , שפוגעים בחינוך ללא הרף . מתכחשת לעניים ולרעב - עד כדי שגופים ואנשים פרטיים קמים מדי חודש לסייע לנזקקים הללו . עוקרת התיישבות ציונית מעל האדמה ( התיישבות שנשלחה למקום לצורך חיזוק והגנה על המדינה ) ועוד ועוד הרשימה השחורה הזו ארוכה ! זוהי תעודת עניות לרגל יום ההולדת ה 60 של המדינה . זו מדינה שמתנהלת מתוך שחצנות כלפי הזולת והחלש , שמנוהלת באופן כושל בלשון המעטה . בתוך 60 שנה נבנתה המדינה הזו - ויש לא מעט במה להתגאות בעשייה שלנו כאן בשנים הללו , אבל כאשר ארכיפושעים השתלטו לנו על המפעל הציוני - זו לא סיבה למסיבה . קצת צניעות לא היתה מזיקה לכל אחד ואחד מאיתנו . אני בטוח שיהיו לא מעט שיחלקו על דעתי וגם לא מעט שיסכימו עימי בגלוי או רק בליבם , ואולי יהיו כאלה שיבחרו לנגוח בי מעל דפי הפורום , וזה בסדר - אקבל ברוח טובה כל תגובה . ובכל זאת , חג שמח לכל החוגגים .

חג שמח גם לך

תודה לאל ששנאה עצמית היא לא מחלה מדבקת. בלפיד אנחנו אנשים רגילים ונורמאלים בגודל טבעי. אבל כשאיש קטן קטן מתחיל להסתכל עלינו אז אנחנו באמת נראים לו יותר גדולים.

baraka5

New member
תודה על תגובתך .

גדול וקטן , זה ענין של נקודת מבט . כל טוב .

sharon669

New member
היה מופע מרשים!!!

אמנם זו ארץ אוכלת יושביה, ואנחנו נלחמים לאט לאט בשחיתות ובניהול הכושל של המדינה הצעירה, צריך לזכור שתינוק כדי ללמוד ללכת נופל הרבה.. אין אומה העולם שנגע השחיתות והקומבינות ללא מצוי בה, גם הדוד סם נגוע בשחיתות... יש בישראל פוליטיקאים מושחתים מאז שהיא הוקמה, ואם היינו תמיד מיושבים בבית ולא חוגגים, היינו מתים עצובים!!!!!! היה מופע זיקוקים מרשים מהנה, ממש חגיגה לעיניים כל הכבוד לחברי הועד!!!

taltal69

New member
אכן היה מופע מרשים

אבל הברכות לא מגיעות לחברי הועד (שעושים לא מעט דברים) אלא לנורית גרינשטיין, רכזת התרבות של היישוב.

taltal69

New member
כל הכבוד על הנאמנות

60 שנה של חרא אבל זה עדיין החרא שלנו כשההורים שלך וגם שלי הגיעו לכלום שהיה פה ובנו מדינה שאולי לא מושלמת ויש עוד הרבה לשפר בה אבל עדיין זה המקום שלנו שאם רק נעבוד כמו שצריך אז הוא ימשיך להיות שלנו. ואם כל כך מפריע לך מה שקורה למעלה אז תעשה/י משהו. לכתוב ביקורת בפורום של ישוב קטן שאף אחד לא מכיר זה לא לעשות משהו. לא מוצא חן בעיניך חגיגות יום העצמאות - תישאר בבית ותסגור את התריסים. או יותר טוב - תיסע למקום אחר ששם אין פוליטיקאים מושחתים שדורכים וגונבים את החלשים. ואני לא אכנס פה לדיון על מעשיה של הממשלה הזו או קודמותיה כי זה לא המקום. שיהיה לך יום טוב ולמרות הכל חג עצמאות שמח

baraka5

New member
אז ככה .

אילו רק היית מגיב ענינית למה שכתבתי . נסה לקרוא שוב את הודעתי ואולי תמצא שם ( אם תבחר כמובן ) את המציאות שאני בוחר להציף . ואתה בוחר להתעלם ממנה . " 60 שנה של חרא " זה אתה בחרת לכנות ! " שאם רק נעבוד כמו שצריך אז הוא ימשיך להיות שלנו " אנא פרש את כוונתך לעבוד כמו שצריך . " ואם כל כך מפריע לך מה שקורה למעלה אז תעשה/י משהו " על סמך מה אתה קובע שאני לא פועל ועושה ( חשבת למשל שעצם הכתיבה שלי כאן בפורום , גם נחשבת לסוג של עשייה ) - או אולי העשייה מן הסוג הזה זרה לך ולא נחשבת ? ולסיום אומר לך שמי ש " נשאר בבית וסוגר את התריסים " זה האדם שבוחר להתעלם מהמציאות העגומה והקשה של החברה הישראלית בשנים האחרונות , ובעצם מעדיף להיסחף עם תרבות הכלום , תרבות הרייטינג , ותופעת העדר . שיהיה לך שבוע טוב .

taltal69

New member
התגובה שלי עניינית כמו ההערה שלך

היה ארוע יפה. יש לנו הרבה סיבות לחגוג את יום העצמאות. ואם אתה חושב שזה המקום להציף את המציאות אז אני מתנגד לזה. לא בכל פעם שמשבחים גם צריך להגיד את הדברים הרעים. ואם אין לך דבר טוב להגיד, כמו שאמרו חכמים ממני - לפעמים כדאי גם לשתוק.

baraka5

New member
דרך אגב

לא התבלבת קצת בפורום ? החברים שם לא יבלבלו לך את המוח בבעיות חברתיות כאלה ואחרות

adi os

New member
אני מסכים איתך ברק

יום העצמאות הוא יום שימחה על ההישגים שהישגנו, אבל גם יום של חשבון נפש מעמיק על איך אנחנו עומדים במו ידינו לאבד את כל אותם הישגים , ועשית מעשה חשוב בזה שהעמדת מראה לפנינו דווקא ביום העצמאות ומעבר לזה ,לדעתי טכס יום העצמאות השנה התעלה על עצמו והיה הכי טוב עד היום(שגם בהם נהנתי) ותודה לכל המארגנים והמתנדבים היה כיף ..תודה....

baraka5

New member
תודה לך עדי

ותודה גם לאמא של ירין על התמיכה וההבנה בברכה

ותודה גם לך ברק

על שהארת את עינינו באיזה חרה של מדינה אנחנו חיים פה ואיך כולם אשמים שזה מדינה על הפנים. גם אני מצטרף לתודות לאמא של ירין שגם לה מאד חרה פה במדינה וגם לעדי שגם הוא מאד סובל פה. בזכות אנשים כמוכם ששונאים בכיף את המדינה אנחנו יכולים להמשיך ולסבול בכיף כי אין לנו ארץ אחרת..

למעלה