מועדון לקוחות פיז´ו, אתה המלך

ran levi

New member
מועדון לקוחות פיז´ו, אתה המלך../images/Emo35.gif

מישהו יודע איך זה עובד בפועל
אני מכיר עוד מועדון שנקרא איי+ והוא דיי פיקציה...

zvit

New member
גם אתה יכול לפתוח מועדון לקוחות...

הם בסך הכל גובים מחירים מופרזים עבור שירותים בסיסיים. יש הרבה מאד עסקים לשטיפת רכב שישמחו לקחת את הרכב לשטיפה ולהחזירו תמורת תוספת של 5-10 ש"ח למחיר. המוסך של לוביסקי גם הוא לא משהו אז אני לא מבין מה הסיפור הגדול. כבעלים של וולוו אני מאד נהנה מהעובדה שאני יכול להכניס ולהוציא את המכונית מהמוסך בכל שעה שיבוא לי בלי מועדון לקוחות ובלי בטיח.

be_roo

New member
מישהו באמת חושב שיבואן כמו לובינסקי

שנחשב לאחד הגרועים בשירות, באמת יציע משהו ששווה לשלם עבורו. למה שאני אשלם ליבואן, שלא נותן שירות בסיסי, עוד כסף

be_roo

New member
גילוי נאות

ההודעה הקודמת לא נכתבה מנקודת מבט אישית, אלא בראיה כללית על פי המוניטין של יבואן פז´ו בארץ. לי אישית לא היה אף התקלות עם היבואן בנושא שירות, כך שלא הזדמן לי לקבל יחס גרוע.

redroze

New member
הם כיסו את עצמם מכל הכיוונים

בפרסומת . . . . בוא נראה: - "רק לדגמי 99 ומעלה" - "שירות שטיפה רק באיזור גוש דן" - "חלק מהשירותים בתשלום" לא מספיק שהחברות בטח עולה כסף והמחירים במוסכים שלהם רצח אז להוסיף עוד כסף ?!?!?!?!? הם מנסים לחכות את מה שיש ב-UMI ללקוחות קאדילאק, אתה מרים טלפון ובאים לקחת לך את האוטו למוסך ומחזירים לך אותו מתי שאתה רוצה, זה מצויין לאנשים כאלה שלא אכפת להם לזרוק עוד כמה גרושים . . . . .

ford prefect

New member
האמת היא שאני אוהב לקחת את האוטו

למוסך בעצמי ולראות מה עושים לו, גם אם היה כזה שרות אצלי , לא הייתי בוחר להשתמש בו.

למעלה