מועדון התפסנים

Morticia

New member
מה ?!

אם יש מקום שבו תוכל למצוא את האנשים הכי חמים שאפשר זה במועדון החיפושיות. נכון שלא יוצא לי להגיע כמעט בכלל, אבל אני תמיד שמחה לראות חיפושיסטים אחרים. אם כבר לכתוב הודעה בשם בדוי יכולת לכתוב הודעה שאתה צריך עזרה ולראות איך ישר דואגים לראות איך אפשר לעזור לך. איזה מועדון אחר אתה מכיר שחבריו רודפים אחרי חיפושיות בכביש כדי לספר להם על המועדון? טיש.

balkanyi

New member
כל הכבוד למפגן התמיכה אבל אני לא

חושב שאנחנו צריכים להצתדק , מי שמגיע לר"ג לא יכול שלא לשים לב למשפחתיות ויכול לנסות להתחבר נכון יש יותר חברמנים יש פחות אבל מי הוא שיבוא ויקרא לנו בשמות כאילו שתינו מאותו אגן שמן . חלאס . קובי המלצה של תמחוק את כל השירשור הזה .

nakash2

New member
כשהגעתי לראשונה לפניי שלוש וחצי

שנים בערך גם הרגשתי קצת אאוטסיידר בהתחלה אבל לאחר מכן די מבר ממש בחודש הראשון כבר הכל היה שונה יש כאן אחלה אנשים ממש כמו משפחה מקווה שהגעת היום ואם לא אז תגיע בשישי הקרוב ותראה את ההבדל

1969 החדשה

New member
תשמע,

כמו בכל מקום בהתחלה קשה, לא מכירים אותך. יש את ה"גרעין הקשה" של המועדון שהם מאוד מגובשים כי הם מראשוני המועדון. אבל תאמין לי יש שם אנשים זהב. המועדון (לי לפחות) תרם כל כך הרבה , וגם מבחינה כספית. אלדד או שתלך למועדון החמש... ונראה מה הם יגידו לך..

balkanyi

New member
מועדון החמש יאכלו אותו חי ללא בישול

ואפילו בלי מלח פלפל . בקיצור אחי סע סע ............

למעלה