מוסקבה

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מוסקבה

מוסקבה

חברים יקרים (ומר פיינשטיין במיוחד)
בעוד כשבועיים אדזמן לראשונה בחיי לבירת האימפריה הרוסית ויהיה לי יום שלם להעביר בה....
כמובן שאני רוצה לנצל זאת עד תום ולראות את הדברים הכי מעניינים במטרו המוסקבאית.
אשמח לקבל הצעות לתחנות/קווים מעניינים מהמומחים.

סע בשלום וחזור בשלום ! אתה עולה על הטרנס סיבירית?

מוסקבה

בעוד כשבועיים אדזמן לראשונה בחיי לבירת האימפריה הרוסית ויהיה לי יום שלם להעביר בה....
דרך טובה להגיע ליפן ללא טיסה, דרך אגב...
אם אתה חובב מוסיקה טובה ונדירה, יש בימי שני את השוק הגדול ובו דיסקים ותקליטים נדירים, כולל בהוצאות רוסיות מיוחדות עם שירים מוכרים שעברו מיקסים לגרסאות ארוכות ויחודיות לרוסיה, כאשר את רובם ניתן למצוא רק באינטרנט התחתון עם דפדפן "תור" המעולה!

mister K

New member
הטרנס-סיבירית תחכה לפעם אחרת

דרך טובה להגיע ליפן ללא טיסה, דרך אגב...
אם אתה חובב מוסיקה טובה ונדירה, יש בימי שני את השוק הגדול ובו דיסקים ותקליטים נדירים, כולל בהוצאות רוסיות מיוחדות עם שירים מוכרים שעברו מיקסים לגרסאות ארוכות ויחודיות לרוסיה, כאשר את רובם ניתן למצוא רק באינטרנט התחתון עם דפדפן "תור" המעולה!
למרות שזה נשמע מרתק לנסוע בה.

העיקר שתחזור בשלום ותהנה כל רגע !!! שמע:

למרות שזה נשמע מרתק לנסוע בה.
החלפתי אותך בשרשור עם אורן 289..... הוא כנראה שמר 289 שבתות ונמאס לו....
שלחתי אותו להתקין את דפדפן "תור" במחשב שלו כדי שיראה מה יש לחיים הטובים להציע.....

כל טוב אחינו היקר !

mister K

New member
תודה ידידי

החלפתי אותך בשרשור עם אורן 289..... הוא כנראה שמר 289 שבתות ונמאס לו....
שלחתי אותו להתקין את דפדפן "תור" במחשב שלו כדי שיראה מה יש לחיים הטובים להציע.....

כל טוב אחינו היקר !
תודה ידידי

הפעם מוסקבה היא יעד ביניים בדרך ליעד שונה לחלוטין...
אבל בעוד שלוש שנים יהיה שם מונדיאל, אז אני מניח שעוד אחזור לשם.

מוזיאון רכבתי?....

תודה ידידי

הפעם מוסקבה היא יעד ביניים בדרך ליעד שונה לחלוטין...
אבל בעוד שלוש שנים יהיה שם מונדיאל, אז אני מניח שעוד אחזור לשם.
מוזיאון רכבתי?....

תספר לנו כשתשוב ארצה !
לילה טוב ותאגור כוחות !

mister K

New member
האמת? יש שם הרבה רכבות שנראות כמו במוזיאון

מוזיאון רכבתי?....

תספר לנו כשתשוב ארצה !
לילה טוב ותאגור כוחות !
האמת? יש שם הרבה רכבות שנראות כמו במוזיאון
בכל מקרה, בשבועיים הקרובים עוד תאלצו לסבול אותי כאן עד שאני טס.

davidfainshtein

Member
מנהל
כמה זמן יהיה לך להקדיש?

מוסקבה

כמה זמן יהיה לך להקדיש?
אתה תהיה לבד? אם אתה תהיה עם אנשים שתח"צ לא בהכרח מענין אותם זה דבר אחד. אם אתה רוצה טיול ממוקד תח"צ - דבר אחר.

mister K

New member
אני אהיה לבד ויש לי יום אחד שלם מהבוקר עד אחר"צ

כמה זמן יהיה לך להקדיש?
אתה תהיה לבד? אם אתה תהיה עם אנשים שתח"צ לא בהכרח מענין אותם זה דבר אחד. אם אתה רוצה טיול ממוקד תח"צ - דבר אחר.
אם אפשר גם לשלב ביקור בקרמלין, אז מה טוב.

davidfainshtein

Member
מנהל
טוב, תן לי לתכנן לך מסלול...

אם אפשר גם לשלב ביקור בקרמלין, אז מה טוב.
טוב, תן לי לתכנן לך מסלול...
יקח קצת זמן.

אגב, איזה יום בשבוע זה יהיה? זה חשוב.

davidfainshtein

Member
מנהל
אתה לא לבד, אגב.

מוסקבה

אתה לא לבד, אגב.
raminec גם בדרך לרוסיה...
נראה יעד תיור פופולרי בפורום לאחרונה.

davidfainshtein

Member
מנהל
.

מוסקבה

.

כל הפרטים בקובץ Word המצורף.
המפה מלווה את ההסברים בקובץ...

easylivin

New member
למסלול הנהדר של דוד היתי מוסיף בכל זאת כמה עליות אל פני השטח

וואו! אין עליך יא דודו...

ידעתי שאפשר לסמוך עליך
מחר אעבור על הכל בדקדקנות...
למשל, תחנת Kiyevskaya של הקו המעגלי נמצאת מתחת לתחנת רכבת ראשית מפוארת (Kiyevsky Vokzal), שעומדת על גדת הנהר. הנוף הנשקף מהכיכר הסמוכה ומהגשרים אל הנהר הוא הנוף המוסקבאי "הקלאסי": מצד אחד מלון "אוקראינה" (אחת מ"שבע האחיות" - גורדי השחקים הראשונים שנבנו עוד בתקופת סטאלין), מהצד השני גורדי השחקים המודרניים של Moscow City. אילו היה לך ממש הרבה זמן, הייתי ממליץ גם על שיט בנהר על אחת מהספינות היוצאות באופן תדיר מהרציף שנמצא באותה הכיכר.

בנוסף, בנושאי הפורום, הייתי ממליץ גם על ביקור במוזיאון הרכבות הממוקם בתחנת הרכבת Rizhsky Vokzal (תחנת המטרו "Rizhskaya" על הקו הכתום). ועוד מקום עם נוף "קלאסי", ותחנת מטרו מעניינת בזכות עצמה: Vorobyovy Gory הממוקמת בתוך גשר שחוצה את הנהר, בסמוך לבניין האוניברסיטה המפורסם, וטיילת ותצפית מהגדה הגבוהה אל העיר בכיוון אצטדיון Luzhniki.

בכללי: מומלץ לבדוק בגוגל, מדריכים וכו', אילו אטרקציות נמצאות ליד כל אחת ואחת מתחנות המטרו שלאורך המסלול - ויש המון... חוץ מזה, מוסקבה בקיץ היא מקום שמומלץ לטייל בו יותר ברגל, בדגש על שדרות כמו Sadovoye Koltzo ("טבעת הגנים"), מדרחוב Arbat, סביבת הכיכר האדומה ועוד ועוד.

davidfainshtein

Member
מנהל
ברור. תשמע, מוסקבה היא יעד בפני עצמו

למשל, תחנת Kiyevskaya של הקו המעגלי נמצאת מתחת לתחנת רכבת ראשית מפוארת (Kiyevsky Vokzal), שעומדת על גדת הנהר. הנוף הנשקף מהכיכר הסמוכה ומהגשרים אל הנהר הוא הנוף המוסקבאי "הקלאסי": מצד אחד מלון "אוקראינה" (אחת מ"שבע האחיות" - גורדי השחקים הראשונים שנבנו עוד בתקופת סטאלין), מהצד השני גורדי השחקים המודרניים של Moscow City. אילו היה לך ממש הרבה זמן, הייתי ממליץ גם על שיט בנהר על אחת מהספינות היוצאות באופן תדיר מהרציף שנמצא באותה הכיכר.

בנוסף, בנושאי הפורום, הייתי ממליץ גם על ביקור במוזיאון הרכבות הממוקם בתחנת הרכבת Rizhsky Vokzal (תחנת המטרו "Rizhskaya" על הקו הכתום). ועוד מקום עם נוף "קלאסי", ותחנת מטרו מעניינת בזכות עצמה: Vorobyovy Gory הממוקמת בתוך גשר שחוצה את הנהר, בסמוך לבניין האוניברסיטה המפורסם, וטיילת ותצפית מהגדה הגבוהה אל העיר בכיוון אצטדיון Luzhniki.

בכללי: מומלץ לבדוק בגוגל, מדריכים וכו', אילו אטרקציות נמצאות ליד כל אחת ואחת מתחנות המטרו שלאורך המסלול - ויש המון... חוץ מזה, מוסקבה בקיץ היא מקום שמומלץ לטייל בו יותר ברגל, בדגש על שדרות כמו Sadovoye Koltzo ("טבעת הגנים"), מדרחוב Arbat, סביבת הכיכר האדומה ועוד ועוד.
ברור. תשמע, מוסקבה היא יעד בפני עצמו
ולא ליום ולא ליומיים. לחובבי התח"צ היא בכלל גן עדן. אבל יש לו כמה שעות בודדות והא ביקש מטרו. אז איזה מוזיאון ואיזה שייט...

מצב
הנושא נעול.
למעלה