מוניטור לצירים ????דחוף

ilanitsalvaje

New member
מוניטור לצירים ????דחוף

היי שאלה ממתי עושים מוניטור לראות אם יש צירים אני בשבוע 26ומתקשה לי הבטן כל איזה 10דקות אני שותה המון לפחות 2ליטר מים האמת זה ממש מרגיש לי צירונים זה הריון שני שלי אומנם בהפרש של 4שנים אבל גם בהריון הקודם שלי סבלתי מצירים מוקדמים וצוואר דינמי היום כבר משבוע 22סובלת מהתקשויות בבטן ועכשיו זה ממש מתגבר במיוחד היום כל 10דקות וזה כואב ויש לי גם סוג של דינמקיה לפני שבוע היה הצוואר באורך 30אחרי זה התארך ל50ושוב ירד ל30וכל זה תוך שבוע וחצי אני מפחדת שזה לא ירד מתחת ל 30הרופא שלי לא מוצא לנכון לתת לי טיפול בנרות או במשהו אחר כי הצוואר לא מתחת ל30בהריון הקודם הייתי מטופלת בכדורים ביגלל הצירים המוקדמים ילדתי ברוך השם את הבן הגדול שלי בשבוע 38הייתי בשמירה ועם כדורים רוב הזמן בבית חולים מה אני עושה עכשיו בבית חולים איכלוב תוענים שלא עושים מוניטור בשבועות שלי אני זוכרת בהריון הקודם שלי כן עשו לי מוניטור בשבוע 25אפילו ועכשיו אני מתבאסת ללכת לאיכלוב כי אני מפחדת ששוב ידחו אותי עם המוניטור ועכשיו אני כבר שבוע 26מה אני עושה ממש כואב לי ולא נעים לי

asi1811

New member
תתקשרי לקופ"ח שלך ותשאלי איפה יש עכשיו מוקד לנשים בהריון פתו

פתוח
במכבי יש הרבה כאלו.
בטוחה שגם בשאר קופ"ח.
את בשבוע קריטי וחשוב ללכת לבדוק את זה היום

dasi985

New member
מוניטור

שבוע 26 בהחלט ניתן לעשות מוניטור ולעקוב אחרי צירים.
את יכולה ללכת למיון יולדות ולהגיד להם שיש לך תחושת צירים או למוקד של הקופה... בכל אחד מהם יבדקו אותך ויחברו אותך למוניטור ואח"כ לא"ס למדידת אורך צוואר הרחם.

בשורות טובות!!

ilanitsalvaje

New member
תודה בנות אכן הייתי בבית חולים

עשו לי מוניטור היו צירים לא סדירים דינמיקה קלה ושחררו אותי שאני עדיין עם צירונים הגיוני ?

למעלה