מומלץ לקריאה

מיטללל

New member
והגירסה הנשית.....

מה נשים מחפשות בגבר שלהם
מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 22) 1. יפה 2. מקסים 3. מצליח מבחינה כספית 4. יודע להקשיב 5. שנון 6. בכושר טוב 7. יודע להתלבש 8. בעל טעם טוב 9. מלא בהפתעות מתחשבות 10. מאהב נפלא, בעל דמיון מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 32) 1. יפה- עם שיער על הראש 2. שיפתח את הדלת של המכונית 3. שיהיה לו מספיק כסף בשביל ארוחה במסעדה נחמדה 4. שיקשיב יותר משידבר 5. שיצחק מהבדיחות שלי בזמן המתאים 6. שיוכל להרים את כל המצרכים מהמכולת 7. שתהיה לו לפחות עניבה אחת 8. יודע להעריך ארוחה ביתית 9. שיזכור ימי הולדת וימי נישואים 10. שיהיה רומנטי לפחות פעם בשבוע מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 42) 1. שלא יהיה יותר מדי מכוער... קירח זה בסדר.. 2. שלא יתחיל לנסוע לפני שנכנסתי לאוטו 3. יציב מבחינה כספית- שיוכל לקחת אותי למק דונלדס מדי פעם.. 4. מהנהן בראשו כשאני מדברת בזמן המתאים 5. שיזכור לפחות לפעמים את הסוף של הבדיחה 6. שיהיה בכושר מספיק טוב כדי לארגן מחדש את הרהיטים בסלון 7. שרוב הזמן ילבש חולצה שתכסה את הבטן 8. שיזכור לא לקנות שמפניה עם פקק שקופץ 9. שיזכור להוריד את המושב של האסלה 10. שיתגלח מדי פעם... מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 52) 1. שהשערות של האף ואוזניים שלו יהיה באורך נורמאלי.. 2. לא מגהק או מתגרד בציבור 3. לו לווה ממני כסף לעיתים תכופות מדי 4. לא נרדם כשאני מדברת איתו 5. לא חוזר על אותה בדיחה יותר מדי פעמים.. 6. בכושר טוב מספיק כדי לרדת מהספה בסוף השבוע 7. רוב הזמן לובש גרביים תואמים ותחתונים נקיים 8. מעריך תוכניות אוכל טובות 9. שיזכור את השם שלך רוב הזמן 10. מתגלח לעיתים רחוקות מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 62) 1. לא מפחיד ילדים קטנים 2. זוכר איפה השירותים נמצאים 3. לא דורש הרבה כסף בשביל תחזוקה 4. נוחר בשקט יחסית כשהוא ער (ברעש כשהוא ישן) 5. לא שוכח למה הוא צוחק 6. בכושר טוב מספיק כדי לקום בכוחות עצמו 7. בדרך כלל לובש משהו.. 8. אוהב אוכל רך 9. זוכר בדרך כלל איפה הוא השאיר את השיניים 10. זוכר משהו.. מה נשים מחפשות בגבר (בגיל 72) 1. שינשום

מיטללל

New member
והגירסה הגברית... (כדי שיהיה יותר

נוח לקרוא) מה גבר מחפש באישה
תשכחו מ"ספונטנית ובעלת חוש הומור" לכותב יש רשימת דרישות הרבה יותר מפורטת מה בסך הכל ביקשתי, אישה פשוטה, יפה, חכמה, עשירה, עם גוף טוב, משכילה, אמהית, תומכת, מבינה, מפרגנת ורגישה. שתחכה לי, שתנקה לי, שתבשל לי, שתקרצף לי, שתעריץ את הכשרונות שלי ותסלח לחסרונות שלי, שתצחק מהבדיחות שלי גם בפעם החמישית ושתתגעגע אלי גם כשהיא איתי. שתעטוף אותי בחום אבל שלא תחנוק, שיהיה לה טעם יקר אבל שלא תהיה בזבזנית, שתהנה כמוני מאוכל אבל שלא תהיה בהמה, שתהיה חרמנית אבל לא תובענית, שתיזום אבל באופן כנוע, שתהיה נקייה אבל שלא תרוץ למקלחת תיכף ומייד אחרי, שתהיה אסרטיבית אבל לא על חשבוני, שתתלבש סקסי באופן צנוע, שתגניב את החברים שלי אבל מרחוק, שתהיה לה קריירה משלה אבל שתחכה לי בארבע בבית עם אוכל חם וחלוק סאטן ורוד. שתרוויח הרבה אבל שאני ארוויח יותר, שתדע לדאוג לעצמה אבל שקודם תדאג לי, שתהיה אחלה אמא לילדים, במיוחד לילד שבי, שתרצה להניק בלי לחשוב על ניתוח פלסטי, שתדע לגלגל סושי אבל גם לבשל חריימה, שתדע עם איזה מזלג שולפים אסקרגו אבל גם איפה השווארמה הכי טובה בעיר, שתדע באיזה טמפרטורה להגיש את היין האדום אבל שיהיה לה מיץ פטל בארון. שיהיה לה נסיון מיני עשיר, אבל שאני אהיה הראשון שלה, שתדע דבר או שניים על גברים אבל שתשכח הכל ברגע שאני אופיע, שתעשה סקי באלפים האיטלקיים אבל שתדע איך מגיעים לבניאס, שתאהב סוויטות חמישה כוכבים אבל שתדע גם לעשות קשר צופי, שתעביר לי את כאב הבטן בנשיקה או ברייקי ושהיא עצמה אף פעם לא תהיה חולה. שיהיו לה המון חברות אבל שתקשיב רק לי, שיהיו לה מלא חברים אבל אף אקס מיתולוגי, שלא תנחר, שלא תעשה פיפי, קקי, שתהיה רכה, חלקה, טעימה ונעימה בלי שאני אראה אותה מזיעה בשביל זה. שתקנה לי מתנות שאני לא ארצה להחליף, שיהיה לה טעם טוב במוסיקה שלי, שתקנא לי אבל שלא תהיה קנאית, שלא תעיר לי על הנהיגה גם כשאני דורס זקנות, שתיסע במונית רק במושב האחורי, שההורים שלה לא ישאלו מה עושים ההורים שלי, שההורים שלי ישאלו מתי אפשר לפגוש את ההורים שלה, ושלא תיקח סידורי פרחים בחתונות. שיהיה לה חיים משלה אבל שתקרא לי חיים שלי, שתגרום לי לצחוק עד דמעות ולבכות מאושר. נו, אז מה בסך הכל ביקשתי?! איז איט טו מאץ' טו אסק? נ.ב. מקורות יודעי דבר מסרו לי כרגע שהדגם הזה אזל...

למעלה