מולדת מסתערת על הרחוב הערבי

El Intruso

New member
מולדת מסתערת על הרחוב הערבי ../images/Emo24.gif

"מולדת" מסתערת על הרחוב הערבי בקרוב ייפתח סניף של התנועה בנצרת הערבית * ח´ מהכפר תרשיחא, אחד מתוך עשרות בני מיעוטים שהצטרפו באחרונה ל"מולדת": "נעזור לערבים לבצע טרנספר". מאת גואל בנו תנועת "מולדת" תפתח בימים הקרובים סניף בנצרת הערבית. את הסניף ינהל עאסי עזר, נוצרי מהכפר פסוטה בגליל. לאחרונה גדל מספרם של בני מיעוטים, נוצרים ברובם, המצטרפים ל"מולדת". מדובר ב"עשרות חבר´ה נהדרים, נוצרים ודרוזים ששירתו בצה"ל, המביעים הזדהות מוחלטת עם המדינה וכעס גדול על ההתרפסות בפני הקיצוניים שבבני המיעוטים", אומר בני אלון יו"ר התנועה. בימים האחרונים הצטרף ל"מולדת" ח´ (19) מהכפר תרשיחא בגליל, העובד במסעדה בנהריה. הוא מתכוון להתגייר ולהתגייס לצה"ל. בינתיים הוא שוקד על תרגום החומר של התנועה לערבית והפצתו בכפרי המיעוטים. ח´, העונד על צווארו בגאווה מגן דוד גדול, אמר אתמול: "אני מאמין בתנועה ובדרך שלה. אני שונא את המנטליות הערבית לפיה צריך רק לקבל ולא לתת. מי שלא רוצה – שיילך מפה. כל מי שתמנגד למדינה ולא מאמין בדגל שלה – שיסתלק. את בתיהם של המסייעים למחבלים צריך להרוס, לגרש את המשפחות לארץ אחרת ולבטל את זכויותיהם", אומר נחרצות ח´, המסרב בתוקף לדבר ערבית ודבק בשפה העברית בלבד. "אנחנו נעזור לערבים כאן לבצע טרנספר מרצון וניתן להם את כל האפשרויות להסתדר באחת מ-21 מדינות ערב", אומר ח´. "מי שרוצה אותנו נגיד לו אהלן וסהלן, ומי שלא – שיילך". "אני מת על הארץ הזאת ואוהב אותה יותר ממה שאני אוהב את עצמי", אומר ח´. "החברים שלי הם רק יהודים. אני מקווה לגייס עוד ועוד ערבים לתנועה. אני בטוח שיש הרבה הדוגלים בדיעות שלי, אבל לא מעיזים להגיד זאת". (ידיעות אחרונות, ע"מ 27)

למעלה