מוכר שקרן באייבי... צריך את עזרתכם.

noam weissman

New member
אהה איזה הגיון עקום משהו ../images/Emo10.gif

תגיד לי אתה מאלה שממלאים לוטו אבל בגלל שלא תפסת את כל המספרים הפסדת 10 מליון שקל או מאלו שקונים 10000 מניות בשווי שקל... כשהיא עולה ל10 שקלים אומרים ואו הרווחתי 90 אלף.. אחלה.. מחכים עוד יום והיא צנחה בחזרה לשקל.. איזה באסה הפסדתי 90,000 שקל. אתה קורא גם את מה שאתה כותב ?.. איפה בדיוק הוא הפסיד 1800 שקל ??. הוא שילם, קיבל את כל הכסף בחזרה ומה בדיוק הוא הפסיד בדיוק ? לפי איזה הגיון הוא הפסיד 1800 שקל. להפסיד זה אומר לא לקבל מוצר ולא לקבל כסף. אתה מבין מה ההבדל ביין תיאורטי למעשי
שיהיה לכולם יום נהדר...

elians

New member
אתה מזכיר לי בדיחה ישנה

גבר אחד בא לבית שלו כולו מאושר... ומספר לאשתו .... נחמה ... עשיתי מעשה כלכלי היום לטובת העתיד שלנו ... נחמה כולה נרגשת - הבעל התחיל לחשוב חסכני ... אומר לה... היום - במקום לעלות באוטובוס - רצתי אחריו כל הדרך וחסכתי את הדמי נסיעה... אם אעשה כך כל יום בסוף החודש - תהיה לנו קופה קטנה. נחמה מחקה את החיוך מפניה ואמרה לו - שלומ'לה בעלי היקר , אם היית מפעיל את הראש , היית רץ אחרי מונית ספיישל , היית חוסך הרבה יותר לסוף החודש.
שיהיה המשך יום מקסים ומלבב.

elians

New member
הפסדתייי??!??!

לא ראיתי שום חוסר של 1800 שקל בחשבון הבנק או הפייפל שלי , אז עסקה לא יצאה לפועל ... מה כבר קרה... העולם מת? אז המשכתי לחפש, ובסוף מצאתי משהו לא פחות טוב .. במחיר מעולה... יצא לטובה פי כמה וכמה... בסופר , אני יכול לוותר על התור שלי אם זו קשישה או זקן שממש ממש ממהר לאנשהו... ולפקק, אם אני לא ממהר, לכו על זה... מה כבר קרה? העולם ימות? בסוף כולנו נפגש באותו רמזור אדום , חברות התקשורת לא יסבנו כי אני לא טיפש.. ואני רב איתם לפעמים על כסף שנלקח שלא בצדק (ויש הרבה כאלו מקרים) גם אם זה מדובר בכמה שקלים בחודש... בקיצר... אתה מוריד פה תסכול או מה??? קח את הכל באיזי אח שלי גיבור
חווית הקניות אמורה להיות נעימה ולא לחוצה כמו ....

שוהם א

New member
וכפי שנאמר- פרייארים לא מתים, הם רק מתחלפים

לא מתרגש, האמת שזה קצת משעשע אותי, לא יותר מזה. מיצינו

elians

New member
../images/Emo13.gif עדיין לא ירדתי לסוף דעתך

אבל אין ספק שמיצינו יום מקסים

elians

New member
לא צדיק ולא נעליים ....

אבל מת על הציניות שלך :) זה לא עניין של פראייר או לא... אני מעדיף לקבל את הכסף שלי בחזרה אם העסקה יכולה להיות לא יציבה מסיבות רבות ומגוונות ואני בטח לא צריך לספר פה. כולם כבר יודעים על שלל התירוצים של המוכרים. איביי זה עולם ומלואו , כל מוצר שלא השגת היום, סביר להניח שתמצא אותו בעתיד ואולי גם בסכום מוזל יותר. ואחרי 6 שנים באיביי , ולא מעט עסקאות (ממוצע 35 לחודש) , אני יכול להגיד לך בוודאות , שנדיר מאוד שהיו לי אירועים שמוצר לא הגיע או שהייתי מאוכזב. תהיה חיובי קצת, הסקפטיות לא עושה טוב. באמת...

ozitex

New member
../images/Emo12.gif הכל בסדר איתך? אני מתחיל להיות מודאג..

למעלה