מוטות אוכף

Gor777

New member
מוטות אוכף../images/Emo53.gif

המוט שלי במקסימום ואני צריך להגביהו! אז בדקתי מוטות במידה 30.9 400\410 ומצאתי: TOMPSON ELITE ESTON EA-70 RACE FACE XY\XYO SALSA SHAFT אז רציתי לדעת על איזה אתם ממליצים? איפה אני יכול לקנות אותם? ומה המחירים שלהם? תודה גוריון נ.ב אני רוכב על ז"ק

איך?

לא קנית אופניים חדשים לפני כמה חודשים? אולי היית צריך מידה אחת יותר?

אם אתה רוכב על ז"ק

עדיף תמיד מוט עם נטייה אחורה כמו הרייספייס וגם הסלסה (עד כמה שאני זוכר) הכי טוב ומומלץ זה מוט מטיטניום עם נטייה לאחור כדוגמת ה- MOOTS שעולה כ- 160$ שערורייתים, אבל יש מוט זהה לו בדיוק מתוצרת איירבורן שעולה כ- 60$. יש בארץ מוטות טיטניום של מוראטי (היבואן הוא RS ספורט) האיסטון והת'ומפסון הם מוטות מעולים (אני רוכב עם ת'ומפסון וזה מוט הכסא הכי טוב שהיה לי בעיקר מבחינת כיוון הכסא למעלה ולמטה) אבל אלו הם מוטות קשיחים לחלוטין שלא כ"כ משככים את מהמורות השטח וזה יכול להעיק מעט בז"ק, אבל זה שיקול שלך. לגבי המידה, באמת המידה מגבילה קצת את המבחר אבל יש אפשרות לשים "שימס" ולהשתמש במוט צר יותר.. דרך אגב- המוטות עם משככי הזעזועים מגיעים בדרך כלל באורך 400-430 מ"מ אם כבר מדברים על שיכוך מסויים בזנב קשיח...

Gor777

New member
טוב הטיטניום נראה טוב אבל מה אתה

חושב על קרבון? חשוב לי גם שהמוט יהיה חזק אז אולי כדאי לי לקחת את הטומפסון LAYBACK בכלל? ומה המחיר של הטומפסון הישר והנטוי?? תודה גוריון

וואלה.....

איך אני אמור לראות שאתה עונה לי בתור קישור? זה קטן כזה.... בקיצר- זכרתי שהיה משהו כזה למישהו (ועוד זכרתי שהוא קנה SJ חדש, נכון?) אבל פשוט לא זכרתי מי זה היה..אז עכשיו אני יודע..

tiranm1

New member
אני רוכב על התומסון....

במידה 30.9 SetBack (לא Layback). מוט מעולה, כיוונים נוחים ועמידים. אני רוכב של ש"מ. המוט אכן קשיח מאוד ולא הרבה רוכבי ז"ק אוהבים אותו. מחיר (זהה לישר ולמוטה). בחו"ל כ- 80$. בארץ.... נו טוב, ליבואן לא היה במלאי כשחיפשתי (יגיע במשלוח הבא...) והמחיר יהיה.... 590 ש"ח !!!! (איך אומר מיקי, שערוריה!!). בקיצור, התומסון מומלץ אם אתה רוכב ש"מ, כדאי להתנסות אם אתה רוכב ז"ק ולקנות בחו"ל.

clemente1

New member
שלום גוריון

אני רוכב ז"ק והחלטתי בסוף על התומסון דבר חשוב שעליך לדעת על התומסון שהמוט הנטוי מוגבל בנק' המקסימום שלו ז"א לא ניתן להגביהו הרבה תבדוק באתר של תומסון יש שרטוט של כל דגם לכן הנתוי לא מתאים לך ( צר לי) במוטות הישרים שלהם נק' המקסימום מאפשרת הגבה משמעותית אני רוכב על אוכף selle san marco עם מסילת טיטניום ואלסטומרים באוכף דבר שמרכך מעט אני דווקא אוהב את הקשיחות של התומסון - שקט ותחושת ביטחון לא כדאי במוטות איכותיים להתפשר ולקחת מידה לא מתאימה עם מתאם תבדוק בmtbr ביקורות על התומסון ותראה שרבים רוכבים על ז"ק איכותיים עם המוט הזה מקווה שעזרתי אופיר

Gor777

New member
תודה רבה למשיבים

אתמול ניסיתי מוט של טומפסון ישר והרגשתי איתו מצוין (לא ממש הרגשתי שהוא קשיח) אז נראה לי שאני ילך עליו (עכשיו אני רק צריך להשיג 590 ש"ח). תודה רבה לכם גוריון

למעלה