מוטורולה defy

tvckrmhbh

New member
מוטורולה defy

בשעה טובה רכשתי אתמול את המכשיר ב eline זה defy דור 1 שמחליף את הנוקיה בת ה5 הישנה והמאוד מיושנת. זה כמו לעבור לעולם אחר... יש לי כמה בעיות בהבנה ותפעול המכשיר. נכנסתי להגדרות והסרתי את הסימון של רטט גם בהגדרות מקלדת בשתי המקלדות (יש 2 סוגי מקלדות), כמו-כן נכנסתי להגדרות שיחה וגם שם הורדתי את הגדרות הרטט. עדיין, כל פעם שאני מדליק את המכשיר לאחר שהמסך נכבה או כל פעם שאני לוחץ על המקשים למטה של בית, לחזור אחורה וכד' - המכשיר רוטט! אני רוצה שהמכשיר לא יעבוד עם רטט משני - זה מעצבן כל הזמן לקבלל את ה"ררר" הזה וגם פשוט כדי לחסוך בטריה. דבר שני - לא הצלחתי להבין איך משנים או מוסיפים איש לרשימת אנשי הקשר, את הרשימה העבירו לי המוכר בחנות דרך הבלוט'ות מהמכשיר הישן למכשיר החדש, אני רוצה לשנות כמה שמות של אנשים שם ולא מוצא שום אפשרות לדבר הזה. בנוסף - אני מחפש מקלדת נורמלית למכשיר - המקלדת הנוכחית היא מאוד קטנה וצרה וגורמת לי לטעות לא מעט פעמים בעת שליחת sms, יש פתרון לבעייה? קראתי כאן קצת בפורום ומצאתי שיש לא מעט תוכנות, אייקונים וסתם שירותים שחברות הסלולאר דוחפות בכוח ללקוחות. אני קניתי את המכשיר ב eline. משום מה יש לי את אורנג' gps במסך הראשי של המכשיר ולא ניתן למחוק אותו, יש לי עוד כמה איקונים של אורנג' שאני לא מבין איך היגיעו אלי - הרי עוד לא הייתי בחברה כדי לשנות מסלול, הייתי רק ב eline. איך אפשר להתפטר מהמציקים האלה? או שבאמת כדאי לי ללהשתמש כאשר אצטרך ב gps המובנה של אורנג'? מצטער על החפירה,
לעונים.

binon

New member
תשובות חלקיות

לגבי הרטט אין לי תשובה ודאית כי אין לי את המכשיר הזה, אבל נראה לי שזה צריך להיות בהגדרות המכשיר ולא בהגדרות המקלדת או השיחה. נסה לחפש שם. ודרך אגב, אני מעדיף את הרטט כי זה נותן משוב שהלחיצה נקלטה. עניין של הרגל. הוספת אנשי קשר יכולה להתבצע בכמה אופנים: כאשר אתה לוחץ על החייגן ומופיעות הספרות אתה לוחץ על מקש התפריט ואז תופיע לך האפשרות להוסיף איש קשר חדש אפשרות שנייה היא להוסיף את איש הקשר לחשבון הגוגל שמקושר למכשיר ואם הגדרת סינכרון הוא יופיע תוך כמה דקות (אפילו פחות) במכשיר שלך. כדי לערוך את אנשי הקשר אתה נכנס ליישום אנשי קשר, גולל עד למי שאתה רוצה לערוך, לחיצה ארוכה על השם תיתן לך אפשרויות עריכה ואפשרויות נוספות. מקלדת - אני משתמש ב anysoftkeyboard יש שם אפשרות לשנות את גודל המקשים. לגבי האייקונים, כנראה שאיליין הלבישו לך רום של אורנג' על המכשיר. הם אוהבים לעשות את זה. אני קניתי מהם מכשיר שהגיע עם רום של סלקום ואני בכלל באורנג'. הם עושים את זה כדי שתהייה לך עברית מלאה בתפריטים. אין אפשרות ממשית למחוק את היישומים האלה כי הם צרובים ברום של המכשיר. אתה יכול להוריד לאונצ'ר חליפי שיעלים אותם בצורה קוסמטית אבל הם עדיין יישארו בזיכרון וברשימת היישומים. כדי למחוק אותם לגמרי אתה צריך להתקין רום אחר, פעולה שתגרום לאיבוד האחריות ע"י איליין, ובנוסף דורשת קצת ידע אז בינתיים תישאר עם זה ותלמד עוד להכיר את המכשיר, ואחר כך תראה אם אתה רוצה את זה או לא. ולגבי הג'י פי אס של אורנג', לא מספיק אתה משלם להם? למה לפרנס אותם יותר? יש מספיק יישומים שייתנו לך מענה חינמי, כמו waze ו- telmap, שניתן להוריד חינם אבל הן צורכות נפח מחבילת הגלישה (לא הרבה) או איתוראן שעולה 25$ אבל לא צריכה גלישה סלולרית (לא מכיר אותה אז אני לא יודע אם היא טובה או לא) תהנה מהמכשיר...

tvckrmhbh

New member
תודה רבה!

אני אמשיך לחפש לאונצ'ר חליפי, וכנראה לא אחליף רום כרגע (בכל זאת כולה מכשיר בן יומיים... ) עוד לא השתמשתי ב gps של אורנג' ולכן שאלתי. גם בפורום הזה וגם בפורום השכן (פורום סלולאר) מדברים לא מעט על שיטת מצליח - דוחפים לך רום שמכיך הרבה ישומים של החברה ואתה נאלץ לשלם אם אתה לא שם לב או נאלץ ללמוד תחום חדש בחיים...

למעלה