מוטואור (מרכבים).

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
מוטואור (מרכבים).

מוטואור (מרכבים).
בה מרכב המותאור. כפי שסיפרתי (או שלא) אני הכי אוהב את המרכב הזה מכל מרכבי החללית . היתי בתוך מרכב מוטואור (VOLVO B10B ) של טיולי גילי והנהג אמר לי שהוא מרוצה ממנו מאוד חוץ מדבר אחד קטן : אין בו נעילה חשמלית. הנהג הסביר לי שזה בגלל שהאטובוס הוא B10B ולא B12B אבל סה"כ הוא מרוצה. בשבת, ליד סניפינו, עברו שני מוטוארים(של חברות פרטיות) , 3 מארסים (של אגד), ו4 אריזרים. למישהוא יש מושג אם האטובוס נמצא ב"אגד" או ב"דן" או בכל חברת תח"צ פרטית ? תושה מראש.

צחקן

New member
תיקון והוספה....

מוטואור (מרכבים).
בה מרכב המותאור. כפי שסיפרתי (או שלא) אני הכי אוהב את המרכב הזה מכל מרכבי החללית . היתי בתוך מרכב מוטואור (VOLVO B10B ) של טיולי גילי והנהג אמר לי שהוא מרוצה ממנו מאוד חוץ מדבר אחד קטן : אין בו נעילה חשמלית. הנהג הסביר לי שזה בגלל שהאטובוס הוא B10B ולא B12B אבל סה"כ הוא מרוצה. בשבת, ליד סניפינו, עברו שני מוטוארים(של חברות פרטיות) , 3 מארסים (של אגד), ו4 אריזרים. למישהוא יש מושג אם האטובוס נמצא ב"אגד" או ב"דן" או בכל חברת תח"צ פרטית ? תושה מראש.
תיקון והוספה....
ב"ה תושה מראש = תודה מראש. והתיקון : למישהוא יש מושג כמה ממנו יש בכלל בארץ ? תודה מראש.

ארזS

New member
היו שניים כאלה ב"יונייטד טורס"

נדמה לי שהיו ליונייטד טורס
אוטובוסי מטאור
אחד מהם נשרף ולגבי השני אין לי מושג מה איתו. דרך אגב, לפני כמה שנים היה יום טיול מהעבודה של אשתי ונסענו במטאור כזה שהיה שייך אז לסניף אילת של "יונייטד טורס". לצערנו הרב המיזוג היה חלש מאוד וזה היה באחד מימי אוגוסט. הנהג סיפר לנו שהוא שייך לסניף אילת ועושה את ה"ויזה" הזאת שלנו ואחר כך הוא יביא את האוטובוס למוסך כדי לתקן את המזגן.

יצחקA

New member
השני, לדעתי משרת את קבוצת הכדורגל

אחד מהם נשרף ולגבי השני אין לי מושג מה איתו. דרך אגב, לפני כמה שנים היה יום טיול מהעבודה של אשתי ונסענו במטאור כזה שהיה שייך אז לסניף אילת של "יונייטד טורס". לצערנו הרב המיזוג היה חלש מאוד וזה היה באחד מימי אוגוסט. הנהג סיפר לנו שהוא שייך לסניף אילת ועושה את ה"ויזה" הזאת שלנו ואחר כך הוא יביא את האוטובוס למוסך כדי לתקן את המזגן.
של הפועל פ"ת.

ארזS

New member
אז איזה מהם נשרף ?

של הפועל פ"ת.
אז איזה מהם נשרף ?
כנראה זה שאנחנו נסענו בו

צחקן

New member
יש שתי אפשריות...

אז איזה מהם נשרף ?
כנראה זה שאנחנו נסענו בו
יש שתי אפשריות...
ב"ה נדמה לי שאת המטואור של הפועל פ"ת ראיתי לפני כמה זמן. אבל אני לא זוכר מתי זה היה. אבל יש לכם מושג על מוטאורים באגד ?

הנה המטאור השרוף - עין הדג

הנה המטאור השרוף - עין הדג
התמונה לקוחה מתוך הספר "דן - בגלגלי הזמן"

עוד תמונה של המטאור מ"גלגלי הזמן"

עוד תמונה של המטאור מ"גלגלי הזמן"

תמונת מטאור מתוך חוברת של יונייטד

תמונת מטאור מתוך חוברת של יונייטד

המטאור של מכבי פ"ת - יונייטד טורס

יצחקA

New member
תמונה יפה! מעניין אם המטאור הנ"ל של

תמונה יפה! מעניין אם המטאור הנ"ל של
מכבי פ"ת הוא המטאור שמצולם בחוברת של יונייטד, או שהמטאור שבחוברת של יונייטד הוא המטאור השרוף... הייתי בטוח שהמטאור הלא שרוף הוא של הפועל פ"ת מפני שהם משחקים עם חולצות כחולות שעליהם מודפס הסמל של מאן והיו"ר שלהם לפי מיטב ידיעתי הוא דובר "דן" לשעבר, כגן. יש לך במקרה תמונה שלו מהצד שתוכל להעלות בפורום. נ.ב אני ראיתי את המטאור של יונייטד (מנצ'סטר)

ארזS

New member
האם לא היה להם מטאור צבוע בכחול ?

נדמה לי שלמכבי פ"ת היה לפני כן מטאור של יונייטד צבוע בכחול... או שאני מתבלבל אם איזה מטאור אחר... ואולי זה היה בכלל מטאור של היריבה העירונית הפועל פ"ת
או שהאוטובוס הזה היה צבוע בכחול לפני כן ? ידוע לך משהו ?

ארזS

New member
נראה לי שיש כאן איזו טלפתיה ../images/Emo8.gif

נדמה לי שלמכבי פ"ת היה לפני כן מטאור של יונייטד צבוע בכחול... או שאני מתבלבל אם איזה מטאור אחר... ואולי זה היה בכלל מטאור של היריבה העירונית הפועל פ"ת
או שהאוטובוס הזה היה צבוע בכחול לפני כן ? ידוע לך משהו ?
נראה לי שיש כאן איזו טלפתיה

ביני לבין איציק... שנינו כתבנו ביחד על אותו הנושא...

צחקן

New member
תודה אנדי.

תודה אנדי.
ב"ה נראה לי שראיתי אותו על רחוב (אפשר לקרוא לזה כביש) ירושלים בפ"ת. אז כנראה שהשרוף הוא היונטיד. אגב, אני אישית מאאוד אוהב את המוטואור מבין כל האוטובוסי חללית שראיתי. אגב, מה מספרו הפנימי ביונטיד (אם יש לו בכלל?) ?. למי שעדיין לא יודע, המצלמה שלי היום עבדה קשה... . תמונות יבאו בקרוב בע"ה.

יהודה א

New member
60 שניות על מטאור

מוטואור (מרכבים).
60 שניות על מטאור
ראשית מטאור ולא מוטואור המרכב נבנה במרכבים החל משנת 97-98 על כל סוגי השלדות וזה כולל מרצדס מ.א.ן וולבו DAF בהתחלה על וולבו B10B ולאחר מכן על B12 חברת סקניה לא נתנו אישור לבנות מרכב מטאור על השלדה שלהם מנסיון הרכב מאוד לא נוח לנהג בתחום הישיבה ושדה הראיה גם חיצוני וגם פנימי

תיקון: המטאור נבנה כבר משנת 1995

60 שניות על מטאור
ראשית מטאור ולא מוטואור המרכב נבנה במרכבים החל משנת 97-98 על כל סוגי השלדות וזה כולל מרצדס מ.א.ן וולבו DAF בהתחלה על וולבו B10B ולאחר מכן על B12 חברת סקניה לא נתנו אישור לבנות מרכב מטאור על השלדה שלהם מנסיון הרכב מאוד לא נוח לנהג בתחום הישיבה ושדה הראיה גם חיצוני וגם פנימי
תיקון: המטאור נבנה כבר משנת 1995
בשנים האחרונות המטאור נבנה רק על שילדת וולבו B12.

מצב
הנושא נעול.
למעלה