מוזר

מצב
הנושא נעול.

Mr Max

New member
דווקא אליך לא התכוונתי סולם, אתה ..

מה לא מוצא חן בעיניך?
שהמדד הגיע רק ל 359.6 , אשמח לראות פספוס שלך רק ב0.15% וזאת אמרתי כאשר השוק היה למעלה. למה הכל ביקורת, אני גונב ממך משהו ? ממה שאתה כותב אני מבין שבסמרטרד כתבו בדיוק מה יהיה היום וכאן פיספסנו
בסדר, התכוונתי לאלה שמתארים לנו הדיוק איזה פוטים הם קנו ובאיזה מחיר וגם בכמה הם מכרו אותם, ואת הרווח שהם עשו... את הדוח הזה הם יצטרכו להגיד למס הכנסה כאשר הרפורמה תיכנס לפועל, לבינתיים זה באמת לא מעניין..

X RAY

New member
MR. MAX מספיק צנזור אחד

בסדר, התכוונתי לאלה שמתארים לנו הדיוק איזה פוטים הם קנו ובאיזה מחיר וגם בכמה הם מכרו אותם, ואת הרווח שהם עשו... את הדוח הזה הם יצטרכו להגיד למס הכנסה כאשר הרפורמה תיכנס לפועל, לבינתיים זה באמת לא מעניין..
MR. MAX מספיק צנזור אחד
יש כבר את אלוני אל תעקוף סמכויות וחוץ מזה אני חייב לציין שכל מה ששומעים ממך זה בדרך כלל תלונות על אחרים אז.....

astral travel

New member
MAXIBO

MR. MAX מספיק צנזור אחד
יש כבר את אלוני אל תעקוף סמכויות וחוץ מזה אני חייב לציין שכל מה ששומעים ממך זה בדרך כלל תלונות על אחרים אז.....
MAXIBO
מה לא מעניין במה שאחרים עושים ? אותי דווקא מעניין לדעת מה אחרים קונים ולמה ומתי ובאיזה מחיר - זה נותן אינדיקצייה. ואם הבנאדם גם ידוע כמישהו שמרוויח טוב, אז מה טוב - זה רק יכול לתת חיזוק לדעה שכבר מוחזקת ולהעצים את תחושת הביטחון בבחירה שנעשתה. אני דווקא הייתי מאוד מעוניין שחבריי הפורום יציגו את פעולותיהם ורווחיהם - ככה אפשר לראות מה מקשקש בשכל ומי באמת מרוויח והאמת תהייה חשופה ללא צנזורות. אני לדוגמא, אוליי לא המנתח הטכני או סוחר הבורסה הכי טוב בעולם, ויש כאלה שהרבה יותר תותחים ממני כמו דוביד, דנדון ושאקיר שבטח שמים אותי בכיס הקטן. אבל אני מרוויח טוב וזה העיקר. ואם אני מרוויח טוב ואני יכול לשתף אחרים באופן שבו אני מפיק את הרווחים - אז למה לא. אוליי יש כאלה שכן מעוניינים לדעת מה אני עושה, כמו שהייתי רוצה לדעת מה הם עושים. וחבר´ה שלא מוכיחים את עצמם בשום דרך כאן בפורום שלא יפרסמו מה הם עושים. אבל אלה שכן - אני אשמח אם כן יפרסמו. אז קיצר - אל תגיד שזה לא מעניין מה כל אחד עושה בדיוק. תגיד שזה לא מעניין אותך !

Mr Max

New member
שמעת על "סייג לחוכמה שתיקה"...

MR. MAX מספיק צנזור אחד
שמעת על "סייג לחוכמה שתיקה"...
אני מאלה שמעדיפים להקשיב רוב הזמן, וכשאין לי מה להגיד אני שותק.. במקום לקשקש ולדבר שטויות..

מצב
הנושא נעול.
למעלה