מוזר

מצב
הנושא נעול.
מוזר

מוזר
יעדי המסחר היומי עשויים להגיע עד 359.16 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו.

X RAY

New member
ומעניין

מוזר
יעדי המסחר היומי עשויים להגיע עד 359.16 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו.
ומעניין
משהו נראה לי מתבשל מתחת לשטח. האינסטינקט אומר עליות, לא נראה שיהיו ירידות חדות ,ככה לי זה נראה תראה איך צמצמו את הכל

מוזר ומעניין

ומעניין
משהו נראה לי מתבשל מתחת לשטח. האינסטינקט אומר עליות, לא נראה שיהיו ירידות חדות ,ככה לי זה נראה תראה איך צמצמו את הכל
מוזר ומעניין
לא יודע אם משהו מתבשל כמו שזה נראה הטבח בחופשה לא ציינתי ירידות חדות למרות שבנתים כלום לא יפתיע

אותי לא צריך לשכנע

נתראה בהמשך היום
אודיע כאשר אמכור
אותי לא צריך לשכנע
את דעתי לגבי כיוון השוק רשמתי. לפי ניתוחיי הכיוון היומי הוא לתחתית של 359.16 והכיוון הסופי הוא 338 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו

X RAY

New member
אני מיום חמישי עם P350

אותי לא צריך לשכנע
את דעתי לגבי כיוון השוק רשמתי. לפי ניתוחיי הכיוון היומי הוא לתחתית של 359.16 והכיוון הסופי הוא 338 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו
אני מיום חמישי עם P350
והוא פשוט מסרב לעלות כאילו אין אפילו ציפיה שהוא יהיה שווה משהו עד סוף החודש וזה מתחיל להתיש אותי העניין הזה

אם תתאמת הרמה שאני חושב

אני מיום חמישי עם P350
והוא פשוט מסרב לעלות כאילו אין אפילו ציפיה שהוא יהיה שווה משהו עד סוף החודש וזה מתחיל להתיש אותי העניין הזה
אם תתאמת הרמה שאני חושב
הוא יעלה, והוא באמת לא שווה כלום לפני כן

X RAY

New member
אז יש לך הלוואה ??../images/Emo3.gif

מכרתי, 620, 19.2% רווח
אז יש לך הלוואה ??

z1george

Member
מנהל
ואני קניתי P340 היום- עשרה יחידות

אני מיום חמישי עם P350
ואני קניתי P340 היום- עשרה יחידות
נראה לי בדיעבד שזה כמו לקנות לוטו ב1000 שח--אבל בכל זאת הסיכוי יותר גבוה מאשר בלוטו----

תזכורת- יעד יומי 359.14

מוזר
תזכורת- יעד יומי 359.14
יעדי המסחר היומי עשויים להגיע עד 359.16 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו

Mr Max

New member
הדיבורים כאן מתחילים להזכיר את ..

תזכורת- יעד יומי 359.14
יעדי המסחר היומי עשויים להגיע עד 359.16 אין באמור משום המלצה למסחר בני"ע מכל סוג שהוא. כל הרוכש אופציות מעוף מניח כספו על קרן הצבי ויתכן כי לא יזכה לראותו
דיבורסה... מזל שיש לנו את SmarTrader ,

מה לא מוצא חן בעיניך?

דיבורסה... מזל שיש לנו את SmarTrader ,
מה לא מוצא חן בעיניך?
שהמדד הגיע רק ל 359.6 , אשמח לראות פספוס שלך רק ב0.15% וזאת אמרתי כאשר השוק היה למעלה. למה הכל ביקורת, אני גונב ממך משהו ? ממה שאתה כותב אני מבין שבסמרטרד כתבו בדיוק מה יהיה היום וכאן פיספסנו

מצב
הנושא נעול.
למעלה