מוזר...שינויים בשיעורים בקלאוזנר

tulynka

New member
מוזר...שינויים בשיעורים בקלאוזנר

ראיתי היום שבכל שלושת הקורסים שאני רשומה אליהם במרכז לימוד בקלאוזנר הזיזו את שלושת השיעורים הראשונים של כל קורס למרכזי לימוד אחרים מאוד מוזר... זה נראה שהם עדיין לא התארגנו שם ולקחו הארכה...

lironk25

New member
אצלי לא הזיזו כלום...

אולי זה סתם צירוף מקרים.. אילו קורסים הועברו? לירון

tulynka

New member
הזיזו רק שלושה שיעורים ראשונים

ולא את כל הסימסטר הקורסים: שיטות מחקר של שישי בבוקר, דיני חוזים של שלישי בבוקר, שייויון היזדמנויות של שני בבוקר מ-ע-צ-ב-ן

נועה321

New member
גם לי הזיזו את 3 המפגשים הראשונים

לכפר הירוק, הבעיה היא שהלינק עם הוראות ההגעה, מוביל להוראות הגעה לקלאוזנר ולא לכפר הירוק. מישהו יכול להסביר לי איך להגיע לכפר הירוק? (אני אגיע ברכב כי בתחבורה ציבורית זה 3 אוטובוסים...) אני מגיעה מאיזור חדרה, אשמח להסבר.... וגם, אני לומדת בבוקר (8:15), והבנתי שזה זמן בעייתי מבחינת תנועה לכיוון הזה, מתי כדאי לי לצאת מהבית, כדי להגיע בסביבות 8:00 לכפר הירוק?

bsagi

New member
הכפר הירוק

הוא כ 10 דקות נסיעה מקלאוזנר. אני חושב שאם את מגיעה מהצפון ברכב אפילו יותר מהיר להגיע לשם. גאוגרפית זה המחלף שבין צומת גלילות לצומת מורשה. הנה פרטי המרכז לפי האו"פ: שם וכתובת: הכפר הירוק, בפינה הדרומית מערבית של מחלף הכפר הירוק. טל' רכז מרכז הלימוד: 03-7660644 (טלפון מוקד הפניות: 09-7782222). ספריה:לרשותכם ספריית קריית האו"פ ברעננה, רח' רבוצקי 108, רעננה. טל' 09-7780782 הנחיות הגעה ברכב פרטי: הכניסה לכפר- רק מן הנתיב הימני בכוון מצפון לדרום (מרמת השרון לכוון ר"ג ובני ברק) לבאים ממחלפי מורשה או גלילות-יש לעבור לנתיב הימני ביותר,המוליך לכוון ר"ג בני ברק לבאים מכוון קריית שאול-יש לבצע פניית פרסה בצומת ולעבור למסלול הימני כנ"ל. חניה: חניה חופשית בתוך הכפר הירוק. לקבלת תו כניסה יש לגשת במפגש הראשון לרכז האו"פ במקום (במפגש הראשון הכניסה ללא תו). קוי אוטובוס מת"א (תחנה מרכזית, ורכבת מרכז): 524, 525, 531 (אגד), 24, 47, 48 147 (דן). מזנון: יש במקום מכונות אוטומטיות.

נועה321

New member
../images/Emo51.gif

כמה זמן זה אמור לקחת בבוקר? אני כבר שוקלת להחליף קב' רק בגלל הסיפור הזה
, עדיף היה שיעבירו אותי לאליאנס או לתיכון חדש, שנמצאים לא רחוק מהרכבת , ולא לכפר הירוק, שאין לי מושג ירוק איך אגיע לשם... מבינים? יש לי בעיה
, שאני לא יודעת שמות של צמתים וכו' (צומת מורשה? יש לי משהו מאוד מעורפל בראש.....), ואני צריכה שידריכו אותי בסגנון ימינה שמאלה..., אני אנסה להוריד מפה מהאינטרנט....,

bsagi

New member
אין לי מושג כמה זמן

אני לא מגיע מהכיוון, אבל אני מניח שביום שישי בבוקר התנועה פחות עמוסה מביום רגיל. צומת מורשה היא הצומת שבין כביש 4 (חיפה - ת"א הישן) לכביש 5 (ת"א - אריאל). צומת גלילות היא הצומת שבין כביש 2 (החוף) לכביש 5. המרחק ביניהן הוא ק"מ בודדים והיציאה היחידה באמצע היא למחלף הכפר הירוק. אם את מגיעה מחדרה את מן הסתם נוסעת דרך אחד הכבישים הנ"ל, ויוצאת באחת הצמתים הנ"ל. אם תחליטי דרך איזו מהן אני מניח שמישהו יוכל לתת הנחיות מדויקות יותר.

ailag

New member
את באה מדרך חיפה?

(אם באמת זה בתוך הכפר הירוק עצמו) אני מניחה שאת באה על כביש החוף / דרך חיפה דרומה. את צריכה את צומת גלילות. את תעברי מרכז גדול משמאלך (הסינמה סיטי, תחנת דלק, יש שם עדיין את מסעדת לויקו ומושיקו?) ומיד יהיה לך שמאלה של צומת גלילות. די גדול ובד"כ פקוק (נדמה לי שחצי מהנתיבים זה בכלל שמאלה אבל שכחתי) את פונה שם שמאלה באמת. את ממשיכה, לא מתפצלת ימינה עם הכביש (יש שם איזו התפצלות פתאומית אבל חפיף) אלא ישר, משתלבת בכביש גדול - קוראים לו כביש 5. ואז את רואה גשר. הוא לא הראשון שתראי (השני נדמה לי) אבל הוא הראשון שבו כתוב ששמאלה זה רמת השרון. את לוקחת בו ימינה. את בעצם לקחת ימינה בצומת הכפר הירוק. אם היית ממשיכה קדימה זה כיוון פ"ת / כפ"ס / רעננה / אריאל אבל כשאת בצומת מולך יש רק תחנת דלק. אז אמרנו שבכפר הירוק ימינה? סבבה. ממש מהר תהיה לך כבר הכניסה לכפר הירוק עצמו. הכפר הירוק הוא מעין בי"ס / אכסניה, ועל שמו הצומת נקרא צומת הכפר הירוק.

angelwings1

New member
גם אצלי זה ככה....

הזיזו את 2 השיעורים הראשונים לאליאנס....

wefightbeck

New member
פסיכופתלוגיה קב 10 (9-11,רמת אביב)

היי אני לא רשומה לקבוצה הנ"ל אבל אני רוצה לעבור אליה,מישהו יודע האם שונו לקב הנ"ל את מיקום שלושת השיעורים הראשונים? תודה רבה:)

למעלה