מוזיאון אגד, היום.

מצב
הנושא נעול.

israelyan

New member
שאלה קטנה....

==25== אחרונה
הסדנא עוברת אחר-כבוד למשכנה החדש - במקום הטייגר של אבא של ג'קי. להתראות בפעם הבאה!
שאלה קטנה....
למה יש צמיג בחזית של המכונה הזאת? אגב,אם מסתכלים מקרוב,כתוב על המכונה "גוררת" סימון די מיוחד בניגוד לשלט הסטנדרטי "גורר" נחמד לדעתי....

gsx750f

New member
הרכב הוא דחפף ברישוי ולא גורר

שאלה קטנה....
למה יש צמיג בחזית של המכונה הזאת? אגב,אם מסתכלים מקרוב,כתוב על המכונה "גוררת" סימון די מיוחד בניגוד לשלט הסטנדרטי "גורר" נחמד לדעתי....
הרכב הוא דחפף ברישוי ולא גורר
האפשרות הנוספת הקיימת היית בגרירה בחיבור מוט בין הדחפן לנגרר המצריך נהג מאחורי ההגה של הנגרר ולא כמו בגרר שהשליטה על ידי הגרר לאחר שהרכב הנגרר הורם

ארזS

New member
אח שלי...

מוזיאון אגד, היום.
אין ספק, רבותי, שללא מסירותם ונחישותם של חברי הפורום - המוזיאון של אגד היה נראה אחרת לגמרי. והיום קיבלנו לכך חיזוקים נוספים! (לא שהיינו צריכים אותם...) בזמן האחרון התרגלתי לקום בימי שישי עם התרנגולות והמואזין והיום אני שמח על כך במיוחד.
אח שלי...
תודה על התמונות. אין ספק שתרומת חברי הפורום למוזיאון גדולה מאוד, ואלמלא תרומה זאת אני לא בטוח שהטיפול באוטובוסים שם היה כפי שהוא כעת. כיפק היי לחברי "מועדון 394"
שבת שלום.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo51.gif למי שמקדיש למוזיאון

אח שלי...
תודה על התמונות. אין ספק שתרומת חברי הפורום למוזיאון גדולה מאוד, ואלמלא תרומה זאת אני לא בטוח שהטיפול באוטובוסים שם היה כפי שהוא כעת. כיפק היי לחברי "מועדון 394"
שבת שלום.
למי שמקדיש למוזיאון

nahag

New member
גם דן

למי שמקדיש למוזיאון
גם דן
טוב ומאחר והזכרתם רק מכונות של אגד אז גם נציגות מדן היתה במוזאון. הבאתי 2457 לבקר את הזקנה 3643 ונסענו לסיבוב בחניון ושטיפה {טוב שאילן מזרחי לא ראה אותי}ולאחר מכך לקחתי את דוד פיינשטיין לירושלים בקו 400 כדי שהנסיעה תהיה מענינת{אין נוסעים כולם ב 402}.

davidfainshtein

Member
מנהל
אכן כך! תודה רבה לך, ידידי../images/Emo70.gif

גם דן
טוב ומאחר והזכרתם רק מכונות של אגד אז גם נציגות מדן היתה במוזאון. הבאתי 2457 לבקר את הזקנה 3643 ונסענו לסיבוב בחניון ושטיפה {טוב שאילן מזרחי לא ראה אותי}ולאחר מכך לקחתי את דוד פיינשטיין לירושלים בקו 400 כדי שהנסיעה תהיה מענינת{אין נוסעים כולם ב 402}.
אכן כך! תודה רבה לך, ידידי

sl 3977

New member
וגם אותי לקחת?

גם דן
וגם אותי לקחת?

9108701

New member
נהג דן אני עדין מחכה לקודקוד

גם דן
נהג דן אני עדין מחכה לקודקוד
יש מצב שאתה בא לראות את המרופדת 711

gsx750f

New member
וגם זה היה השבוע במוזיאון צילומים

מצטרף לתודות בשמי
לכולם
------------------------------------------
לסידרה חדשה שתעלה בערוץ 10 באוקטובר בנושא הומור

gsx750f

New member
צילמנו גם מחוץ לחניון קטע קצר

וחזרנו להשלמות בתוך המוזיאון בתמונה המפיקה של הסידרה

gsx750f

New member
דרך אגב השבוע נכנסו שוב למתחם

וחזרנו להשלמות בתוך המוזיאון בתמונה המפיקה של הסידרה
דרך אגב השבוע נכנסו שוב למתחם
המוזיאון מאיזור מתקן הצמיגים הצמוד לשרותים ולפי מה שנראה שאבו כנראה דלק מהמולדת למרות שהיא אפילו לא תודלקה מאז הגניבה הראשונה כנראה שמי שנכנס הופתע בגלל שהעציצים שצמודים לשרותים היו הפוכים על הריצפה ונימצא צינור שחור לשאיבת הדלק ליד שנזרק בבהלה הצינור הוחרם כמובן

846

Active member
האם בקרוב נעזוב כולנו את אגד

האם בקרוב נעזוב כולנו את אגד
ונעבור להוליבוד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה