מוזה

מוזה../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

מי את? האם את קוראת את כל השירשורים שאת ממליצה עליהם? האם את תקראי כל מה שאני אמליץ? את פשוט משוטטת בפורומים ומוצאת שירשורים נחמדים? סליחה על החטטנות אבל הסקרנות הורגת אותי

ה מוזה

New member
אם

תמליץ אקרא
ההמלצות מובאות לכאן ע"י גולשים ומנהלי הפורומים והתשובה היא - כן (על 3 מתוך 4 השאלות שלך ) שבוע טוב

אפשר עוד שאלה?../images/Emo13.gif

אם יש שרשור שלא מוצא חן בעיניך, האם תמחקי אותו או שפשוט לא תגיבי? והאם ניתן להסיק מזה שהודעה שלא מקבלת כאן תגובה אינה מומלצת? ושוב, סליחה על ההטרדה
.

ה מוזה

New member
תשובה לשאלה(ות)

- הודעה נמחקת אך ורק כפי שצוין בהודעת המנהלת ציטוט: "פירסום הודעות / אתרים מחוץ לתפוז ימחק " - אין מושג של שרשור/הודעה שלא מוצאת חן בעיני הודעה שאין תגובה הווה אומר הודעה שלא קראתי ואין הדבר מעיד על ההודעה עצמה מקווה שסקרנותך סופקה עד תום ערב טוב

עוד מעט היא תסופק../images/Emo13.gif

זאת אומרת שאת ממליצה על כל הודעה שתרשם כאן (אחרי שנקראה כמובן)??? האין זה פתח לטרולים רעים ומרושעים לנעוץ כאן הודעות לא ראויות, או סתם סתמיות? ואיך תגיבי אם ימלצו על הודעה סתמית? ואיך זה שהכל מוצא חן בעינייך? ורק רציתי להוסיף שכל הכבוד לך שאת מוצאת את הטוב והיפה בשרשורים. הלוואי על כל גולשי המערכת
ערב נהדר גם לך
.

ה מוזה

New member
אני שמה לב

שנושא המומלצים בתפוז מרתק אותך לגבי הודעות לא ראויות סתמיות וכו'- תן לי מעט קרדיט שאדע כיצד לנהל את הפורום הנ"ל בצורה הטובה ביותר לגולשי תפוז . ובזה מבחינתי תם הדיון המרתק .

למעלה