מודי לא חמודי

shiBBy girl

New member
מודי לא חמודי

אני יודעת שטחנו תנושא אבל קבלו: היום בראש 1 במדור ניוזיק בלאגן השבוע:והנה הכתבה: האם אוונסנס להקת הרוק המרעננת של השנה, עומדת להתפרק? הלשונות הרעות טוענות שכן,ויש להן סיבה די טובה האמת. בן מודי, הגיטריסט, כותב השירים ומייסד הלהקה יחד עם הסולנית איימי לי, החליט לעזוב את ההרכב ממש בעיצומו של סיבוב הופעות באירופה. ערב הופעה בברלין, מודי פשוט אסף את חפציו ועזב. הלהקה החליטה להמשיך בסיבוב ההופעות בלעדיו, ומנהלה של אוונסנס מסר שכרגע עתידו של מודי אינו ברור. "זה לא דבר שאתה עושה ללהקה שלך", אמרה איימי הפגועה בתגובה. "אתה לא עושה דברים כאלה לאף אחד". חוץ מהתגובה הזאת, החליטו בלהקה לשמור על דממת אלחוט, ועכשיו כולם רצים לחפש רמזים למשבר בקליפ החדש של אוונסנס לשיר השקט "מיי אימורטל". "הקליפ הזה הוא על פרידה", אמרה איימי לאמ.טי.וי "רציתי שהוא ישקף עצב אמיתי". מה שמעניין בסיפור הוא שהקליפ צולם כשבועיים לפני עזיבתו של מודי, והוא נראה בו מבודד לחלוטין, מנגן בחדר נפרד מחברי הלהקה האחרים ובנקודה מסוימת ממש לוקח את המעיל ונראה כמי שעומד לעזוב. נבואות, כך אומרים, נוטות להגשים את עצמם.

shiBBy girl

New member
תגיבו את דעתכם

תאמת אני לודעת מה להגיד אני רק מקווה שבן יחזור והייתה איזה סתם מריבה טיפשית ............. בן תחזווווווווור!!!!!!!!!!!!!!!!!! וואי לאב יו :{}

shiBBy girl

New member
../images/Emo105.gif

KsD

New member
אני שונא ראש אחד!!!

מעריב לנוער הרבה יותר טוב!!!

Torn

New member
תודה שרשמת את זה ../images/Emo13.gif

למרות שכל מה שהם רשמו זה שטיות, והכותרת מעצבנת אותי

LoverGirl1

New member
טוב... אז ככה...

לא להקשיב לתקשורות אנשים עוד לא למדתם...? צריך להאמין רק לדברים שבאים או מהחברת תקליטים של אוונסנס (Wind-Up) או אחד מחברי הלהקה. זהו. אוונסנס ל-א מ-ת-פ-ר-ק-י-ם!!! זהו... ככה אולי יהיה יותר מובן...

LoverGirl1

New member
אה ועוד משהו...

מודי כן חמודי!!!!!!!!! ככה יש קצת בעיות אז ישר מלכלכים עליו?! מה זה... ואני לגמרי רצינית... *לא להתייחס אליי בזמן הקרוב... בייחוד לא בכל מה שקשור לנושא הזה*

אין מצב..

ראש אחד אוהבים להמציא דברים, זאת סתם שמועה. ובעיני הקליפ ממש לא מסמל על עזיבתו, חוץ מיזה. כל להקה טובה שמכבדת את עצמה הייתה פשוט משגיה גיטריסט חדש..

gloria23

New member
איזה זיבולי שכל

מחפשים תשובה בקליפ...כן בטח, זה הסיבה שאני לא קוראת את העיתונים האלה...

ניוזיק??? לא קיבלתי בכלל את המדור ה

הזה..... העיתון שלי בא בלי ניוזיק ובלי מלא מדורים וכמעט הכול הודפס פעמיים...

למעלה