"מודה אני לפניך מלך חי וקיים"....

"מודה אני לפניך מלך חי וקיים"....

שלמה שבת איש יקר!!!!
אז מאיפה להתחיל......נתחיל בזה שאוהבים אותך מאוד בבית משפחת ונטורה!!!על בוגרייה וטפייה! הנציגה בהוט נראה לי לא הבינה מה אני רוצה ממנה בבוקר הסברתי לה שאני חייבת לראות תוכנית בערב והם חייבים לסדר לנו את הכבלים בבית החדש.....הם היו 10 ואני והילדים(ניצן בסין...)התייצבנו בזמן עם מגבות לשבת על הריצפה באתר הבנייה בבית החדש.....פיצה שתייה וצפינו יחד. התרגשתי עד דמעות! איזה סרט מפרגן, מחבק, כמו שאתה ראוי! אהבתי מאוד את קטעי הקריינות והקישור בין הקטעים השונים פן נוסף ושונה בשלומי שאנחנו מכירים.כיף היה לראות את המשפחה היקרה שלך!!!1והחמה והאוהבת!!!אנשים מיוחדים
לך אנו מאחלים מכל הלב שתמשיך להצליח שתמצא את השקט והשלווה בכל דרך שבא תבחר!!שמחים שזכינו בזכות גדולה כל כך להרגיש חלק ממשפחה מיוחדת משפחת שבת. שה' ייתן לך את הכח והכלים להמשיך וליצור מתוך הנשמה! להגשים את כל החלומות שלך בחייך האישיים! שפע של שלווה ובריאות ונחת . אוהבים אותך מאד מאוד אנחנו! "מודה אני לפנייך מלך חי וקיים...."

אכן סרט מרגש, מדהים וחושף צדדים נוספים

באיש שכולנו כ"כ מוקירים ואוהבים. מצטרפת לכל אשר כתבת גל.. אי אפשר לנסח את זה יותר טוב

אמרת הכל גל/tapuzforum/images/Emo6.gif/tapuzforum/images/Emo140.gif

אך בכל זאת אני לא יכול שלא! לא בכל רואים ושומעים את שלמה בקריינות והגשה מופלאה שכזו /tapuzforum/images/Emo6.gifממרומי דן אילת מוסיקה ונוזלים חיוניים:-*לא יכול להישאר אדיש וכמו שאמרתי לך אתמול !הייתה בנאדם ,בנאדם טוב לפני ההתקרבות לדת ! אתה אדם מיוחד וזמר ענק מי ייתן ותמצא את הדרך .. כי אתה כבר מלך/tapuzforum/images/Emo13.gif אוהבים אותך מאוד

נועה גו

New member
פשוט מרגש ../images/Emo201.gif איזו תגובה פארשית...

אבל אני לא יודעת מה לכתוב...

../images/Emo189.gif../images/Emo189.gifלשלומי נשמה טהורה ../images/Emo197.gif

הבוקר התישבתי וצפיתי בסרט שכלכך ריגש אותי לראות אותך המשפחה המיוחדת ומפרגנת חמה ואוהבת אפילו דמעןת זלגו ובזכות שתגיע לכל הרבדים והיעדים והדרכים שאלהם נשמתכה רוצה להגיע ובקולך המרגיע שחודר למעמקי כל נפש ונשמה בעולם שתמשיך כך שנים לשמח את כולם זמיר של בורא עולם אז אנא בכוח שלמה איש יקר יבכך ה/ וישמרך אמן יאר ה/ פניו אליך ויחנך אמן ישא ה/ פנו אליך וישם לך שלום אמן שלוה ובריאות אושר ועושר ואריכות ימים בכל טוב שבטוב אמן ואמן כן יהי רצון באהבה מירה וחיים שנק

למעלה