"מוגזם להפיל אחריות על השופטים" (וידאו)

בוביץ

New member
בסך הכל השיפוט היה הוגן

לשני הצדדים בכך שהיה שיפוט גרוע לשני הצדדים. בגלל שהיה שיפוט גורע לנשי הצדידם ולא נתחיל עכשיו רשימה של כל דבר מה שקרה היה בסך הכל לשני הקבוצות. ומה גם שלפעמים אדלשטיין טעה בטענות שלו כי בטלוויזיה הראו למשל שטענות שלו היו שגויות. בכל מקרה מכבי ניצחה בעיקר בגלל הנסיון ואי עצירת וויציץ. במחציחת היתהלי תחושה שמכבי מנצחת בעיקר בגלל שבמכבי היתה צמודה לירושלים ולא נראתה לחוצה

בוביץ

New member
מה שהכי דפוק

זה אדלשטיין למה להתלונן על הפאול של וויציץ אני הייתי מתעצבן למה השחקן לא קלע את העונשין. אם עושים פאול הוחלכים לקו. היה ברור שפיני ביקש מהשחקנים שלו פאול על אוסטין אוסטין היה צריך לקלוע את העונשין שלו

oren3110

New member
האחוזים של מכבי מהעונשין אתמול

היו יותר גרועים משל ירושלים.... ברור שכל זה לא מעניין אחרי שאוסטין החטיא את הזריקות האלה.... אבל תסתכלי גם על הקבוצה שלך...

Lydias767

New member
כן ראיתי...פארקר החטיא בסוף

באסטון (אבל הוא בדרך כלל מחטיא זה לא משהו חדש...) אממ אבל לירושלים היו יותרהזדמנויות ונראה לי עדיין לירושלים היו יותר פיספוסים של ניצחון! בכל מקרה אני מסתכלת טוב טוב על הקבוצה שלי ומכירה שיש לה קצת בעיות פה ושם... בכל מקרה אני לא מהאנשים האלה שאוהבים את מכבי רק בגלל "השלמות שלה" שהייתה בכל מקרה שנה שעברה והשנה הם פחות טובים נכון אבל הם מנסים בכל כוחם לעמוד בציפיות של כולם וזה טבעי...קצת קשה להם! ואתם יודעים מה הכי מעצבן אותי? כל האוהבדים בנשמה שעזבו אותה רק בגלל שהיא כבר לא באותו המקום כמו קודם, חשבתי אהבה זה לתמיד...וזה בנשמה, עכשיו אפשר לראות שלמכבי כבר אין את האוהדים כמו שהיו...היה מעבצם לראות רק את האוהדים של ירושלים (נכון לירושלים יותר קל להשיג כרטיסים וגם זה בעיר שלהם) אבל בכל מקרה לא ראיתי קהל של מכבי בכלל... מכבי בשבילי תמיד יהיו קבוצה מספר 1! נכון עכשיו הם עוברים תקופה קשה של כמה הפסדים של הסיבוב הראשון ביורוליג, אבל הינה הם עולים על הדרך, מה יהיה מצחיק לראות שאם מכבי יעלו לפלייאוף השנה פתאום כל ה"אוהדים" יתעוררו ויעודדו אותם...טוב לפחות הם יתעוררו מתישהו לא? ומכבי לא היו גרועים מירושלים! הם היו באותה הרמה! אבל למכבי יש יותר סיכויים לנצח בכל מקרה, לירושלים יש את הפונטציאל, אם בכל מקרה אתמול ירושלים היו מנצחים זה רק בגלל השלשות! ואני מודה הם תותחים! זה היה מראה מרהיב! זה הזכיר לי משחקי NBA ממש כמו במשחקים..
זוכרים בתחילת העונה ביורוליג מכבי נסעו לשחק נגד 2 קבוצות NBA וניצחו את טורונטו זה היה מדהים =], נכון למג'יק הם הפסידו אבל יכלו לנצח...אבל מכבי מוכיחה כל פעם מחדש שמגיעה לה התואר הזה של האלופה כי היא באמת כזאת! היא תהייה תמיד האחת והיחידה

סלים וארזה

New member
מנהל
לצערי לא ראיתי את המשחק בטל אתפוס שידורים חוזרים. מה שכן, שמעתי את המחצית השניה ברדיו ועל פי מה ששמעתי ירושלים עשו טעויות מנטליות. טפירו וג'נקינס ניסו לקחת את המשחק על עצמם בייחוד ברבע הרביעי במקום לתת את הכדור למייסון שהיה בזון במחצית הראשונה. אדלשטיין עצמו גם מעט מאוד בחילופים ובמחצית השניה אפשר היה לשמוע (שוב, רדיו) שהשחקנים עייפים. עוד משהו: כתבתי לפני המשחק שגרין ובאסטון עושים הרבה עבירות ומכבי יצטרכו את ארנולד, מזל ששרון ששון לא רק שלא עשה הרבה טעויות, אלא אף קלע שתי שלשות חשובות. לסיכום: אחלה משחק שלא משנה שום דבר לשתי הקבוצות (יש פיינל פור), אבל הוסיף המון יוקרה לליגה שלנו ובעצם המשחק הזה החיה את הענף שחשבנו שכבר מת. מה שאנשים לא זוכרים זה שמכבי התקשתה בליגה מול קבוצות חלשות יותר מירושלים, זוכרים?

כשקבוצה קולעת 16 נקודות ברבע האחרון

היא צריכה להאשים רק את עצמה ולא אף אחד אחר. 14 -12 נקודות יתרון על מכבי,היו צריכים להספיק לפועל י-ם. במיוחד כשמכבי פתחה את העונה בצורה רעה, וכבר הפסידה לכמה קבוצות כשלא הצליחה לחזור מפיגור. אבל כרגיל אצל הפועל י-ם כולם אשמים, חוץ מהם.השופטים, מכבי , המנהלת, שמעון מזרחי וכו' וכו'. אף פעם לא יבוא מאמן, שחקן הפועל ויגיד אנחנו הפסדנו רק באשמתנו. 14 נקודת יתרון?? מכבי שיחקה אתמול עם 2וחצי שחקנים וזה הספיק. אלטרנטיבה שלמטרנטיבה.

lb22

New member
ויבוא גאון לציון?

אחד שמדבר סוף סוף לעניין. הייתה עבירה מכוונת לא הייתה מה זה משנה?! אף קבוצה לא יוכלה לנצח עם רבע אחרון של פחות מ20 נקודות. חוסר ניסיון? אני לא קונה את זה שזה חוסר ניסיון יש להם רכז מהNBA יש להם את מאיר טפירו שהוא אולי עם הכי הרבה ניסיון בדקות כאלו כנ"ל אוסטין וקוז'י אז להגיד חוסר ניסיון ? לא רלוונטי. ירושלים הפסידו מכבי ניצחו.

oren3110

New member
עירוני ר"ג ניצחו אתמול עם 11 נקודות

ברבע האחרון.... [עם הגנה גדולה, אבל רק רציתי להראות לך את זה]

lb22

New member
טוב נו...

תמיד יש איזה סטיית תקן כזו :) אבל הנקודה הובהרה?

GeorgeChip

New member
היה משחק טוב והכל,

אבל אני מרגיש שמגזימים(לא לגבי האיכות של המשחק). מכבי שנה שעברה דרסה קבוצות חזקות בהרבה מהפועל, שבמקרה הטוב היא ברמה של קבוצה בנונית ביורוליג. אם מכבי הייתה בכושר הרגיל שלה, ולא בכשור שהיא בו מאז תחילת העונה, והמשחק לא היה משוחק במלחה. אז אני לא חושב שהיה מה לדבר בכלל.

Lydias767

New member
../images/Emo87.gifצודק!

אני לא מבינה מה קרה לכולם...אתמול כשראיתי את המשחק בטלויזיה קיבלתי שיתוק...מה זה איזה ברברים המעודדים של ירושלים, עם כל הכבד לירושלים (ויש כבוד!! חולה על טפירו ועל עידו) אבל שמעו מה זה?! קבוצה שמייצגת אותנו באירופה ויש לה קהל גדול של מעריצים מקבלת אותה ככה באולם? שמעו לדעתי משהו פה לא בסדר... ולגבי השיפוט - הוא היה גרוע נכון! לשתי הצדדים ושמאמן של ירושלים לא יתחיל לעשות הצגות עם העפיפונים!!! חוצפן! היה משחק אדיר של שתי הקבוצות ובשבילי שתי הקבוצות נצחו הם היו טובים ברמות גבוהות מאוד של כדורסל! אבל שמעו זאת לא התנהגות! ממש בושה! ומכבי פשוט השתמשו בשאננות בסוף המשחק של ירושלים (או מה שזה לא היה) וניסו לברוח ואכן ניצחו ב-2 נקודות שזה כלום! אני יכולה לסכם שירושלים אכן המנצחת הגדולה אתמול, אבל התוצאה מדברת ובפועל מכבי ניצחו כי מנטלית הם צריכים את זה... ירושלים ומכבי צריכים להתאחד לדעתי, שתי הקבוצות מאוד חזקות אוהבת אותכם! ואל תאשימו אף אחד מהמשחק אתמול כי סך הכל שתי הקבוצות הראו רמת משחק ענקית! ושלשות אדירות מצד של ירושלים היה משחק אדיר =]] תנו כבוד לאלופה =]] מכבי

סלים וארזה

New member
מנהל
אפשר לחשוב שביד אליהו מקבלים את כל היריבות במחיאות כפיים... כל עוד אין יריקות ואלימות (הייתי מעדיף שגם קללות לא תהיינה), אז מבחינתי זה בסדר. הרי גם האוהדים הצהובים לא כל כך מתים על האדומים, נכון? (ואני מדבר בעיקר על הפועל ת"א שם היריבות היא ארוכת שנים)

Lydias767

New member
חח כן ברור אני מכירה את זה...

גם אני חלק מהמעודדים האלה עם הקללות וזה...אבל שמע יש גבול ולקבוצה כמו מכבי לא הגיע הבלאגן שהיה אתמול... אבל חפיף =]] העיקר שבסופו של דבר הקללות לא עזרו כל כך...חח

matoyoshi

New member
וואלה.

אל תדאגי, פעם הבאה יסודר שיציע אלעד יפריח בועות סבון לרקע ניגון בנבל בהצגת השחקנים של מכבי..

dark happy shadow

Member
מנהל
נצל"ש תראו חדשות איזו פשלה עשו שם.. רשמו על ויל סולומון שהוא מהפועל ירושלים, האמת יש בזה אמת כל שהיא ../images/Emo3.gif

למעלה