מה ששעמום עושה לאנשים

cסופסופ

New member
מה ששעמום עושה לאנשים../images/Emo70.gif

הוכרז בזאת על פתחית השירשוש הגדול של הסיפור בהמשכים, תשתמשו בדמיון!!!! סיפרנו מתחיל כמו כל סיפור אגדות נורמלי: היו הייתה פעם בארץ רחוקה ילדה קטנהב

שעמום זה דבר איום

ממשיך (אפשר להקים אחוות משועממים ששרים שירים ומספרים סיפורים)- ולילדה הקטנה היתה בובה משעווה

talula39

New member
לא רוצה תמשיכו את שלי...

לא סתם חפרתי.... אבל אתם יכולים בכל זאת שתהיה לה בובת שעווה....

talula39

New member
../images/Emo221.gif המשך====>

קטנה ומשועממת... שלא היה לה מה לעשות בחייה... היא ישבה על חומת האבן ליד ביתה הצנוע והקט...שהיה ריק מכל נפש חיה... אמא ואבא הלכו לעבודה רחוק רחוק והילדה המסכנה נשארה בדד בדד בלי חבר לשחק איתו=[ (עכשיו כולם ביחד אווווו) ופתאום היא שמעה רעש מוזר שהקפיץ אותה מהחומה והיא כמעט נפלה...

את היית אמורה להמשיך עם הבובה

אני מתקן- זה היה האיש המפחיד מהסרט "בית השעווה" והוא בא לקחת לה את הבובה!!

talula39

New member
לאאאאאאאאאאאאאא

הוא התקרב אליה ו... יאללה תמשיך....ח...

איתמר ....

נראה לי שמי שפתחה את משחק השיעמום הזה-התכוונה שכל אחד[!!!] יוסיף קצת על הסיפור...ולא שאיתמר יבוא-יכתיב-ויתקן אחרים ..אתה כתבת,דיי,שתוק.

אין לי כוח אליך-אז אני יגיד רק אתזה

היא תקעה את הסיפור ואני הארתי את תשומת ליבה תפסיק להסיק משכנות לפני שבדקת כיוונים אפשריים אחרים

אנשים משועממים הם מסוכנים

היא בעצם באמת נפלה, ואז היא ראתה להבות, ואש גדולה שבאה מכיוון היער, ופתאם יצאה לקראתה דמות גדולה...

שזה בעצם היה האיש עם השער הארוך

מהסרט "בית השעווה" הוא עשה לה כזה סלאטששש!! לתוך הבובה והבובה נפתחה והיא ראתה שהבובה היא בעצם...

talula39

New member
===>

קוקוס מצופה שבתוכו יש עב"ם ופתאום העב"ם בפנים התחיל לזוז...

ואו!

ואז הילדה הביאה לו ישר לפנים (לאיש הרע) בעיטת קארטה נוסח הסרט מטריקס ואז נפלה לו המסכת שעווה ומתחת למסכה התגלו פנים מלאי...

talula39

New member
חצ'קונים ופצעי בגרות...

אההה וגם שומה אחת ענקית כזאת ליד האף כמו שהיתה לברק...בעצם זאת שהיתה לברק!!! ואז גילו שהוא וברק...

talula39

New member
ואני שניצל תירס!!!

ואז פתאום בא מאחוריהם עוד בנאדם בעצם לא בנאדם אלא...

הלל!! ../images/Emo190.gif

I KIIL YOU!!
אני ביקשתי לא לפרסם את זה בפורום!! וחוצמיזה שקבענו שמפסיקים!! ואני יקבע מי יהיה באוודי שלי ולא אתה!! נעלבתי..

הי קוף!

שתוק!! המשכתי!! זה היה קוף מגודל עם ששמאות זרועות ואלף עשרים ואחד אצבעות. משהו מטורף ביותר. ואז הוא בחר אצבע אחד למרות שזה היה קשה, הוא הצביע עליה ואמר....

למעלה