מה שרוב האנשים לא מבינים...

The Sprinter

New member
מה שרוב האנשים לא מבינים...

כל פעם אני רואה הודעה שמישהו רושם "לא הוציאו את זה מהחוק...?!" אתם יודעים מה זה חוק? אתם יודעים את מי הוא בא לשרת?! הלוא חוק נועד לשרת את השכבות העליונות ולא את כלל האוכלוסיה, הלוא נסו לחשוב מתי פעם אחרונה יצא חוק למשל שמזיק לשכבות מהמעמד הגבוה... למה לדעתכם כל אוכלוסית העולם לא מוציאה "חוק" להפסיק את יצור הפרוות...?! כי מי קונה פרווה (בד"כ)...סתם נקודה למחשבה. תודה.

The Sprinter

New member
השאלה אם יש דרך לחיות עם זה בשלום

כי לקרוא על כל הזוועות במיוחד על כל הנושא של התעללויות בבעלי חיים עושה לי רע... אולי פשוט עדיף להיות מנותק מהמציאות?

מזדהה עמך לחלוטין

הזוועות הללו גורמים לחוש עצב וחוסר אונים עד שבא לי להתנתק מהמציאות, אבל אין דרך להתנתק מהמציאות כל עוד אנחנו חיים, את הזוועות אני כבר יודעת כך שלעולם לא יהיה אפשר לעשות לי delete בזכרון

לא אני לא מסכימה דווקא..

גם אני כמוך, מזדעזעת כל פעם מחדש מהזוועות שמחוללים בני אדם לבעלי החיים, זה נורא מעציב, נורא מכעיס, נורא מתסכל אני יודעת. לפעמים באמת אני מרגישה שכבר דבר לא יעזור.. אבל אז אני ממהרת לתקן את עצמי ולהגיד שלא, דברים לא ישארו כך תמיד, זאת מחובתנו לשנות אותם, ויש לנו את הכוח לעשות זאת! זה אולי ייקח זמן, לדברים מסויימים אף המון זמן, אבל זה יקרה. אני לא מסכימה עם מה שאמרת שעדיף להתנתק מהמציאות, עצם זה שאתה מתנתק אומר שאתה מתעלם מהזוועה הזו, אתה נותר אדיש, איך אפשר לעשות דבר כזה? תאמין בעצמך, ובנו, יותר.. זה יהיה קשה, אב אם נפעל כמו שצריך דברים ישתנו.

לברוח מהמציאות אינה משתמעת

להיות אדיש...אני למשל ראיתי את הזוועות ועכשיו הן רודפות אותי, לא תרצי לברוח ממשהו שרודף אחריך ליטל?

כן .. יש בזה משהו, אבל..

לא להתנתק מהמציאות.. אסור לנו לעשות זאת אחרת במה אנחנו עוזרים בדיוק? כמה שזה קשה, ובאמת זה נורא קשה..
צריך להלחם נגד זה. נגד הדבר הספציפי הזה. אסור לנו לוותר..

C H 4

New member
את מאוד טועה,

בארה"ב אפשר לקנות דברים עם פרווה במחירים ממש מגוחכים אנחנו לא מדברים על מעיל חורף עשוי מפרוות צ'ינצ'ילות אנחנו מדברים על צוארונים, על תוספות, על קישוטים. יש הרבה כאלו ואני כמעט התעלפתי שראיתי שזה אפילו לא עולה הרבה מה זה לא הרבה? אפשר לקנות שם מעיל עם פרווה במחירים של 50-100 דולר

The Reuty

New member
אבל ארה"ב זה לא ישראל.

ואנחנו חיים בישראל. ובישראל אי אפשר לקנות פרווה במחירים כאלה. פרווה זה דבר יקר.

C H 4

New member
לא הרבה יותר יקר ממעילים אחרים

בקסטרו למשל (ואני יודעת כי ראיתי מישהי שהתלהבה ממעיל אחר שם) גם אנשים שהם לא העשירון העליון לפעמים מוציאים סכומים כאלו על מעיל או בגד שחשוב להם ללבוש

למעלה