מה שם הריקוד

apeacefullady

New member
מה שם הריקוד ../images/Emo35.gif

לילה טוב מישהו יכול להגיד לי איך קוראים לריקוד שציון לימד היום (יום רביעי) בעין החורש משהו עם הרבה וולסים
וסופשבוע נעים אסתי

ק ר ם

New member
הריקוד שנלמד ביום רביעי אצל ציון

שם הריקוד הוא רוז היוצר טוביה טישלר ולדעתי הוא אחד הריקודים היפים והמיוחדים שיוצרו זה מכבר

אביגל ג

New member
את יכולה אולי לתת עוד פרטים על

הריקוד? או על השיר? (מילים שאת זוכרת מתוך השיר, צעדים שאת זוכרת מתוך הריקוד...) מפני שכך, מי שלא היה אצל ציון לא יוכל לדעת מהו הריקוד ולא יוכל לעזור לך...

apeacefullady

New member
../images/Emo51.gif ובקשה

מישהו יכול להעביר לי קישור לאתר בו אוכל לשמוע את המנגינה? אז אדע בוודאות שזה אכן השיר והריקוד. סליחה על הבורות, אני עדיין די חדשה בעולם הריקודים אך הולכת ונשביית בקסמו במהירות שמפתיעה אפילו אותי. שנמשיך לרקוד ולהנות אסתי

משהו לגבי רוז

אין קישורית שבו תוכלי לשמוע את המנגינה. מה שציון אוחיון לימד אתכם אמש ב"עין החורש" הוא הריקוד בזוגות "רוז" שחיבר טוביה טישלר בשנת 2002 (עבר השתלמות רק השנה ב"חוללו זמר 25") את מילות השיר חיברה הגב' שולה מרגלית. את הלחן חיבר אורי כהן ז"ל וגם מבצע אותו בעצמו. אורי ז"ל לא היה זמר גדול, אך היה מלחין מוכשר מאד ולחנים רבים אחרים שלו, יש הרבה ריקודים יפים, בעיקר של שלמה ממן. לגבי "רוז", השיר הוא בקצב השנסו הצרפתי (הואלס) שאותו ינק אורי כהן ז"ל בילדותו בצרפת, המיוחד בשיר הזה, שזה הלחן האחרון שחיבר אורי ז"ל לפני מותו. טוביה טישלר טרח וסיפר את הסיפור המרגש הזה כשלימד את הריקוד לראשונה.

apeacefullady

New member
הרבה תודה ../images/Emo20.gif ועוד משהו....

לפי כל מה שאתה מתאר - אכן זה הריקוד הוא פשוט מקסים לא יודעת מתי אזדמן שוב לעין החורש לרקוד מקווה שילמדו את זה גם בגבעת חיים,שם אני רוקדת בדרך כלל אכן סיפור מרגש ונוגע ללב. מי יתן ויהיו עוד הרבה ריקודים יפים כמו זה אני אישית, אולי בגלל היותי מתחילה, מעדיפה ריקודים שקטים על קופצניים. סופשבוע קסום לכולנו אסתי

למעלה