מה שלא עושה השכל -עושה הסי טי

מה שלא עושה השכל -עושה הסי טי

אני יושב בכיסא הגלגלים,נותן לסניטר החביב והסימפטי להוביל אותי מהמיון אל אגף הסי טי שם עומדים לברר האם מוחי היקר סובל מפגיעה זאת או אחרת.השיחה עם האדון מתפתחת ופתאום אני שומע את המשפט המתבקש מאילו "מה ?? נסעת על אופניים בלי קסדה?". איך איך איך אני ,גורו דמיקולו לחבישת קסדות מגיע למצב שבו אדון סימפטי וחביב אך בור בהליכות אופניים צריך להנחית לי משפט שכזה. אם זה היה קרב ג'ודו זה משול לירידה שלי על אלונקה מהזירה. ועכשיו כולכם בוודאי תוהים מה כבר קרה ? אז ככה זה קרה, הראיתי ללקוח אופניים יד שנייה, הוא עשה סיבוב וטען שיש רעש מהשרשרת.לקחתי את האופניים לסיבוב בדיקה,לא חבשתי קסדה.רחוב חשמונאים התרוקן באווירת ערב החג וכל המדרכה הרחבה עמדה לרשותי. הספקתי להתרחק כשלושים מטר מהחנות ומיהרתי לצבור מהירות ,אין שום רעש... העליתי לפלטה שלישית ודחפתי חזק, חזק מדי.האופניים הם ז"ק תחרותי עם היגוי אופייני ואני שרגיל לאופני השבילים המפנקים והסלחניים שלי נבהלתי מסטייה שמאלה שנבעה מעודף כוח שהפעלתי ביד ימין בהעברת הילוכים (אני חושב שניסתי להעלות גלגל אחד מאחור).ניסיתי לתקן ימינה ,ההיגוי הזריז הפתיע אותי שוב... בעשרים קמ"ש בערך ובחינניות שלא הייתה מביישת פעלולן הוליוודי מסרטי ברוס וויליס נכנסתי ישר בתוך סככת האוטובוס, צד ימין לרבות ראש נמרחו ברעש מבהיל הישר לתוך השמשה ומשם עם המומנט אל עמוד המתכת הפינתי.אני חושב שפגעתי כ 10 ס"מ לפניו, מזל של מטומטמים.אני מודה שהדבר הראשון שעשיתי היה לצחוק,אחר כך להרגיע בחורה מבוהלת לחלוטין שקפצה לעזרתירק אחרי זה ת"א התחילה קצת להסתובב והכייף נהרס. אז ככה הגעתי למצב שבו איש חביב ומקסים בשם אליעזר בן עזרא מנייד אותי מהמיון אל חדרי הסי טי על כיסא גלגלים.נכון,הייתי יכול גם ללכת לבד לשם אבל אולי מעבר לשיקולי ביטוח זה גם סוג של תרגיל הפוך על הפוך של בתי חולים- "תזכור טוב איך הגעת לבדיקות הפעם, בפעם הבאה אולי בכלל לא תזכור כלום". אחרי שלוש שעות (לקח להם שעתיים וחמישים ותשע דקות למצוא את המוח שלי בכלל ודקה לנתח את התוצאות) מודיע לי ד"ר בר זוהר שהכל תקין.פרט לכמה מכות יבשות,חצי פרצוף ימני נפוח וכבוד ששוכב מתחת לבלטות ברחוב חשמונאים יצאתי בזול. בזול אמר ? חיני חינם, ממש להפוך למבצע חבר מביא חבר... לסיכום, קסדה חובשים תמיד.בכל זמן בכל מקום,נקודה. בכבוד רב , הפדלאה. ד"א לאופניים ולסככת האוטובוס שלום. ולהפגנת מורל גבוה הנה גרסת האירוע בנוסח הפרסומות לאחת מחברות הסלולר: לקוח-רעש מהשרשרת-שמנדריק-אופניים-דוחף ברגליים-כידון-מפתיע-תחנת אוטובוס-טראח-מיון-רופא-הרבה מזל- פדלאה -טיפש-גדול !!

yuv R

New member
../images/Emo24.gifעודד ../images/Emo70.gif יצאת בזול ../images/Emo70.gif

צורחה

New member
למחוק. זו פרסומת לסי טי סי !! ../images/Emo5.gif

סתאאם. תרגיש טוב. כואב רק לקרוא את זה.

למעלה