מה רשימת המכולת שלכם לזוגיות?

מה רשימת המכולת שלכם לזוגיות?

הייתי הבוקר בטיפול. במסגרת שיחה שהיתה לי עם המטפלת, היא שאלה אותי מה בעצם אני מחפשת בבן זוג (פוטנציאלי) שלא היה לי עד עכשיו. לא היתה לי התלבטות בכלל. עניתי ישר שאני רוצה מישהו שאני אוכל להשען עליו. ראיתי את החיוך הקטן מתגנב לה בזוית הפה. מה זאת אומרת להשען על מישהו? היא שאלה. התחלתי להתפתל בכסא - מה זאת אומרת? שאלתי אותה. להשען על מישהו. כן כן, היא ענתה, אבל מה זה אומר? לא היתה לי תשובה
אין לי מושג מה זה להשען על מישהו. אז קיבלתי שעורי בית. להכין רשימת מכולת של כל מה שזוגיות אומרת לי. ואני מדברת על הדברים הכי קטנים והכי דבילים. הכל הולך. אז התחלתי להכין את הרשימה: בשבילי זוגיות זה: לקבל SMS אחד ביום שבו יהיה כתוב כמה שמתגעגעים אלי. לשבת ביחד מול סרט של דיסני ושבן הזוג ילטף לי את השיער. לשטוף ביחד את הבית (או להרשות לעצמנו עוזרת ובזמן הזה ללכת לבית קפה ביחד). לקבל חיבוק פעם ביום. חיבוק עוטף. חיבוק דב. לספר על מה שעובר עלי ולקבל עצות מצויינות בלי לשפוט אותי. להעביר את האחריות על ניהול חשבון הבנק והכספים אליו. לתת לו לשמור על הילדים פעם או פעמיים בשבוע כדי שאני אוכל ללכת לאיזשהו חוג (יוגה/ריקודי בטן/פיסול וכו'). הייתי רוצה שהוא יבשל. ככה נוכל להכנס למטבח ביחד לבשל או שהוא יפתיע אותי. הייתי רוצה שאינטימיות תהיה חשובה לו (בעיקר מגע - לא רק סקס) בקיצור, זה חלק מרשימת המכולת שלי. מה מכילה הרשימה שלכם?

הזוגיות הכי טובה...

זה פעם בשבוע מסעדה..אני ביום שני היא בחמישי הצגה סרט תיאטרון פעם בשבוע..אני בחמישי היא בשני שופינג פעם בשבוע..אני בשלישי היא ברביעי והכי חשוב כל יום סקס..אני עם המאהבת היא עם הירקן...

../images/Emo4.gif

אני שאלתי ברצינות ואתה צוחק... תגיד לי מה היית רוצה שיהיה בזוגיות הבאה שלך. הדברים הקטנים שלא היו לך עם גרושתך (או שהיו בהתחלה ונעלמו) והיית רוצה שהם יהיו הפעם

זה גדול

ובקטן זה הבסיס ברגע שיש את זה יש הכול ואם אפשר שלכל אחד מאיתנו יהיה מקום בטוח זאת אומרת מרחב בילתי פליש לחלוטין

mr_lonely

New member
ברשימה שלי

יושר כנות הבנה כבוד הדדי אהבה כל השאר יבוא לבד

mr_lonely

New member
מתחשק...

בשלנית מעולה מאהבת נהדרת יפה ומצודדת בעלת לב רחום ואופי עוטף זה רק חלק מהרשימה ולווא דווקא בסדר החשיבות הנכון אבל את מסכימה שאני מדבר לאידיאל כשפורטים לפרוטות קטנות הרשימה אינסופית במציאות כולנו רוצים כך ומתפשרים זו האהבה...ההכרה הזו במעלות בן/בת הזוג כמו גם בחסרונותיו

דוקא לא צריכה משענת...

מהדברים ה"גדולים"- אחראיות וכנות. הדברים ה"קטנים" שעושים את הכל- להתעורר ביחד וללכת לישון ביחד... אינטרסים משותפים... חברים משותפים... עבודות בית ביחד (אני עוד זוכרת שביחד זה ממש כיף...) חופשות ביחד... לגדל את הילד ביחד... ארוחות ערב עם שיחת "איך עבר היום שלך"... בשורה התחתונה- מחפשת את ה"ביחד"...בעצם עדיין לא מחפשת...אבל הייתי רוצה...כנראה

tunalover

New member
../images/Emo45.gifבהחלט מתחברת ל"מחפשת דרך החוצה"

אבל גם שנינו יחד וכל אחד לחוד I want to be able to do things that I like and to have him do things he likes with both of our suport in each other.

שרשירית

New member
מיסטר פרפקט גאי

שיחבק וינשק סתם ככה בלי סיבה שיגיד לי שהוא התגעגע אלי שילחש לי באוזן שאני סקסית גם אחרי כמה שנים שנאכל בבית קפה ארוחת בוקר מפנקת בשבת שיהיו לו חיים נפרדים עם חברים משלו ושלי יהיה זמן לחברות משלי שיהיה רגיש ויקבל אותי גם ברגעים בקשים אצלי שיצחיק אותי שנצא לבלות ביחד גם אחרי כמה שנים שיהיה לו בטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה בעיקר בן זוג שחושב שהוא מלך כי אז בטוח הוא ירצה מלכה כמוני

felka

New member
זוגיות כמו בית

פה את יכולה לראות את ההבדל בין גברים לנשים: גברים מחפשים בסיס ונשים רוצות את הדברים הקטנים אני היתי רוצה אישה מהרשימה שלך ועוד כמה דברים: להיות חבר טוב שלה ושלא תפחד מלחלוק סודות איתי ושתדעה לתת ולקבל I hate hebrew IE keyboard So we are building house using bricks as we building relations from small parts but you need some basis

א פרסקי

New member
אין לי רשימה ספציפית

אבל יודע שאני מחפש דברים שמאוד הפריעו לי אם בכנות ויושר אם במשפחתיות אם שתדע לתת אהבה ( סורי היתה פולניה קרה ואין כוונה לפגוע באף אחת) שתדע להעריך לדעת להתחלק בדברים באופן כללי הרשימה ארוכה אבל כמו שאומרים אני לא מגיע עם רשימת מכולת כי אם אתאהב במישהי אז הכי חשוב שהיא תדע ותקבל אותי איך שאני ואני אותה איך שהיא עם היתרונות והחסרונות זאת אהבה אמיתית

רשימת המכולת היא לא בכדי להגיד

הכל או כלום. רשימת המכולת היא מה היינו רוצים. בחיים צריך להתפשר, אבל למה לא לחלום עכשיו?
כשאתה כותב תדע לתת אהבה - למה הכוונה? שתגיד לך? שתחבק אותך? שתיגע בך? שתלטף אותך? הפירוט של הדברים הוא רשימת המכולת של כל אחד מאיתנו

א פרסקי

New member
שוב גם

גם שתגיד גם שתיגע זה כל המכלול עוד דבר שמאוד חשוב לי זה שלא תהיה וורקוהוליט ושתדע להפריד בין עבודה לביית גם אם היא תהיה מנכ"לית של חברה הכי גדולה בישראל או בעולם בבית צריך לדבר אחד לשני בגובה העיניים

הרשימה שלי...

קודם כל אני רוצה אותו עם המון אנרגיות....אני צריכה אותו חי ונושם וזז והרבה. עם האנרגיות האלא שידע לפנק, לומר מילה טובה, ללטף, לגעת, שיכבד אותי ואת הבת שלי. שיהיה חבר טוב, כזה שמקשיב גם בשעות הקטנות של הלילה, וגם יודע לנגב דמעה כשצריך. שיגיד לי שאוהב אותי, ויראה לי את זה במעשים. שיהיו לו חברים משלו ויבלה איתם גם בלעדי. אז.... מה שאני מבטיחה זה לקיים גם בעצמי.

cheshire9

New member
קראתי את כל "רשימות המכולת"

והבנתי שאני בעצם בכלל לא בנוי ל "זוגיות" ...... מי צריך את כל כאב הראש הזה ? מי רוצה בכלל להיות בזוגיות רק בשביל כל מיני הדברים הקטנים של היום יום ? אז אני מסתדר לבד - תודה... מבשל מנקה מטפל בעצמי ובחשבון הבנק שלי .... נכון שאין לי ילדים קטנים. אז זקוק פחות לעזרה ושיתוף בחיי הבית. אבל בכל זאת - ראבק - בשביל זה זוגיות ? מוותר וזהו ......

למעלה