מה רע בבקר מחוייך מה??מה?????חחחח

sahr12

New member
מה רע בבקר מחוייך מה??מה?????חחחח

נכנס בחור לבית מרקחת..ואומר לרוקחת.."אני חייב להתייעץ עם רוקח גבר" אין לנו רוקח..רק אני ואחותי מנהלות את העסק... הבחור מגמגם ומסביר לה שזו בעיה אינטימית..ולא נעים..ועדיף לשוחח עם רוקח גבר.. תרגיש נוחח..היא מעודדת אותו..זה בסדר זו העבודה שלנו..ספר לי..מה הבעייה.. "אני סובל מזיקפה מתמדת" מסביר הבחור..מה יש לכן להציע לי ? רק רגע מבקשת הרוקחת..אלך להתייעץ עם אחותי..... אנחנו מציעות לך שליש מהעסק,רכב צמוד,ואלפיים $ בחודש... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..... בקר טוב ישראלללללללללל....

סמדר ר

New member
חחחח אין עליך סערון!!

כיף להתחיל ככה את הבוקר ... (בוקר...? נדמה לי שכבר אמצע צהריים... טוב, ככה זה כשקמים ב05:00 בבוקר...)

...Blue

New member
נכון שאתה המצאת? ../images/Emo3.gif

לא מוצלח..אבל חייכתי זה הכי חשוב :) בוקר אור נ ש מ ה

sahr12

New member
חלילה..זה גנוב מהמייל..חחחחחח

רק ניסיתי לנסח..מכיר את הבדיחות שכתובות בצורה אינטלקטואלית??חחחחחח אני מנסה להפוך אותן ל"שכונה"..למרות שאתה קברן מתקדם עם לפ-טופ..חחחחחחח (ששששששש יודע שאתה לא קברן..חחחח יאספן עצמות שלי..) בקר יפה מאמי..

נ י ש

New member
מה אתה רוצה על הבוקר?

המקום בדיסק הקשיח אצלי נגמר חחח אין מקום לבדיחות
בוקרטוב

נ י ש

New member
תרשמי תרשמי

ב-19 לוחדש מקווה להיות שם. הוהוהו שלוםםם גך לך

sahr12

New member
שששששש...אהלן מיניA..}{

יש פה במשרד צנצנת ענקית מקריסטל..(את תאהבי..סתמיייי..) מלאה סוכריות טופי איכותיות..שמיועד ללקוחות שבאים.. טעמים סוףףףף...ליצ'י..בננה..פירות יער..וכ"ו..פינקולדה.. בנתיים שום לקוח לא זוכה לטעום..אני בולס בשישיות..חחחחחחחחחחחחח הפח שלי מלאאאאאאאא..עטיפות של סוכריות..ומידי פעם אני מכסה עם דף A4 יענו של עבודה..חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תיכף אעשה לך פירמוט..חיחיחיחי.. בקר }{

נ י ש

New member
תשמע

קירה מבקשת ללכת ליעוץ זוגי. היא טוענת שאתה לא משקיע בזוגיות שלכם חחחח והיא מזה מאוכזבת..

sahr12

New member
אל תצחקי..זה לא מצחיק..חחחחחחחחח

הן מדברות בניהן.."תעזבי אותו...סתם סנוב.." וההיא נובחת כאילו אומרת לה.."אבל אני רוצה דווקא..." וההיא עונה לה.."אין מה להתלהב...תשמעי ממני.." וההיא נובחת.."אל תתערבי בסדר??!!" ואני...לפעמים שומע דיבורים מהמטבח.. ואני חושב שקוראים לי..נניח אם אני סתם לא בסביבה ..אז אני צועק חזרה "מה??? לא שמעתי?" ואז ההיא.."סתום אתה!לא דברתי אליך.."חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נ י ש

New member
סתוB אתה

רק אצלי יש איזה ארבע. עכשיו..מצאתי כלבה שמפוצלת לפחות כמוני חחחח אז תאר לעצמך..:))

הצופה.

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

בחור צעיר נכנס לקנות קנדומים הרוקחת שואלת אותו "מה המידה שלך?" "לא יודע" אמר הבחור טוב בוא נמדוד אמרה הרוקחת הבחור מפשיל מכנסיים והרוקחת מתיחלה להלביש לו ולמדוד הבחור מבסוט בסוף הרוקחת מגיעה למידה ושואלת אותו כמה יחידות אתה רוצה? הבחור מבולבל עונה (אני רק באתי למדוד)\ והלך

הצופה.

New member
אחד נכנס לפאב ושואל את הבארמן

תגיד יש לך בקבוק בירה פתוח??????? כן עונה הבארמן "אז סגור אותו ימניאק " אמר האיש והלך

ק o ם

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ותורמת אחת משלי
אחד נכנס לפיצריה שואל: יש לך פיצה? "כן" עונה המוכר אז תביא קולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני נקרעת בכל פעם מחדש מזה חחח

למעלה