מה קרה לצמח הזה?

Rוני

New member
ריו דו-גוני

הייתי בקליה בביקור ועשיתי סיבוב עם הגננית של קליה חזרתי עם שקית מלאה יחורים של צמחים

Rוני

New member
ורכישה חדשה מהיום - גרניום

תראו את הצבע אגב, למישהו יש גרניום כחול? שמעתי שיש גרניום בצבע הזה אפשר לראות תמונה?

אֹסנת

New member
רוני - יופי של תמונות

הרשי לי רק הערונת לסדר היום (או נכון יותר - סדר השרשור
) אם תשימי (את, וכל אחד אחר ששואל שאלות על צמחים) את התמונות לא כתגובה אחת לשניה, אלא כולן כתגובה להודעה הראשונה - יהיה הרבה יותר נוח לענות, ובעיקר - יותר נוח להבין איזו תגובה מתייחסת לאיזו תמונה... ויש לך יופי של גינה ויופי של צמחים ולפי מה שנראה, עוד מעט גם יהיה לך יופי של סלט...

מוטי בר

New member
היי רוני. הצמח שגזמת נקרא דרצנה

ובאדמה או עציץ מאוד גדול היא מגיעה לממדים של עץ קטן ומה שגזמת ניתן להשריש. באשר לג'רניום אין צבע כחול עד כמה שידוע לי, אני בכל אופן עוד לא ראיתי דבר כזה אלא אם כן הוסיפו לו תמיסת צבע באופן מלאכותי. הצמח הבלתי מזוהה נראה לי כמו סוג של חמנית כל שהיא וכאשר זה יפרח אז תדעי אם זה אכן זה. לגבי הברומליה עם העלים השרופים: בכל משפחת הברומליים צמח האם מת בהדרגה לאחר הפריחה ובסיס הצמח מצמיח נצרים חדשים לרוב שאותם מומלץ לא לפרק עד ליבוש מלא של מרכז הצמח או עד השתרשותם. בידידות, מוטי.

איזה צבע מדהים יש לגרניום יש לי כזה

ואני שומרת עליו מכל משמר, כי רוב הגרניום שראיתי במשתלות הם בצבעי אדום, ורוד, לבן. נשמע מעניין גרניום כחול. בכלל, כל הגינה שלך מאוד יפה. פינת החד עונתיים שלי די מדשדשת ולא מצליחה לצמוח.

צפנתי

New member
רוני תוציאי את הסלק מהעציץ וישר

לאדמה, זה צמח גדול. בעציץ הוא תקוע...וחבל.

ג ל י 3

New member
שאלת עציצים:

לפי מה מחליטים מה לשים בעציץ/כד/מיכל ומה ישירות באדמה? למשל: שתלתי תבלינים. את כולם שמתי באדמה ואת הבזיליקום באדנית במקום יותר מוצל. חייבת לציין שמה שבאדמה מקבל גם דישון מהמדשנת. בכל אופן, הבזיליקום ממש מעפן, נראה על סף מוות כל הזמן. האחרים גדלים ומשתוללים לתפארת (רוזמרין, פטרוזיליה, לואיזה, עירית, קורנית, זעתר, נענע, זוטה). אני כן רוצה איכשהו לשלב כדים ועציצים בתוך הגינה אבל לא ממש מבינה ויודעת איך ואת מי.

bel011

New member
בזיליקום אצלי בעציצים (כמו כל הגינה

בעצם)ונראה מצויין כך שזו לא הסיבה.בעיקרון אני חושבת שצמח עדין או יקר,כדאי העציץ שאז אפשר גם להזיז למקום מוגן במקרה של התקפת אמת. גם צמחים שנשפכים,כמו סוגי גרניום,פוקסיה,זה יפה בעציצים ופחות באדמה. צריך עציצים מספיק גדולים ולא אדניות קטנות.

bel011

New member
אל תיגע בי -לא מטפס אלא שיחון קטן

בתנאי חצי צל בדיוק כמו שיש אצלך.

נצר1

New member
אני רוצה! אני רוצה!../images/Emo9.gif

היה לנו בקיץ הקודם, והוא הצליח לשרוד את רוב החורף, אך בסוף הוא מת...
מאד אשמח לחדש

Rוני

New member
טוב, טוב, טוב, אעביר לכוסיות

ועד המפגש הבא יהיה לך שיח לתפארת

bel011

New member
נצר,אני יותר קרובה אליך וגם לי יש

שתילים קטנים מזרעים שקיבלתי מצפנתי.

bel011

New member
השני חציל והשלישי צפורן חתול כמו

שטסונמי אמרה כבר.

Rוני

New member
חחחחחחח אני לא שמתי שם חציל

אז אחכה ואראה מה יוצא

hadash1

New member
הצמח הסגול

נקרא אירסין ססגוני ובשפת ניכר Iresine Herbstii צמח חזק מאוד שקל מאוד לעשות ממנו יחורים.

למעלה