מה קרה לפורמט של הפורום ? הדף קצר

מצב
הנושא נעול.

משהו השתבש בתפוז ? שמתם לב שהעמוד הפך להיות קצר ויש למעלה פס לבן ברוחב 4 ס"מ ?

oren*

New member
הדף לא התקצר אתמול, אלא לפני מספר

זה ממש מעצבן הדבר הזה
וגם התשובה של תפוז מעצבנת. שיעברו כולם לאינטרנט מהיר והדף יעלה מהר ! עדיף שיהיו אפילו 30 הודעות בכל דף.
חודשים (טרם השינוי היו 20 הודעות בעמוד).

ארזS

New member
לא נראה לי שעברו כמה חודשים

חודשים (טרם השינוי היו 20 הודעות בעמוד).
ובכל מקרה גם 20 הודעות זה מעט בפורומים פעילים... השתתפתי פעם בפורום אחר בתפוז שהיה כל כך פעיל עד ש-5 דקות אחרי שכתבת את ההודעה כבר לא ראית אותה...

oren*

New member
נכון, זו בעיה בפורום כמו שלנו, ולכן

ובכל מקרה גם 20 הודעות זה מעט בפורומים פעילים... השתתפתי פעם בפורום אחר בתפוז שהיה כל כך פעיל עד ש-5 דקות אחרי שכתבת את ההודעה כבר לא ראית אותה...
אני משתדל לשרשר כמה שיותר הודעות באותו נושא (לצערי חברי הפורום לא מתייחסים לבקשות שלי ופותחים הודעות מבלי לעשות חשבון). במפגש הפורום אני אסביר שוב את חשיבות הנושא, בתקווה שהפעם אנשים יקשיבו ויקחו זאת לתשומת ליבם.

ארזS

New member
אתה מדבר על הפורום שלנו ?

אני משתדל לשרשר כמה שיותר הודעות באותו נושא (לצערי חברי הפורום לא מתייחסים לבקשות שלי ופותחים הודעות מבלי לעשות חשבון). במפגש הפורום אני אסביר שוב את חשיבות הנושא, בתקווה שהפעם אנשים יקשיבו ויקחו זאת לתשומת ליבם.
תסתכל מה הולך בפורום צילום בתפוז. (כן ! פורום צילום ולא פורום XXX כפי שמישהו כתב לי במסר... שובבים !) תה מעלה תמונה או כותב שם משהו ו...הופ זה איננו... אצלינו המצב עוד בסדר יחסית. (וכמובן שפורום פעיל הוא טוב. ראו מקרים של פורומים שנרדמו. אבל 15 שירשורים לדף זה מעט לדעתי). אז באמת כדאי לשרשר כמה שאפשר לשירשור קיים (כמובן לא במקרים שזה בכלל לא שייך).

oren*

New member
אני קורא מדי יום את פורום צילום,

תסתכל מה הולך בפורום צילום בתפוז. (כן ! פורום צילום ולא פורום XXX כפי שמישהו כתב לי במסר... שובבים !) תה מעלה תמונה או כותב שם משהו ו...הופ זה איננו... אצלינו המצב עוד בסדר יחסית. (וכמובן שפורום פעיל הוא טוב. ראו מקרים של פורומים שנרדמו. אבל 15 שירשורים לדף זה מעט לדעתי). אז באמת כדאי לשרשר כמה שאפשר לשירשור קיים (כמובן לא במקרים שזה בכלל לא שייך).
וגם שם מקפידים מאוד על שרשור תמונות

ארזS

New member
אכן איריס המנהלת מקפידה

וגם שם מקפידים מאוד על שרשור תמונות
אכן איריס המנהלת מקפידה
אבל כמובן שאף בן אדם (גם לא מנהל/ת פורום...) לא מסוגל להיות צמוד לפורום 24 שעות ביממה ולהקפיד על כך. לי אישית אין בדרך כלל טענות לאף מנהל פורום (ואני משתתף בכמה כאלה). לכן, באמת, מה שאתה עושה מידי פעם (כפי שעשית עכשיו) שאתה עושה שירשור גדול מכל מיני הודעות קטנות זה דבר מבורך ומצויין !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה