מה קרה לחיפוש אנשים?

Jabberwock

New member
מה קרה לחיפוש אנשים?

מאז שהפייסבוק שינה את פניו, משום מה אני כבר לא מצליח יותר להשתמש באפשרות החיפוש לאנשים. כל פעם שאני כותב שם של מישהו ולוחץ על הזכוכית מגדלת, אני לא מקבל שום רשימת אנשים עם שם כזה (כמו שקיבלתי עד עכשיו) אלא רק מקבל Web Results. ואם אני לוחץ שם על האייקון הקטן שנקרא People אז אני מקבל רק חלון בשם Filter By עם לחצן שכתוב עליו Refine Search, אבל לא מופיעים בכלל אנשים שם. אפילו כשאני מנסה למצוא את עצמי (באמצעות הקלדת השם או המייל שלי) אני לא מצליח! אני ממש אבל ממש לא מבין מה לעזאזל קרה כאן...ממה שאני רואה בפורום אני היחיד עם הבעיה הזו.

double top

New member
גם לי יש את הבעיה הזו

מדהים
רציתי לשאול בפורום את השאלה שלך ובדיוק ראיתי שכבר העלית אותה בדקות אלו. אני חיפשתי קבוצות או דפי פייסבוק והתוצאה היא כפי שכתבת. הרשימה היחידה שאני מקבל בחלון החיפוש היא הקבוצות שאליהם הצטרפתי. חשבתי שאני חסום באיזושהי צורה. אשמח גם כן לתשובה מהמומחים. תודה.

שלום לחברי הפורום

מאז השינוי האחרון בעמוד הבית של הפייסבוק, תוצאות החיפוש הן web result. על מנת למצוא אנשים יש לבחור באופציה People מצד שמאל. מתן

Jabberwock

New member
לא ממש עזרת...

קרא שוב את התוכן של התגובה שלי ותראה שכבר ניסיתי את זה ולא עזר.

מתנצל הבנתי לא נכון את השאלה :)

ככל הנראה מדובר בבאג זמני באתר. נכון לעכשיו בדקתי ואני מוצא אנשים ולא רק תוצאות WEB. נסה לבצע מחיקת קוקיס בדפדפן אולי אצלך זה כן יעזור... מתן

למעלה