מה קרה לו? איפה הילד שלי?

מה קרה לו? איפה הילד שלי? ../images/Emo10.gif

הוא תמיד מתעורר ברבע לשבע, עד שבע, מתארגנים והולכים לגן. אני קמה בשש וחצי, שותה קפה, מתלבשת בכיף, מכינה תיק לגן ואז הוא קם. היום ואתמול הוא קם בחמש בבוקר! מה חמש בבוקר? חמש בלילה! לא מבינה את זה
אני מתחננת, מבקשת, משכנעת: כלום! הוא ער! לא רוצה לישון... מאיפה זה בא? אני לא מסוגלת לתפקד ככה! מה עושים כדי שימשיך לישון בבוקר? נתתי לו לראות טלויזיה ואני נגד טלויזיה על הבוקר. מה אני יכולה לעשות, אני עיפה! טוב - אלך לנסות לשחק איתו... נראה אם יש לי כוח... לא מעזה לנמנם כשהוא ער, אתן עושות את זה?

דש1דש

New member
היו לך חיים טובים מידי....

אצלי חמש זו שעה כמעט רגילה. חמש וחצי בעצם. אבל תמיד.... לא יודעת אם יש הרבה מה לעשות פרט לשינוי שעת השכבה - לפעמים יותר מוקדם ולפעמים יותר מאוחר יעזור. האם קרה משהו בימים האחרונים שגרם לו לשינוי אוירה? מחלה? שינוי בגן? שינוי אצלך? שיניים? אני דוקא כן מאפשרת טלויזיה בבוקר (אמא מזניחה שכמוני
) זה מלווה אותנו ברקע בזמן שתית הבוקר, ההתלבשות וההתארגנות. נכנעתי מזמן, אבל כאמור - לנו יש המון זמן למלא - שעתיים ומעלה עד היציאה לגן

מזדהה עם דשדשת... ../images/Emo13.gif התרגלת לטוב.

חמש בבוקר היה אצלנו במשך זמן רב-רב-רב סטנדרט. כמובן שלא יכולתי לנמנם כשהוא היה ער בשעות האלו, אלא אם ייחלתי / לחרב/לשבור/לשרוף את ביתי על יושביו. לי אין ולא היתה שום בעיה עם
בבוקר. מאחלת לך שזה לא הרגל חדש!

מבינה אותך ../images/Emo4.gif

חמש זה ממש אמצע הלילה!. למרות שאני מתעוררת לא הרבה אחרי - בשש, כל שעה חשובה. מה שעה, כל דקה חשובה כשישנים
אצלנו, אני מתעוררת בשש ומתחילה להעיר אותה בשש וחצי. לוקח לה בערך רבע שעה ללצאת מהמיטה החמה אבל היו בהחלט מקרים שהיא התעוררה גם בחמש (וכמובן, תמיד בימי שבת
) , אז העברתי אותה אלי למיטה והמשכנו לישון ביחד עד שש-שש וחצי. לא. לא העזתי, לא מעיזה ולא אעיז לנמנם כשהיא בבית. אם היא לא רוצה לישון, נקום מהמיטה. כמו קמיל ודשדש, גם אני מאפשרת טלויזיה בבוקר. היא לא יושבת וצופה, אבל ברקע יש תמיד שירים ואנחנו מצטרפות לשירת הקונצונים ("שחר מפציע...עוד יום נולד. אני פוקחת עין, אני ישן עדיין"
) תוך כדי התלבשות.

תומילי

New member
יש ילדים כאלה

גם שלי (11.5)עד לא מזמן היה קם בשבת ! ב - 6:00 ! לאחרונה מתפנק עוד קצת במיטה. יגדל וזה יעבור לאט לאט...

יסמין@

New member
אולי תנסי

להכניס אותו למיטה שלך, אולי יסכים לנמנם יחד איתך? ולדעתי ממש אין שום בעיה עם טלויזיה בשום שעה מהיום. לדעתי, כדאי להשתמש בכל אמצעי שיכול לעזור לנו...

ניסיתי, בטח שניסיתי

צבט אותי בלחי, לחץ לי על הפופיק, קפץ על הבטן ולקינוח בעט לי ביד... ואז אמר מהההההההההה (שזה אמא) בווווווווווווווו (=בואי) בקיצור: מה הקטע שלך? אני רוצה לשחק, להנות, את פדלאה! ודרך אגב, שימו לב, כבר יש כמה מילים שברור שהוא אומר אותם! אני מאוד גאה בו! גם הגננת כבר ציינה שכשהוא רוצה לאכול (לא קשור לזמני ארוחות לרוב) הוא דורש אםםםםםםםםםםםםםםםםםם הילד שלי מתחיל לדבר
נכון, לקח לנו הרבה זמן, הוא כבר שנה ו-10, אבל הגענו לזה! נקווה שהלילות שלי יחזרו ליהיות שלי!

Mish05

New member
welcome to the club! ../images/Emo24.gif

מאז שהבן שלי נולד (לפני 17 חודשים) מעולם לא ישנתי לילה שלם.....יש לילות רבים (כמו אתמול) שהוא קם כל שעתיים!!!!! מדהים איך אנחנו מתפקדות בלי שינה!!! מה אומר לך? חזקי ואמצי.....גם אני ניסיתי להכניס למיטה שלי (למרות שזה המקום המקודש שלי) והוא הגיב בדיוק כמו שלך....תוסיפי רק גם סטירה.....תנסי לתפוס תנומה ברגע שהוא נרדם ולהשלים שעות שינה....אין מה לומר זה מאוד קשה להיות אמא סובלנית ומבינה כשחסר שעות שינה....דעי שאת ממש ממש לא לבד!

catנוע

New member
קודם כל אני מסכימה עם האחרות

התרגלת לטוב
אצלנו עד ממש לא מזמן החבצלת היתה מתעוררת לפני התרנגולים. חמש בבוקר היה דבר של שגרה. מעולם לא העזתי לנמנם על ידה כשהיא ערה, אבל בהחלט ניסיתי להושיב אותה מול הטלויזיה (אצלנו זה לא עוזר כי טלויזיה לא מרתקת אותה ליותר מכמה דקות). אם זה עוזר אני לא רואה סיבה לא להעזר בטלויזיה, מקסימום תשימי לו קלטת שאת חושבת שהיא יותר מתאימה מאשר התכניות שיש בבוקר (אם כי הן דווקא נחמדות). מקווה שזה יעבור כמו שזה הגיע, אבל גם אם לא - מתרגלים.

גם אצלנו

בחצי שנה האחרונה הפרח מתעוררת בין חמש לחמש וחצי דורשת (ומקבלת) בקבוק. כל מה שנסיתי לגרום לה למשוך שינה עד שעה מאוחרת יותר- לא הצליח. לעומת מה שכתבו לך קודמותי אני מצליחה לחזור לישון/לנמנם עד שש בבוקר (באמצע השבוע) או שמונה בבוקר(בשבת): בחדר השינה שלי יש לול, בתוכו יש תמיד:כרית, מוצצים, שמיכה קלה, ספרים וצעצועים (שלא עושים רעש), אחרי שהפרח עוזרת לי בבוקר להכין לה בקבוק , היא לוקחת אותו לבד ללול, אני מדליקה את הטלבזיה על ערוץ לולי וחוזרת להתחפר מתחת לפוך. כשהפרח מסיימת לשתות מהבקבוק היא משכיבה אותו (את הבקבוק)לישון על הכרית ומכסה אותו בשמיכה, לפעמים גם היא מניחה את הראש על הכרית, ומנמנמת/צופה בטלביזיה. או משחקת בבובות/משחקים. הפרח יודעת שאמא ישנה ואסור לעשות רעש עד שהשעון המעורר מצלצל (כשהוא מצלצל היא צועקת בהתלהבות )

אורora

New member
פששששששש כל כולי הערצה

איך בדיוק שכנעת תינוקת בגילה להתנהג כך. אני
מקינאה

חינוך

כשהיא "מדברת" איתי כשאני "ישנה" אני עונה לה: ששששש.... אמא ישנה, לא שומעת מה את מדברת...כשישנים לא מדברים

אוףףף... שוב הבאג הזה? ../images/Emo4.gif

כתבתי שאתן גדולות ושאצלנו אין סיכוי שמשפט כזה היה משתיק אותו...

למעלה