מה קרה לאוטובוסים החדשים של דן?

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member

האוטובוסים החדשים שכתוב עליהם לאן הם מגיעים. היום בתל אביב לא ראיתי אף אחד כזה, לאן הם נעלמו?

oh-da

New member
אני ראיתי רק אחד...

האוטובוסים החדשים שכתוב עליהם לאן הם מגיעים. היום בתל אביב לא ראיתי אף אחד כזה, לאן הם נעלמו?
אני ראיתי רק אחד...
וזה כשהוא כבר הגיע לחולון... חוץ מזה באמת מוזר, לא ראיתי...
אבל מה שכן, ראיתי היום יותר אוטובוסי תיור ירוקים חדשים (של אגד כמובן) מאשר בימים אחרים... או שזה רק אני

Sפיידי

New member
כן כן!

אני ראיתי רק אחד...
וזה כשהוא כבר הגיע לחולון... חוץ מזה באמת מוזר, לא ראיתי...
אבל מה שכן, ראיתי היום יותר אוטובוסי תיור ירוקים חדשים (של אגד כמובן) מאשר בימים אחרים... או שזה רק אני
כן כן!
זה נכון! באמת רואים הרבה אוטובוסי תיור! לא הבנתי ממתי אגד משתמשים בהם בעיר? ולגבי אוטובוסי נמוכי הקומה אני רואה של אגד כל יום בחולון...

איליה.

New member
נו כן, של אגד יש הרבה.

כן כן!
זה נכון! באמת רואים הרבה אוטובוסי תיור! לא הבנתי ממתי אגד משתמשים בהם בעיר? ולגבי אוטובוסי נמוכי הקומה אני רואה של אגד כל יום בחולון...
נו כן, של אגד יש הרבה.
אבל אלה של דן נעלמו בצורה מסתורית.

K85

New member
בקו 68

אני רואה אותם במרכז תל אביב, קו 68
מתל אביב לקריית אונו לדוגמא.
בקו 68
כמעט כל האוטובוסים הם החדשים מדגם "נידרפלור" אבל ברובם אין את הצג שמראה את תחנת היעד, לעומת זאת כמעט בכל האוטובוסים של אגד מדגם זה יש את הצג המשוכלל. בפעם האחרונה שיצא לי להזדמן לתל אביב דווקא ראיתי אוטובוס חדש בקו 168 (כרמלית-קרית אונו מהיר) שבו היה את הצג עם תחנת היעד.

K85

New member
האוטובוס שנפגע בפיגוע

האוטובוס שנפגע בפיגוע
האוטובוס שנפגע בפיגוע ההתאבדות בקו 4 השבוע היה מהסוג החדש ביותר עם השילוט שעליו כתוב יעד הקו.

חזוקה

New member
במבצע חומת מגן

במבצע חומת מגן
היו הרבה חברות באירופה שהטילו חרם על ישראל. בתגובה אני זוכר שדן הודיעו שהם מבטלים עיסקת ענק עם חברה מאירופה. לדעתי זה קשור. מה אנחנו יודעים על אוטובוסים אמריקאים? lol

מצב
הנושא נעול.
למעלה