מה קורה... ?

מה קורה... ?

דברים מצחיקים ומהנים היו היום... נתחיל בזה שישבתי לי בשיעור תקשורת המונים - תקשורת הפונה אל קהל גדול.. המרצה חילקה דפים מודפסים מאתר תפוז... מפורום מסוים אני לא אציין איזה... לא, לא שלנו... ולפתע אני רואה ניק שאני מכיר... לא זה לא אני ולא זה לא מישהו מכאן... איזה מצחיק זה היה... קיצר המרצה זיינה את השכל על מה זה פורום בעצם ולמה הוא משמש ואיזה סוג של דיונים יש שם... אנשים בילבלו את השכל ואני שתקתי... כי ידעתי שאם אני אפתח את הפה זה יהיה אוי ואבוי..
דבר שני... לפני מספר דקות הסתיימה מסיבת פתיחת השנה. הביאו די ג'י מצויין, היו טראנסים, כל הסטודנטים קיבלו שחרור מהלימודים לשעתיים, היה אלכוהול, אוכל ועוד ועוד... רקדנו כמו משוגעים... וכמובן ריח טוב היה באוויר... הרצו שם ג'ונטים... איזה מכללה של סטלנים... אל דאגה לא עישנתי כי יש לי עוד ללמוד היום... אז הסתפקתי בכמה בירות
יאללה זדיינו...

hfgh

New member
אין תרופה לכאב בטן...

אבל לא חשוב כבר עבר לי...

TzutZ

New member
../images/Emo6.gif

איזה ענק הקטע של הפורום... חבל שהיא לא נפלה על הפורום שלנו אז מה? כיף במכללת לטביה

TzutZ

New member
אגב אלפא...

אם אתה בא למסיבות בב"ש.. דבר איתי לפני

חבל...

אתמול הייתי בפורום ובברקה בב"ש... לא ראיתי את המסר הזה... יש לי את הטלפון שלך עוד ?

TzutZ

New member
יוו יא מעפן

גם אני הייתי! אתה לא רציני... חבל הייתי מסדרת אותך

TzutZ

New member
מיפגר... מה ה../images/Emo38.gif?

אתה יודע, אני שם כבר שנה, יש לי את הקשרים שלי... אם תבוא למסיבות של החגים <שעולות כניסה> ואם תרצה שתיה.. או סתם להגיד למכרה ותיקה שלום... בשביל זה אני שם!

אז אין סקס ואין סמים ?

"החגים" ?? אנחנו אחרי החגים לא ? עד חנוכה ... אבל את מוזמנת לבקר אותי בשדרות !!! ואני אקפוץ מתישהו לב"ש . יש לי שם כמה סטודנטים שאני מכיר...

כמעט25

New member
יו! גמאני לומדת

תקשורת המונים סמסטר הבא... אה כן וגם אצלנו היתה מסיבת פתיחת השנה ...שוויצר

למעלה