מה קורה עם EOS 5?

cnogl

New member
מה קורה עם EOS 5?

מישהו יודע מה קורה עם קנון EOS 5 ? קנון הפסיקה לייצר אותה או שיש פשוט מחסור כבר זמן רב? ואם ייצורה הופסק, האם ה 30 תפסה את מקומה ואת מקומה של ה 50 או את ה 50 בלבד וצפוי דגם נוסף בינה לבין ה 3? תודה מראש, גיל

Jazzphoto

New member
עדיין לא יוצר תחליף ב ד י ו ק במקומ

ה 30 מחליפה את ה50 וה 3 הרבה יותר מתקדמת. ה 5 היא משהו באמצע...משהו טוב ומוצלח.

cnogl

New member
אני יודע...

מאד מוצלח לטעמי, אני אישית חולה על ה -5, המצלמה של כל הזמנים על אף חסרונותיה מטעמי גיל. הבעיה היא שאני ממש לא מסתדר עם ה - 3, פשוט לא מסתדר. ה - 5 לא תחזיק מעמד עוד הרבה זמן אני מעריך, היא עוברת חיים קשים מאד אז אני פשוט לא יודע מה אני אעשה עם היא תשבוק חיים כי ה -30 לא מוצאת חן בעיניי כמו ה- 5 וה -3 כפי שכבר אמרתי, איתה אני פשוט לא מסתדר גיל

Jazzphoto

New member
אז זה הזמן לחפש יד שניה,במצב מעולה

מחובב צילום שלא ניצל אותה - כי המחיר אמור לרדת. שיהיה לך ספייר...
בינתיים, בטח קנון ייצאו עם דגם נוסף - אחת לכמה שנים הם מחליפים את הקולקציה - או שאתה תחליף את הקולקציה...

Lukas

New member
רק לפני חצי שנה הזמנתי את ה-5

ביוגנד. מצלמה מושלמת. מה חסרונותיה מטעמי גיל (מלבד בעיית ה- Dial)?

cnogl

New member
חסרונותיה

מדידת אור מ 16 נקודות לעומת 35 בכמעט כל הקנון החדשות, אין אפשרות ל E-TTL, אין סנכרון פלאש מהיר, נקודות פיקוס רוחביות ולא מוצלבות וזהו מטעמי גיל. חוץ מזה, התאימות עם הפלאשים החדשים של קנון לא טובה כמו זו של ה 1, ה 3, ה 30 וכ´ו. בנוסף לכל אלה אור עזר פיקוס אינפרה אדום יכול להשלח מהמצלמה בלבד ולא מהפלאש, כמקובל במצלמות אחרות ומכאן נגרמת בעיה בשימוש בעדשות מסדרה L בתנאי תאורה חלשים עם אוטופוקוס

cnogl

New member
חסרונותיה

מדידת אור מ 16 נקודות לעומת 35 בכמעט כל הקנון החדשות, אין אפשרות ל E-TTL, אין סנכרון פלאש מהיר, נקודות פיקוס רוחביות ולא מוצלבות וזהו מטעמי גיל. חוץ מזה, התאימות עם הפלאשים החדשים של קנון לא טובה כמו זו של ה 1, ה 3, ה 30 וכ´ו. בנוסף לכל אלה אור עזר פיקוס אינפרה אדום יכול להשלח מהמצלמה בלבד ולא מהפלאש, כמקובל במצלמות אחרות ומכאן נגרמת בעיה בשימוש בעדשות מסדרה L בתנאי תאורה חלשים עם אוטופוקוס. ועל אף כל זאת, אני פשוט אוהב אותה גיל

yonish

New member
אז בוא נחליף

אני אשמח לתת לך את ה 1N EOS או את הEOS -5 שלי תמורת ה-3 EOS ה"בעייתית" שלך... יכול להיות שה1N יותר טובה לך כי היא די דומה ל-5 מהרבה בחינות (לדוגמא 5 נקודות פוקוס...) יוני

cnogl

New member
יוני, אתה מסיק מסקנות מהר מדי...

כתבתי שאני לא מסתדר עם ה 3 - לא כתבתי שה 3 שלי. השלוש שבה אני משתמש היא של סוכנות שירותי צילום שעבדתי איתה פה ושם. עכשיו הסוכנות הזאת תהייה מקום העבודה הקבוע שלי (עזבתי את מקום העבודה הקודם) ולכן אני איאלץ להשתמש ב 3 יותר (אני לא משתמש בציוד הפרטי שלי) כי פשוט אין להם רפלקס אחרות. אולי לבסוף אני אפילו אתרגל אליה... נראה גיל

k_dov1

New member
קאנון

EOS5 - הופסק היצור! אין יורשת. EOS50 - הופסק היצור! היורשת EOS30/33/ELAN7/7E אין תחליף ל-EOS5 אבל EOS3 הרבה יותר טובה מה-5 וברוב התכונות גם מ- EOS1N!!! כן זה נכון. EOS3 מאוד קרובה ל EOS1V - כל עוד אינך מתכוון לתעד מלחמת אזרחים EOS3 תספק אותך. אחרת 1V! ב- EOS30 גם עשו שינויים מרחיקי לכת מצלמה שגם יותר טובה מ- EOS5 EOS30 מצלמה נפלאה.

cnogl

New member
אם כבר מדברים על הסוס

מישהו יודע כמה אמור לעלות לו גריפ בארצנו הקטנטונת?

למעלה